dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dorota_N
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Wnęka okienna w kuchni w płytkach czy nie?

    Nie wiem czy w kuchni powinnam na ścianie na której będą kafelki również wykafelkować wnękę okienną czy zostawić tynk, który będzie pomalowany tak jak reszta ścian? Jak Wy macie?

  2. #2

    Domyślnie

    My nie wyłożymy wnęki kafelkami, prawdę mówiąc jeszcze nie widziałam takiego rozwiązania (a może za mało dotąd widziałam ).

  3. #3

    Domyślnie Re: Wnęka okienna w kuchni w płytkach czy nie?

    Cytat Napisał Dorota_N
    Nie wiem czy w kuchni powinnam na ścianie na której będą kafelki również wykafelkować wnękę okienną czy zostawić tynk, który będzie pomalowany tak jak reszta ścian? Jak Wy macie?
    ja mam tak : - czy o to chodzi? Parapet mam też - jak widać - z płytek.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dorota_N
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Tak, chodzi dokładnie o to. Tym bardziej skłaniam się do wyłożenia płytkami, gdyż pod oknem będzie zlew i chciałabym uniknąć brudzenia się ścian w tym miejscu. Wiadomo jak się zmywa to może czasem coś chlapnąć

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorota_N
    Tak, chodzi dokładnie o to. Tym bardziej skłaniam się do wyłożenia płytkami, gdyż pod oknem będzie zlew i chciałabym uniknąć brudzenia się ścian w tym miejscu. Wiadomo jak się zmywa to może czasem coś chlapnąć :lol:
    a pewnie, że może :) w łazience wnęki okienne - też w płytkach

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Ja mam parapet z płytek ale wnęka już bez.
    Zależy co kto lubi. Może ułóż sobie "na sucho" i wtedy zdecyduj?

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też mam płytki we wnęce, i jestem bardzo zadowolona, bo rzeczywiście łatwo zetrzeć brud, szczególnie jeśli blat kuchenny jest pod oknem - zawsze coś chlapnie. Dodam jeszcze, że płytki w kuchni mamy zlicowane ze ścianą i to też był dobry pomysł

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dorota_N
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Myślałam o tym żeby nie kłaść we wnęce kafelków, ale obawiam się, że może faktycznie będzie się brudziło więc chyba jednak zdecyduję się...

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Czemu ma się brudzić?
    Ja mam pod parapetem zlew. Parapet jest jakieś 12 cm wyżej. Nic się nie brudzi.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam oklejone cinkimi deskani ok 0,5 cm grubość , za pomocą kleju do parkietu.Są lakierowane i bejcowane na kolor kuchni Od przodu mam obłorzone listwami ozdobnymi takimi jak do połączenia futryn z murem przy drzwiach.szczegulnie polecam przy kuchniah rustikalnych.Kilka osub już zwruciło na to uwagę i się podobało.

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    ja mam płytki i w domku też tak zrobię - to ładne i praktyczne, nawet jeśli nie ma się pod oknem mebli, zlewu tym bardziej. Projektujac kuchnie zawsze polecam tam płytki.
    Nie wiem, czy widać na fotce - na ściance okiennej mam płytki z kolekcji, ale w jasnym, neutralnym odcieniu - kremowo/piaskowe:







  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bnowicka

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    ja mam płytki i w domku też tak zrobię - to ładne i praktyczne, nawet jeśli nie ma się pod oknem mebli, zlewu tym bardziej. Projektujac kuchnie zawsze polecam tam płytki.
    Nie wiem, czy widać na fotce - na ściance okiennej mam płytki z kolekcji, ale w jasnym, neutralnym odcieniu - kremowo/piaskowe:






    Podam ze smiechu.
    To jest dopiero odjechane, szczegolnie po tych wszystkich wyklada.
    Moim zdaniem, Super Bubel.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony