dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kiedy brama garażowa?

    Mam pytanko - kiedy zakładaliście swoje bramy garażowe?
    Mam dylemat zamówiłem okna do domu mają je montować pod koniec września tym samym aby zamknąć bydynek chciałem zamontować bramę garażową jednak sam garaż jest nie otynkowany. Specjaliści mówią , że brama (segmentowa bowiem na taką choruję)może podczas tynkowania ulec zniszczeniu. jak to wyglądało u was?
    mam w opcji jeszcze coś takiego zwykła uchylna, a po pewnym czasie dopiero wlaściwa segmentowa, tęucgylną przezuciłbym do innego wolnostojącego garażu u dziadka.

  2. #2

    Domyślnie

    Segmentowa raczej po tynkowaniu ponieważ instaluje się ją wewnątrz garażu także dobrze by było znać właściwe wymiary otworu a po tynkach światło bramy nieco Ci się zmniejszy. To samo dotyczy szyn po, których taka brama się porusza, przy wcześniejszym montażu i późniejszym tynkowaniu może zabraknąć miejsca między szyną a drzwiami co spowoduje zablokowanie/obcieranie bramy. Poza tym dobrze też już po wylewkach ponieważ brama ta nie posiada regulacji pionowej tzn. posiada ale tylko na uszczelce 2cm.

  3. #3

    Domyślnie

    a jeżeli wyleję kawałek posadzki tak z 0,5 m i otynkuję wjazd będzie ok.?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulistkiewicz
    a jeżeli wyleję kawałek posadzki tak z 0,5 m i otynkuję wjazd będzie ok.?
    U mnie było właśnie tak. Najpierw otynkowałem ścianę z otworem i dopiero wtedy montażyści zgodzili się założyć bramę (segmentowa)

    Posadzki nie musisz teraz robić, wystarczy podłożyć cegły do których będzie chwilowo dojeżdżać brama.
    Nawet świnka wejdzie na drzewo, kiedy jest chwalona.

  5. #5

    Domyślnie

    no to mnie pocieszyłeś

  6. #6

    Domyślnie

    Mówimy o tynku zewnętrznym?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał JarL
    Mówimy o tynku zewnętrznym?
    Wewnętrznym
    Nawet świnka wejdzie na drzewo, kiedy jest chwalona.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony