dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 121
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 2401
  1. #2241

    Domyślnie

    kawałek elewacji- prace tynkarskie zakończone






  2. #2242

    Domyślnie

    Muci,u nas podłogówkę będą dopiero rozkładać więc chyba też będzie trzeci obieg,o czujce do szamba tez bym nie wiedziała u nas elektryk sam nam doradził,mamy już geberity teraz tylko kwestia jak będzie szła zabudowa wykończenia KG i rozplanowania światełek,zapewne z 1,5 km. kabelka pójdzie.Okablu do domofonu i centralnego podlaewania nie miałam zielonego pojęcia ,dzięki.

  3. #2243

    Domyślnie

    thomasso,piękniusi macie już domek,a co ile daliście światełka w podbitce?

  4. #2244

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Przede wszystkim pozdrawiam naszą bezpośrednią sąsiadkę Anię
    W sobotę kupiliśmy z mężem projekt O2. W ten weekend wybieramy się do architekta, by wprowadzić zmiany w projekcie: na dole chcemy zamienić kuchnię z pokojem gościnnym (zawsze chcieliśmy mieć widok z kuchni na ogród a nie na ulicę ), wydłużamy garaż o 2m, z łazienki robimy spiżarkę, łazienkę w miejsce kotłowni a kotłownie w miejsce wydłużenia garażu. Z pokoju gościnnego chcemy zrobić pomieszczenie kominkowe i chcielibyśmy zlikwidować ten wykusz na okno. Góra zostaje bez zmian poza wcieleniem jednej z łazienek do kompleksu z sypialnią i garderoba. Zobaczymy jeszcze co nam powie architekt i czy wszystkie zmiany będą możliwe...
    Wasze domki są piękne. Jeszcze nie udało mi się przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, bo trochę już tu popisaliście, ale zdjęcia sobie tak szybciutko z mężem obejrzeliśmy i jesteśmy zachwyceni tym domkiem
    Mam jeszcze prośbę, czy ktoś uprzejmy z domkiem O2 w okolicach warszawy jest w stanie oprowadzić nas po swoim domku? Byliśmy w odwiedzinach u Ani ale Orchidea 1 troszkę różni się od naszej 2, a chcielibyśmy sprawdzić parę rzeczy.
    Pozdrawiam wszystkich!

  5. #2245

    Domyślnie

    tknu244
    kabli elektrycznych będzie więcej niż 1,5 km . U nas wyszło ok 3 km, a mamy 3 rozdzielnie- garaż, kotłownia i piętro.

    Odległości w podbitce pomiędzy światełkami ok.2m

  6. #2246

    Domyślnie

    zostało nam 6 wiader(każde 25kg) tynku

    Może ktoś reflektuje?
    Sprzedam za połowę wartości- tynk 1,5mm, silikonowy, kolor F1000 z kolornika KABE

  7. #2247

    Domyślnie

    grodka
    u nas jest O2 - zapraszam, końcówka wykańczania

  8. #2248

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    wpadłam się pochwalić, gdyż dziś wreszcie po dwóch latach czekania nasza śliczna działeczka została skoszona ciężko było, bo trawa prawie wysokości człowieka no ale się udało. Mój kochany mąż dzielnie walczył z nią przez 3 godziny. I tak jutro geodeta może zacząć wbijać patyczki
    Wiem, że to małe osiągnięcie w porównaniu do waszych pięknych domków, ale nawet takie rzeczy potrafią dać dużo szczęścia, gdy po tak długim czasie oczekiwania w końcu zaczyna się coś dziać.
    Super, że znaleźliśmy z mężem wasze forum, bo dla początkujących i nie mających pojęcia o budowie domów jest to ogromnie przydatna kopalnia wiedzy.
    Pozdrawiam

  9. #2249

    Domyślnie

    hej,
    poszukuje kogos do porzadkowania terenu. Facet z koparka powiedzial ze ogrod moze nam zrobic ale dookola domu to juz tylko łopata i grabki, bo boi sie wjezdzac ciezkim sprzetem. Czy macie kogos chetnego do takiej pracy??? Bardzo mi zalezy zeby szybko ktos przyszedl.

    witam nowych zwolennikow Orchidei. U nas wykonczeniowka - zapraszam.

    pozdrawiam
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  10. #2250

    Domyślnie

    Malaza,
    jak tam wyszed parket? ile raze ci lakierowali?
    Jesli chodzi o ogrod:zapytam jutro mojego znajomego i ci dam znac.

  11. #2251

    Domyślnie

    hej,
    lakierowali 3 warstwy - jednego dnia podklad i lakier a nastepnego drugi raz lakier.
    Bylam na budowie rano i jeszcze balam sie wejsc, ale lsni ladnie i nie jest czerwono tylko brazowo.
    Ciekawa jestem jaka jest roznica miedzy matem a polmatem.
    pozdrawiam!
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  12. #2252

    Domyślnie

    Muci,
    jak bedziesz pamietac, to spytaj o te sobote a nawet o jutro...
    pozdrawiam i czekam na Was
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  13. #2253

    Domyślnie

    thomasso Ponieważ jesteś świeżo po pracach elewacyjnych mamy do Ciebie pytanie :> Czy pamiętasz może ile metrów elewacji mieliście do obrzucenia i ile matrów listew dekoracyjnych wokół okien i gzymsów potocznie podparapetników?? Nam wchodzą konczyć elewacje w przyszłym tygodniu bądż za dwa i musielibyśmy zakupić obramowania i wybrać kolor tynku. Drodzy Orchideowcy gdzie kupowaliście obramowania do okien??? Dziękujemy z góry za odpowiedz Basia i Rafał

  14. #2254

    Domyślnie

    Malaza, moj znajomy ma w nastepnych tygodniach jakis zajecia, nie bedzie mogl..;-((
    Rafal, otpowiadam za Tomaso,
    my to robilismy rok temu i juz nie pamietamy(ocieplenie+siatka). Ale my mamy zmiany w projekcie, jesli chodzi o okien, wielkosci i automatycznie sie zmenia ilosci mb.Dla kazdego jest indiidualna.Elementy podparapetowe okolo 14mb. Mozesz sam prosto policzyc na podzstawie twoje zamowienie okien. Listwy ozdobny zamawialam na Bartcyckej. Srodkowy wjazd..prawie na koncu alejki wjazdowej po lewej stronie. Bardzo mily chlopak.
    Styropian kupilismy 33M^3, 15cm. Tynk na 240m^2(480kg zoltawy+1 wiaderko bialy) Bialy sie roznil bardzo kolorem ot farba s ktora malowali ozdobne elementy i ekipa musiala go przemalowac... na bialo;-((

  15. #2255

    Domyślnie

    Malaza,
    jak tam konczycie juz malowanie?
    U nas malarz szaleje. Mam nadzeje ze do konca tygodnia gora i polowa na dole bedzie juz gotowe.

  16. #2256

    Domyślnie

    Hej Muci,
    u nas tydzien temu malarz juz skonczyl. Wiec czas na sprzatanie....
    P Marek dzis mi zamontuje ostatni parapet na klatce i wymierzy drzwi.
    Ja szaleje w AGD. Wybralam juz piekarnik i lodowke ale mam dylemat co do zmywarki wiec musze chyba poleciec do MM przy Al. Krakowskiej (znowu....) , bo tam chyba maja najwieksza ekspozycje.
    15 wrzesnia mam miec montaz kuchni, wiec dzis musze zlozyc zamowienie na AGD!!!
    Kupilam stol i krzesla do jadalni.... bardzo ladne i tanie.
    Dzis jest ostatni dzien promocyjnych cen...

    Wczoraj rozkladalismy wykladzine w gabinecie i wtym tygodniu planujemy zaczac przewozic ksiazki...

    Zalozylismy hak w samochodzie na poczet przeprowadzki, mysle ze to dobre rozwiazanie, polecam!!!
    Pisz co u was, jak kolory?????
    Zamieszce dzis fotki, bo to forum zamiera!?
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  17. #2257

    Domyślnie

    kiedy przeprowadzka???
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  18. #2258

    Domyślnie

    Witam, CZypamiętacie jak robiliście tynki na belkach drewnianych,bo nie mogę znalezć tego wątku na forum?

  19. #2259

    Domyślnie

    Malaza,
    jesli wszystko pojdzie po mojej misli po 12 .10..;-(( Pan Marek mi wykrecil numer i jsetem wcziekla.Drzwi bedzie montowal dopiero 26-tego. Jak tylko go dorwie..
    Jutro maja przywiesc czesc kuchni..ale u nas zostal podstawowy problem s piekarnikem..Amica nie wznowila produkcji..;-((
    Mam nazdeje ze w nastepnym tygodniu, to ja skreca i sie uda zamowic blat.
    jak panowie skacza malowac gora, zaczynamy tez przyworzyc po troche ksiazki, czesc zabawki maluszkowi.
    Jesli chodzi o AGD, naj wiekszy wybor widzialam w Satunie w Arkadii.My na razie zmywarka otpuszczylismy.Ale wybieralam ze by byla barzdo cicha.Wchodzi w rachuby Simens i Bosh..sa identyczny w srodku, mala roznica cenowa. Lepej zamow w sklepie internetowy..wyjdzie duzo tanej

  20. #2260

    Domyślnie

    Tknu,
    patent jest taki: na slupie kladzies podklad pianki, taka jak pod panelach, na to sietka metalowa i dopiero tynkujesz. 2 lata nic nie peklo, patent sie sprawdzil

Strona 113 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony