dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 121
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 2401
  1. #2221

    Domyślnie

    tknu,
    kontakt d firmy od kostki i ogrodu

    http://www.bruk.waw.pl/

    pozdrawiam
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  2. #2222

    Domyślnie

    Malaza,
    dziękuję za kontakt.łazienka jest jednak krótka i wąska,my trochę poszezyliśmy ją,zabierając trochę pokoju gościnnego,ale on i tak jak dla mnie jest duży.

  3. #2223

    Domyślnie

    hej,
    ja tez nazekalam na wielkosc lazienki dolnej ..... az bylam chyba w trzech domach, gdzie lazienka jest takiej samej szerokosci tylko o polowe krotsza...
    wiec chyba nie jest tak zle.
    Panowie glazurnicy szaleja....troche nie chce im sie pilowac mozaiki do kantu i marudza........ ale mam nadzieje ze efekt bedzie OK.

    Postaram sie dzisiaj zamiescic zdjecia schodow.

    Muci, zapraszam!!!! koniec z wchodzeniem po drabinie, wiec moge ci pokazac caly dom
    W piatek bedzie chyba gotowa lazienka dolna.
    pozdrawiam
    MZ
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  4. #2224

    Domyślnie

    Cześć.
    Mam dwa pytania :
    Jaki styropian polecacie do ocieplenia budynku ?
    Jaki rodzaj tynku zastosowaliście na elewacji ?

    Pozdrawiam.

  5. #2225

    Domyślnie

    hej,
    my kupilismy styropmin - chyba fasada, ma lepsze wlsciwosci, ze wzgledu na cene.
    Tynk - kabe - silikonowy - godny polecenia i znalezlismy ladny kolor w okolicy
    Mam zrobiona lazienke dolna!!!!!! Panowie skonczyli w sobote wieczorem!!!!

    Dzis przyjezdzaja hydraulicy robic kotłownie i wieszac grzejniki oraz malarz.
    Jaka stosowaliscie farbe na sciany???? Jakiej firmy????
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  6. #2226

    Domyślnie

    malaza czy możesz mi polecić Twoją ekipę od ocieplenia i elewacji ?

  7. #2227

    Domyślnie

    DG,
    kontakt poszedl na priva. Ekipe moge polecic, choc nie wiem jak z terminami. Moja elewacja jest zrobiona bardzo dokladnie, a bylo troche gimnastykowania sie z glifami i boniami....
    Mam nadzieje ze uda ci sie dogadac z P Tomaszem - mozna negocjowac
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  8. #2228

    Domyślnie

    DG,
    u nas termoorganika 14cm. Polecam, super parametry/cena. Kleje Ceresit, ze wlokno szklane.. a tynk kladza w momencie silikonowy, Fagra(danchem). Na razie wyslo barzdzo ladnie. Jak skancza podzruce fotki.
    Malaza jak u ciebeis s cyklinowanie. na razie jestem wcziekal bo caly harmonogram prac mi idzie do kosza z powodu parkiecziarza. U nas beda delux-y. Ale moja ekipa chce malowac po cyklinowaniem..;-((
    Postaramy sie jakos wpasz do was. Ale s czasem jest problem..;-((

  9. #2229

    Domyślnie

    zdjęcia ogrodzenia u nas










  10. #2230

    Domyślnie

    Trafilismy na super ekipy ot ogrodzenia. Polecamy goraca: tani, terminowy..bardzo, bardzo dokladni. Jesli ktos jest zaiteresowany namiarem podamy na priva.

  11. #2231

    Domyślnie

    Muci ja poprosze na namiar na ekipę od ogrodzenia.
    A ten styropian termoorganiki to jakiego masz rodzaju ?
    Proszę też o namiar na ekipę od ocieplania i eleweacji.

    Pozdrawiam, DG.

  12. #2232

    Domyślnie

    Drodzy posiadacze Orchideii mam do Was prośbę :> Jesteśmy obecni z Mężem na etapie wykańczania podbitki , a od początku września ekipa bierze się za robienie koloru elewacji, a tuż po podbitce za obrobienie okien i OBRAMOWAŃ. I tu moja prośba pochwalcie sie proszę jakie wybraliście listwy dekoracyjne dookoła okien i czy robiliście prostokąty na rogach domu. Dziękujemy z góry i pozdrawiamy.... Jak tylko skonczą nam podbitkę pochwalimy sie efektem

  13. #2233

    Domyślnie

    DG,
    styropian termoorganika gold 15-ka, frezowany. W tedy dali mi naj-lepsza cena.
    Jesli w okolicy Warszawy, mu kupuwalismy w hurtownia Bartek, s ul. Ordona. Dla orchidea 2 kupilam 33M^3, ale przy bardzo osczedna ekipa zabrakolo okolo 1m^3.
    Jesli chodzi o namiary na ekipa ot ocieplenie i ogrodzenia posilam na priva.
    Rafal,
    my kupuwalismy gotowe elementy styropianowe, naciagniety siatka i klejem na Bartyckej. Bonie nie mamy. W tym tygodniu koncza nam nakladac tynk i sie pochwale w poniedzialek jak wyszed koncowy efekt.

  14. #2234

    Domyślnie

    Muci,
    u nas cyklinowanie w poniedzialek, planowalam w tym tygodniu, ale maja jakies klopoty.
    U nas malarz juz zaczal i pomaluje raz przed cyklinowaniem a drugi raz po cyklinowaniu. Poza tym ma sporo roboty ze wzgledu na jakies oklejania, dotarcia i tp. wiec ma co robic.
    Zapraszamy!!! Moze w niedziele???

    Ralaf i Basia,
    zamiescilam zdjecia swojej elewacji z opaskami i boniami na poprzedniej stronie.
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  15. #2235

    Domyślnie

    Muci,
    ogrodzenie zrobione naprawdę pięknie,jeśli mogłabym prosić namiar na firmę ,z góry dziękuję
    Mam jeszcze pytanie do wszystkich mających już drzwi wejściowe ,czy wymiar zostawialiście jak w planie ,czy może zmieniasliście na standardowe ?Może też macie firmę godną polecenia na drzwi drewniane?
    Pozdrawiam.

  16. #2236

    Domyślnie

    Tknu,
    poszlo na priva.
    Jesli chodzi o drzwi wejszcowy, zostali tak jak w projekcie. U nas dzrwi robila firma ot okien-Bildau.

  17. #2237

    Domyślnie

    Muci, dziękuję,widzę że Wasz komin od pieca też jest niższy niż w planie,albo to złudzenie,tak wygląda na zdjęciu?
    Pozdrawiam.

  18. #2238

    Domyślnie

    Tknu, jest troche nizszy niz w planie. Ale murarzy sie bali zrobic go wyrzej, ze by sie przy wichura nie zawalil. My mamy kominy wentylacjiny-systemowy(okolo 22cm w szyrokosci), oblmurowany klinkerem. I s powodu tego klinkeru.
    dziala bez zarzutow..)

  19. #2239

    Domyślnie

    Muci, u nas też jest niższy właśnie za to majster zebrał odemnie takie bęcki ,że myślałam że ucieknie z budowy,zebrało mu się za całakształt nie wytrzymałam i poszłam po całości,ale będziemy mieli piec kondensacyjny,a do niego może byśniższy komin.
    Ciekawa jestem jak powinno się robić ogrzewanie czy na 2 rozdzielnie góra i dół czy całość na jednej,ja zrobiłam na dwoch,czy dobrze?

    Jestem ,na etapie projektowanie oświetlenia i gniazdek,czy może macie jakieś spostrzezenia i rady,będę wdzięczna.
    pozdrawiam.

  20. #2240

    Domyślnie

    Tknu,
    my mamy 3 obiegi: gora, doll +podlogowkA. Kazdy otdzielnie mozna regulowac temperatury.
    Moge ci tylko doradzic, co u nas wyszlo nie do konca przemyslane: mamy szambo, zapomnielismy o kabelek do czujki szamba, zrobilismy cala podbytka na 1 wlacznik, moglismy zrobic kazda strona osobno, po co sie palic 4 na raz. Jesli planujesz wideo domofon, to kabel min 10 zylowy do domofonu. Zapomnielismy o kabelek do centralnego podlewanie, teraz dorabiamy. Reszta jak sobie zaplanujesz. Zaplanuj najpierw lazienki, gdze wanna, kibelek i do tego wszystkiego oswietlenie.

Strona 112 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony