dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 121
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 2401
  1. #2261

    Domyślnie

    Mam prosbe: jesli ktos ot was zobaczy gdzies na wystawie sklepowej piekarnik AMICA retro-czarny, bardzo prose o poinfromowanei mnie.Amica chwilowo wczymala produkcji i nie moge go dostac.

  2. #2262

    Domyślnie

    Muci,dziękuję,a czyzamiast metaloowej można daż z wóknemszklanym?

  3. #2263

    Domyślnie

    Jakie tynki robys tradycjine, ze gipsowy?
    U nas na tradycjiny(cem-wap) dalismy metalowa. Narozniki tez mielismy metalowe, sa bardzej ztabilnejszy niz te palstili. Oni sa bardzej sztywny. Ta siatka s wolknem szklanym nie znam. Caly system jest taki, ze jak slup pracuje, sie rusza ( w zaleznosci ot temperatury, wilgoci), to ze by sie nie przenosilo na tynku, dla tego jest ten podklad pod panele.Slup pracuje nie zlalezne. Niech twoj wukonawca zdecyduje. Wiez ze gips nie lupi metalu, wychodzi potem rdza na scianie.

  4. #2264

    Domyślnie

    Tynki też robimy tradycyjne cem-wap.narożniki wyprowadzają też metalowe.Kupiłam już tą piankę i siatkę i powiedziałam jak mają zrobić,dziękuję Ci bardzo za informację.Zupełnie zapomniałam o tych słupach wszystko tak jakoś szybko robią teraz na głowie miałam elektrykę,kończą dól,a tynaze lecą górę,od wtorku z kolei przychodzą robić ocieplenie na zewnątrz i elewację uff . Nie mam czasu pojeżdzić za łazienkami i coś pooglądać
    Pozdrawiam.

  5. #2265

    Domyślnie

    Malaza, mam do Ciebie pytanie. Wiem że masz wentylację mechaniczna ale też i grawitacyjną. Powiedz mi jakie kratki wentylacyjne zastosowałaś ? Chodzi mi o możliwość zamykania kratek. Kratki wentylacyjne z możliwością zamykania i otwierania, które są powszechnie dostępne w sklepach wydają mi się trochę mało skuteczne, tzn. nie można ich tak na 100% zamknąć.

  6. #2266

    Domyślnie

    To moje ostatnie pytanie to było adresowane raczej do Muci. Muci jakie kratki zastosowałaś ?

  7. #2267

    Domyślnie

    DG,
    Kratka jest metalowa s ramka. Na taki guzik, ktory otwiera i zamyka metalowe plastymy s tylu. Takie same kratki mam do kominka.Kratki kupione na B artyckej, bo bylo naj tanej . Maz wstawi zdecie na forum. Zobaczys jak wygladaja w lazience.Do kominka mam mosiezne

  8. #2268

    Domyślnie

    zgodnie z życzeniem

  9. #2269

    Domyślnie

    Dzięki, może uda mi się takie odszukać.

  10. #2270

    Domyślnie

    DG,
    Nie pamietam numer pawilionu...;-((Jak wiedzies na Bartycka przy paw 16, potem idziesz obok paw.s okna Natura.Jest taki pusty plac na samym koncy placu jest paw. s nadpis wentylacja, rekuperacja. Tam jest naj tanej. Daj tez opust..)

  11. #2271

    Domyślnie

    firma to MK Went
    Pawilon 16A stoisko 942
    na terenie Stałej Wystawy Budownictwa
    ul. Bartycka 26

  12. #2272

    Domyślnie tynki

    Ile Wam wyszło metrów tynków?
    0602475262
    własnie się rozliczam z wykonawcą

  13. #2273

    Domyślnie

    Tknu, tynki wewnetrzy..okolo 450-500M^2..Ale u mnie nie tynkowali zadnego sufitu!!

  14. #2274

    Domyślnie ad tynki

    u nas było 1100 m^2
    jednak my mamy wersję z pełnym podpiwniczeniem,

  15. #2275

    Domyślnie

    Cześć.
    Obecnie pracuje u mnie ekipa od ocieplania którą poleciła mi Muci. Dziękuję Muci za namiar na nich. Przy okazji chcemy wykończyć wykusz i balkon. Bardzo proszę o pomoc i rady jak zaizolowaliście wykusz. Czy tak jak w projekcie czy jakoś inaczej. W projekcie pierwszą warstwą (od dołu) jest wylewka, potem folia, styrodur, 2x papa termozgrzewalna, jakaś płyta drenażowa i wylewka.

    Pozdrawiam.

  16. #2276

    Domyślnie

    DG, my zronilisme wykusz tak, jesli dobzre pamietam:
    1)folia termozgrzewala
    2) styrodur
    3) folia pod wylewki
    4) wylewka
    5)folia w plynie z wloknem sklany, wygladalo jak by byl apolorzona papa termozdrzewala
    6) plytki
    Trzesie sie, ze jestesz zadowolony s ekipy.
    W tej ekipy jest pan Radek: on u nas wykancza caly srodek domu, gladz gipsowa, plytki, panele , malowanie, montarz parapetow, umywalek, wanny.. Tez jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni.

  17. #2277

    Domyślnie

    u nas w wersji z podpowniczeniem bylo 1050 m2 tynkow.

    Szukam drewna kominkowego, czy mzecie cos poradzic???

    W piatek bedzie montaz kuchni, jeszcze tylko z gazem trzeba wyjasnic i mozna mieszkac.
    W piatek wyjechaly pierwsze pudla z naszymi rzeczami.... Jest tego straaaszne duzo....
    pozdr
    MZ
    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------
    W życiu trzeba zawsze wolnym być, choć niełatwy jest każdy nowy dzień.....

  18. #2278

    Domyślnie

    malazaBARDZO BARDZO "ZAZDROŚCIMY", potwornie dłuży mi sie już miezkanie na wynajetym mieszkaniu ;/ a swoą drogą malaza ile czasu zajęło wam wykonczenie od momentu skonczenia zewnetrzych prac..plytki, podlogi, malowanie scian kuchania i lazienki?? (bo my własnie czekamy, az w tym tygodniu wejdzie brukarz, wejda na elewacje i wchodzi tez hydraulik, takze wszystko na raz) . Po hudrauliku to krok milowy bo CO na zimę to podstawa by dalej działać. Mam nadzieje ze na wiosne też bedę już pudła pakować malaza A może jakies zdjęcia kuchni i lazienek, bardzo prosiłabym bo własnie głowie sie jak je urządzić??? ;DDD Pozdrawiam Basia

  19. #2279

    Domyślnie jaki kociol C.O.

    Witam ,
    jestesmy wlasnie na etapie wyboru kotla gazowego. Chcemy kociol kondensacyjny jednofunkcyjny z dodatkowym zasobnikiem na c.w.u o pojemnosci okolo 220 - 300 l. Jendak problem pojawia sie przy wyborze producenta i modelu. Nasz instalator poleca podobno dobry i niedrogi kociol Saunier Duval model Ecosy o mocy 29kW. Chcemy wybrac dobry produkt, ale w racjonalnych pieniazkach tak by nie miec problemu na przyszle lata. Osobiscie zastanawialismy sie nad Vissmannem Vitodens 200W lub Brotje EcoTherm Plus WGB.

    Jezeli mozecie cos doradzic i wypowiedziec sie jakie kotly wybraliscie oraz wyrazic swoje zadowolenie z nich to bedziemy bardzo wdzieczni.

    z gory dziekujemy

  20. #2280

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie mam doświadczenia, gdyż nasza kotłownia będzie uruchamiana dopiero w przyszłym tygodniu.
    Mogę jedynie opowiedzieć czym kierowałem się przy wyborze. Założyłem że musi to być jakiś popularny producent, tak żeby nie zostać z jakimś wynalazkiem zaproponowanym przez instalatora, który to może nagle zwinąć manatki i znalezienie na szybko w zimę przy awarii pieca jakiegoś serwisanta, który się będzie na tym znał, może być stresujące. Wybrałem firmę hydrauliczną mieszczącą się nieopodal, z tych samych powodów o których pisałem wcześniej. Była to chyba jedyna 'miejscowa' ekipa. Akurat oni preferowali Vissmanna, więc z ochotą przystałem na ich propozycję, tym bardziej że przy kompleksowym wyposażeniu kotłowni w sprzęt Vissmanna cena trochę spadła. Mamy piec Vitodens 200W + zasobnik 300l z powodu kolektorów i kominka z płaszczem wodnym. Kotłownia wyszła trochę skomplikowana i rurki zajmują sporo miejsca. Szczególnie przeszkadza to żonie, która zapowiedziała że do kotłowni nie będzie w ogóle wchodzić bo się tego sprzętu boi, że niby wybuchnie. Nie wiem czy jest to prawda czy tez taki wybieg, żeby mnie wrobić w pranie, gdyż w kotłowni będzie stała także pralka.

    Wracając do tematu wybór jest rzeczywiście trudny.

    Pozdrawiam.

Strona 114 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony