dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 121
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 2401
  1. #2021

    Domyślnie

    dach oceniasz na 100tys? Rozumiem, że liczysz z więźbą?
    Są zwolennicy plastikowego orynnowania, są i tacy co wolą metalowe.
    Koszt metalowych w stosunku do ceny dachu jest niewielki, a wytrzymałośc jest trochę inna. Osobiście polecam Galeco

  2. #2022
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar wodzu1
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Poznań
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał thomasso
    dach oceniasz na 100tys? Rozumiem, że liczysz z więźbą?
    Są zwolennicy plastikowego orynnowania, są i tacy co wolą metalowe.
    Koszt metalowych w stosunku do ceny dachu jest niewielki, a wytrzymałośc jest trochę inna. Osobiście polecam Galeco
    tak z więźbą... nad rynnami to szczerze mówiąc jescze nie myślałem tak na poważnie, ale chyba nadchodzi ten czas dzięki za podpowiedź

  3. #2023

    Domyślnie

    pomyśl też na blachami koszowymi- my dobraliśmy kolor tych blach do koloru rynien(ciemny brąż). Ładnie się komponuje z Creatonem.

  4. #2024

    Domyślnie

    mogę prosić o maila do niej . Thomasso twoje okna w wykuszu ile kosztowały bo strasznie mi się podobają architekt powiedział mi że wybieram same najdroższe rozwiązania chcę takie okna jak widziałam u Ciebie na zamieszczonych zdjęciach są piękne w salonie i w jadalni poszeżymy okna będą 4 do podłogi miałam okazje oglądać dom w realu w Warszawie ludzie byli tak uprzejmi że pozwolili nam przyjechać dlatego zdecydowaliśmy sie na ten projekt pomału rozglądamy się za ekipą no i dach myślimy o karpiówce niewiesz jakie koszty pozdrawiam

  5. #2025

    Domyślnie

    ten 1 milion to chyba z wykończeniem my obecnie mieszkamy w zabudowie szeregowej i w pewnym sensie już to przechodziliśmy tylko że nam dom budowała spółdzielnia teraz to inna bajka bo o wszystkim będziemy decydować sami myślimy 300 tys.to stan surowy w tym dach karpiówpa ale nie koronnka czy to realne...

  6. #2026
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michalkal

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witajcie

    Jaka jest teraz cena za robociznę ocieplania ścian zewnetrznych za m2(styropian 15, siatka i klej)? Materiał kupujemy sami. Polecona ekipa chce 70 zł/m2 robocizny (bez tynkowania). Nam sie wydaje drogo. Aha i jeszcze ile gwoździ powinno się wbijać na jedną płytę styropianu?
    My budujemy w Gdańsku.

  7. #2027

    Domyślnie

    Cytat Napisał kala.m1
    ten 1 milion to chyba z wykończeniem my obecnie mieszkamy w zabudowie szeregowej i w pewnym sensie już to przechodziliśmy tylko że nam dom budowała spółdzielnia teraz to inna bajka bo o wszystkim będziemy decydować sami myślimy 300 tys.to stan surowy w tym dach karpiówpa ale nie koronnka czy to realne...
    1 mln za całóść-z pgrodem, bramą ogrodzeniem, itd
    a 300tys za SSO z dachem powiino starczyć

  8. #2028

    Domyślnie

    okna zamawialiśmy w Płocku w firmie Bildau- sama możesz dobrac elementy wykonczeniowe. U nas jest meranti czeresnia z szybami P4. Koszty spore- za 18 okien + drzwi wejsciowe zapłaciliśmy ponad 60tys.

  9. #2029

    Domyślnie

    mail do anusi -poprzez forum muratora

  10. #2030

    Domyślnie

    DG,
    jeśli dobrze doczytałam zamkneliście kuchnię od strony korytarza,likwidując drzwi,mam pytanko jak to wyszło?,bo tez mamy w planach takie rozwiązanie,jeśli byłaby możliwość wklejenia jakiej fotki tej ściany byłabym wdzięczna.
    Pozdrawiam.

  11. #2031

    Domyślnie

    Thomasso czy jest możlwość zobaczenia twojego domku będziemy wdzięczni jeśli się zgodzisz to podaj numer tel. dostosujemy się do Ciebie i nie zajmiemy dużo czasu Pozdrawiam 501033823 :-?

  12. #2032

    Domyślnie

    Cytat Napisał tknu244
    DG,
    jeśli dobrze doczytałam zamkneliście kuchnię od strony korytarza,likwidując drzwi,mam pytanko jak to wyszło?,bo tez mamy w planach takie rozwiązanie,jeśli byłaby możliwość wklejenia jakiej fotki tej ściany byłabym wdzięczna.
    Pozdrawiam.
    Może się źle wyraziłem, ale wszystkie drzwi zostały tak jak w pojekcie. Jedynie otwór między kuchnią a salonem jest większy.

    Pozdrawiam.

  13. #2033

    Domyślnie

    nie ma problemu, tylko masz kawał drogi . Każdy weekend w zasadzie jesteśmy na miejscu, a w przyszłym tygodniu mają zacząć układać małą łazienke na górze

  14. #2034

    Domyślnie

    witam,
    ostatnio pojawily sie w naszym domku okna i drzwi, wiec zamieszczam fotki :





    Pojawil sie tez kominek, ale to dopiero poczatek prac.

    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  15. #2035

    Domyślnie

    Sorki, za ogromniaste zdjecia

    Przygotowujemy sie do zrobienia elewacji i ocieplenia dachu.

    Mamy oferte na ocieplenie dachu: welna 20 zl i plyty k-g za 60 zł, czy sadzicie ze to drogo????
    A moze ktos z Was ma kogos z polecenia???
    pozdrawiam i zycze duzo sily
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  16. #2036

    Domyślnie

    Malaza,
    barzdo ladnie to wyglada. Okna i drzwi wejsciowy super!!
    Przepraszam.. ale mam pytanko, dla czego nie masz ocieplona sciana nad drzwiami wejscowymi, tam gdzie dach garazu sie styka ze sciana.. bedec miala mostek termicny, a i ekipa ot elewacii bedzie maila problem.

  17. #2037

    Domyślnie

    Dzięki Thomasso za zaproszenie będziemy w Warszawie 6 maja i 13 maja jeśli bedzie Ci pasował jakiś z tych terminów to super a jeśli tylko weekend to może wstępnie 16 maj mój syn trenuje tenisa ziemnego i w ten weekend ma turniej w Zabrzu a nastepny weekend czyli 9 maj mamy gosci z Poznania dlatego zostaje kolejny czyli 16 chyba że w 6 lub 13 maj było by super to są środy bo prawie co 2 tygodnie jesteśmy w środy w Warszawie pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

  18. #2038

    Domyślnie

    witam wszystkich po długiej przerwie!!
    nie marnowaliśmy czasu, u nas też duże postępy:
    -okna,
    -brama
    -drzwi wejściowe
    -ocieplenie poddasza mieszkalnego
    w czerwcu ruszamy z ociepleniem zewnętrznym 25 zł/m2 bez koloru, czyli styropian, siatka, klej i grunt.
    Do tego momentu wydaliśmy ok. 430 tyś. porównując to chyba normalnie, jeszcze dużo zostało, więc 1 milion brzmi realnie.
    Zamieszczam parę fotek:















    okna firmy Natura, polecamy gorąco,

    Thomasso super balustrada na schodach, my też myślimy nad kutymi,

    pozdrawiamy wszystkich i życzymy powodzenia w dalszej budowie

  19. #2039

    Domyślnie

    kala.m1

    podeśle Ci mapkę dojazdową na priva . Sroda może być, ale dopiero po południu ,po godz. 18.
    A jak nie to zapraszamy w weekendy

  20. #2040

    Domyślnie

    heniah22- fajnie . Jak widzę z piwnicą i kawał działki. Wejście też ciekawe(schody). I mam pytanie- nie widzę okien po prawej stronie od wejścia. Zrezygnowaliście?

Strona 102 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony