dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jakiej mocy przylaczenie gazu do domu: ile min kPa

    Witam,
    Mam pilne pytanie: my dostalismy przydzial gazu do domu rodzinnego (z gazowni na Kasprzaka) na min 1.6 kPa. Kuchnia gazowa, ktora probujemy podlaczyc wymaga cisnienie 21 mbr. Jest to kuchnia gazowa, taka pol-profesjonalna, sprowadzona z UK. Podobno mamy za maly przydzial gazu, aby zasilic te kuchnie..
    Palniki zapalaja sie, ale plomien jest bardzo marny
    Jutro wybieram sie do gazowni na Kasprzaka dowiedziec sie czy mozna zwiekszyc przydzial gazu, tak abym mogla uzywac te kuchnie.

    Jezeli ktos z was zna sie na tych sprawach (ja jestem zieloona), bardzo prosze o odpowiedz.
    dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Czy naprawde nikt na ten temat nic nie wie?

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Powinienes mieć w sieci 21 mbar, jeśli brak takiego ciśnienia to bierz za łeb gazownię - musi takie zapewnić. Napewno to sprawa regulacji ciśnienia na reduktorze.

  4. #4

    Domyślnie

    Grzesiek, dziekuje za odpowiedz. Moja kuchnia gazowa wymaga 21mbr, ale dzisiaj hydraulik sprawdzal przy kuchni cisnienie i bylo tylko 17 mbr Nie moge uzywac kuchni, nic sie nie da ugotowac...
    W gazowni powiedzieli, ze postaraja sie wyregulowac przy reduktorze. Skrzynka gazowa jest przy drodze, my gaz ciagnelismy 80 m od tej drogi, czy to mozliwe, aby cisnienie tak drastycznie spadlo? Jezeli znasz sie na tym i mozesz mi cos wiecej na ten temat napisac, to bede bardzo wdzieczna. Dzieki!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony