dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie

    Funkacja Szukaj Forum jest beznadziejna. W rezultacie zapytania dostaję listę artykułów zamiast wątków, którego kiliknięcie powoduje jego rozwinięcie na artykule zawierającym poszukiwane słowo. Denerwująco nieużytecznym funkcję Szukaj czyni brak automatycznego powrątu z wątku do listy rezultatów wyszukiwarki. Każdorazowo zachodzi konieczność czasochłonnego odświeżania strony.

    Pozdr, Filo.

  2. #2

    Domyślnie

    Podzielam rozgoryczenie z korzystania z funkcji "szukaj". Adminie, czy daje się zmodyfikować przeszukiwaczkę? Jeśli tak pewno wielu z nas gotowych jest wskazać kilka uwag, jak ją usprawnić, czy wskazać co jest jej największym niedomaganiem!

  3. #3

    Domyślnie

    Słaba funkcjonalność przeszukiwarki odbija się wszak tym, co jest tak, zwłaszcza przez stałych forumowiczów, krytykowane: powstawaniem nowych wątków!

  4. #4

    Domyślnie

    Własnie!
    A mnie sie marzy funkcja "szukaj w wynikach" - taka jak w googlu, do precyzowania ...

  5. #5

    Domyślnie

    jestem ZA - zmienić funkcję "szukaj " na przyjazną forumowiczom !
    To co jest - jest wkurzające i czasożerne !
    DJ

  6. #6

    Domyślnie

    Muślę, że i to forum powinno mieć możliwość dokładnego sprecyzowania szukanego tematu lub wątku. Bo co to za wyszukiwanie jeśli w wyniku zapytania dostję ileś pozycji.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Popieram wniosek Misia Uszatka. Możliwość doprecyzowania charakteru szukanej informacji w "kupie" wyników wyszukiwarki bardzo się przyda.
    Redakcjo! Zrób nam ten prezent na Gwiazdkę ..........

  8. #8

    Domyślnie

    On 2002-12-03 22:24, Filo wrote:
    słowo. Denerwująco nieużytecznym funkcję Szukaj czyni brak automatycznego powrątu z wątku do listy rezultatów wyszukiwarki. Każdorazowo zachodzi konieczność czasochłonnego odświeżania strony.
    Spróbuj otwierać wątki w nowym oknie (prawy klawisz myszki, Otwórz w nowym oknie). Strona z listą rezultatów będzie dostępna non-stop
    Grzegorz

  9. #9

    Domyślnie

    Hej
    Mysle, ze dobra funkcja byloby wyszukiwanie postow poprzez podanie daty. Ktos kto zaglada tutaj niezbyt czesto musi przeszukiwac kazde forum i sprawdzac, czy pojawila sie jakas wiadomosc od ostatniego czasu czy nie( z tymi swiecacymi lampkami czasem jest cos nie tak). Majac taka mozliwosc wyszukiwania, wiem ze wczoraj mnie nie bylo, wpisuje wczorajsza date i mam wszystkie nowe posty.
    Byc moze, ze ktos juz ten pomysl podsunal. To nie jest plagiat , po prostu nie chce mi sie przeszukiwac forum w tym temacie.
    Pozdrowienia Romek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony