dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 121
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 2401
  1. #2001

    Domyślnie

    Malaza,
    Jelsi chodzi o schodow zaprojektowanie, to byl nasz projekt. Jesli chodzi o barierki to pospieralam troche w internetu.. widzielismy rozne barierki naszego kowala i mu powiedzielismy co chcemy. Zalezalo nam na jedna cala porecza, nigdy nie spawana i zadnych pionowych elementow. Kowal zrobil 1m.. i nam pokazal co stworzyl po naszym zaakceptowanie, dorobil reszta. U nas beda schody oblorzony drewnem-merbau. Juz mamy wykonawca..dostalimy wedlug nas barzdo dobra cena.. zobacymy jaki bedie koncowy efekt. U nas to idzie wszytko bardzo powoli. Jesli pojdzie po naszych misli to pod koniec maja beda mogla sie pochwalic jescze s lazienka dzieciakow. Czekamy na glazurnikow..maja obsuwa o 2 miesiaca..;-((

  2. #2002

    Domyślnie

    Muci,
    wielkie gratulacje pomyslu !!!!

    Czy ktos moze mi polecic kogos od ocieplenia zewnetrznego????
    Firma, ktora miala u nas robic ma straaasznie duzy obsow!!!
    Chcemy kogos w maju!!!
    Prosze o pomoc!
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  3. #2003

    Domyślnie

    Malaza,
    info poslo na priva.

  4. #2004

    Domyślnie orchidea 2

    Witam wszyskich jestem kolejną osobą zauroczoną orchideą 2 zakupiliśmy projekt i obecnie wraz z naszym architektem wprowadzamy zmiany przeczytałam wszystkie wypowiedzi i są one cennymi radami chciała się o dowiedzieć koszty wylania fundamentów kala [email protected]

  5. #2005

    Domyślnie orchidea 2

    witam wszystkich nas też zauroczył dom w orchideach 2 zakupiliśmy projekt i obecnie jesteśmy na eteaie zmian w projekcie przeczytałam wszystkie wypowiedzi z zapartym tchem postanowiłam że czas się ujawnic i dołączyć do was zaczynamy na jesień dlatego rady doświadczonych osób są cenne mam pytanie odnośnie wylania fundamentów jakich kosztów mam się spodziewać [email protected]

  6. #2006

  7. #2007

    Domyślnie

    dziękuje thomasso oglądałam twoje schody piękne i pracochłonne my jesteśmy dopiero na początku drogi zakupiliśmy projekt i nanosimy zmiany z architektem zaczynamy na jesień gdzie budujesz

  8. #2008

    Domyślnie

    budujemy się w Hornówku, niedaleko mamy Kampinoski Park

  9. #2009

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedż proszę powiedz czy masz może jakieś namiary do anusi oglądałam jej zdjęcia na stronie 15 domek anusi i bardzo podobaja mi się te deski na tarasie chciałabym dowiedzieć się od niej czy w praktyce sa ok.będe zobowiązana Thomasso ten wykusz jest super ja też zrobię takie okna do podłogi my jesteśmy z Wałbrzycha budować będziemy w Szczawnie Zdroj jeszcze raz proszęo kontakt do anusi

  10. #2010

    Domyślnie Re: orchidea 2

    Cytat Napisał kala.m1
    mam pytanie odnośnie wylania fundamentów jakich kosztów mam się spodziewać
    dużych (~20 tys. +/-5tys.)

    przygotuj sobie jakiś 1mln pln na wszystko

    pozdrawiam,

    P.

  11. #2011
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie Re: orchidea 2

    Cytat Napisał kala.m1
    witam wszystkich nas też zauroczył dom w orchideach 2 zakupiliśmy projekt i obecnie jesteśmy na eteaie zmian w projekcie przeczytałam wszystkie wypowiedzi z zapartym tchem postanowiłam że czas się ujawnic i dołączyć do was zaczynamy na jesień dlatego rady doświadczonych osób są cenne mam pytanie odnośnie wylania fundamentów jakich kosztów mam się spodziewać [email protected]
    Właśnie jestem na tym etapie - 12 tys lawy (beton +robocizna), ścianki jakieś 10 tys (mat. + robocizna), płyta plus izolacja kolejne z 8 patoli. czyli razem jakieś 30 tysiaków

  12. #2012

    Domyślnie

    Kala,
    jesli bedzie tak jak u nas..;-(( to wyszlo ok.40 tys..My musielismy zapolaczyc jeszce za piasek(19kamazow)+ dodatkowo jeden rzad bloczek betonowy.. i jest drogi styropian na ocieplenie..;-(
    My budowalismy w tedy, jak brakowalo materialow..;-((

  13. #2013
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Muci
    Kala,
    jesli bedzie tak jak u nas..;-(( to wyszlo ok.40 tys..My musielismy zapolaczyc jeszce za piasek(19kamazow)+ dodatkowo jeden rzad bloczek betonowy.. i jest drogi styropian na ocieplenie..;-(
    My budowalismy w tedy, jak brakowalo materialow..;-((
    ch..ra, zapomnaiłem jeszce o piasku - u mnie jakieś kolejne 4-5 tys...

  14. #2014

    Domyślnie

    Witam dzięki Wodzu ogłądałam dziennik budowy bardzo ładny efekt końcowy super napewno będę śledzic twoją budowe bo sama niedługo zaczynam ktoś podał że mam szykować 1 milon rozumiem że za całość masakra pewnie można nawet więcej bo jeśli chodzi o wykończenie to ile ludzi tyle gustów

  15. #2015
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał kala.m1
    Witam dzięki Wodzu ogłądałam dziennik budowy bardzo ładny efekt końcowy super napewno będę śledzic twoją budowe bo sama niedługo zaczynam ktoś podał że mam szykować 1 milon rozumiem że za całość masakra pewnie można nawet więcej bo jeśli chodzi o wykończenie to ile ludzi tyle gustów
    Hejka,

    u mnie dzisaj zaczęli murować ścianki więc niedługo w moim dzienniku zacznie się więcej dziać

    Ja szacuję swoją O1 na jakieś 600 tys. SSO 240 tys

    Kala.m1 - załóż koniecznie dziennik

  16. #2016

    Domyślnie

    optymistyczne te 600 tys , ale oczywicie wszystko zależy od rodzaju materiałów jakich użyjesz.
    Jeśłi chodzi o O2- to szacunkowo 1 mnl za całośc jest dobrą kwotą niestety

  17. #2017

    Domyślnie

    do anusi był tylko mail, innego kontaktu nie mam

  18. #2018
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał thomasso
    optymistyczne te 600 tys , ale oczywicie wszystko zależy od rodzaju materiałów jakich użyjesz.
    Jeśłi chodzi o O2- to szacunkowo 1 mnl za całośc jest dobrą kwotą niestety
    na razie buduje na bardzo dobrych łacznie z Creatonem na dachu i dośc drogimi ekipami. a pózniej się okaże. Najwyzej tylko jedna łazienka bedzie wykończona a reszta sobie poczeka

  19. #2019

    Domyślnie

    no to te 600 tys. jest zagrożone , jeśli Creaton karpiówka i ukladana w koronke + orynnowanie metal/miedz-też sporo Cie będzie kosztować .

  20. #2020
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał thomasso
    no to te 600 tys. jest zagrożone , jeśli Creaton karpiówka i ukladana w koronke + orynnowanie metal/miedz-też sporo Cie będzie kosztować .
    na całe szczęście "tylko" Optima i raczej plastik ale i tak dach szacuje na jakieś 100 tys

Strona 101 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony