dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 121
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 2401
  1. #421

    Domyślnie

    jestem
    znaczy się jesteśmy z Tobą. Napewno będzie dobrze ... tylko takiego diabła nie wklejam

  2. #422

    Domyślnie

    spać nie możesz??????

  3. #423

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!!
    Niestety zdjęc jeszcze nie wkleiłam bo mialam tu małe problemy zdrowotne z mamą{była w szpitalu},ale obiecuję ,ze juz niedługo fotki będą......co do moich okien{dzięki anusia za podanie cen }mi wyliczyli na 30 tyś,ale zaznaczam,ze ja mam dom w mieczykach,ale mimo to jestem trochę w szoku bo mi na 30 tys wyliczyli PLASTIKI a to chyba trochę duzio..no nie?Muszę tam isc i jeszcze raz to zweryfikować,parametry takie same jak u anusi ,ale ta cena......
    Jestem w trakcie czekania na wydanie pozwlenia na budowę i trochę się denerwuję bo ekipę mam umowioną a co będzie jak pozwolenia nie wydadzą do czerwca
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  4. #424

    Domyślnie

    witam,
    a zwłaszcza Godę śpiocha

    kupiłem projekt - dom w orchideach. Wsztskto OK gdyby nie fakt, że właśnie go wymieniam na ... dom w orchideach 2. Chyba zrezygnuje z piwnic.

    Mając na uwadze powyższe, jak najbardziej celowe staje się przypomnienie Państwu o konieczności systematycznego odwiedzania Państwa budów przez moją skromną osobę.

    Pozdrawiam

    Ps. o kosztach okien to rozumiem takie żarty na prima aprilis?

  5. #425

    Domyślnie

    no własnie Drogi Robercie to nie są zarty....a ja nie moge z podziwu wyjsc jak to mozliwe ,ze za te plastiki mi 30 tyś wyceniili
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  6. #426

    Domyślnie

    Cześć,

    ile płacicie za robociznę - stan surowy otwarty z konstrkucją dachu (więźba, bez pokrycia) ???

    Z fakturą lub bez?

    Pozdrawiam

  7. #427

    Domyślnie

    Witaj,
    53.000 netto - stan surowy z pokrytym dachem, przygotowanym do dachówki.

    01:31 Ty naprawdę spać nie możesz

  8. #428

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert58
    Cześć,

    ile płacicie za robociznę - stan surowy otwarty z konstrkucją dachu (więźba, bez pokrycia) ???

    Z fakturą lub bez?

    Pozdrawiam

    ja płacę 29 tyś za stan surowy otwarty z konstrukcją dachu bez pokrycia.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  9. #429

    Domyślnie

    Witajcie!

    U nas robocizna 52 tys z więźbą.

    Kochani, sama jeszcze nie wierzę, ale robota na działce idzie pełną parą. Tydzień temu geodeta wytyczył budynek i mieliśmy mieszane uczucia czy rozpoczniemy pracę nad fundamentami, bo pogoda niezbyt ładna a tu woda stoi w wykopie. W miejscu garażu mieliśmy mały staw. Oj,nieciekawie to wyglądało.
    W sobotę przyjechała ekipa, ogrodzili działkę, nawieziono gruzu na podjazd, żeby nie tonęły nam ciężkie samochody i pan Krzysiek zaproponował wykopanie głębokiego dołu, żeby tam spływała woda. Kupił nam pompę, która to wypompowywała zbierającą się wodę do niedalekiego rowu melioracyjnego. Umówiliśmy się, że tymczasem oni pójdą na następną budowę i wstępnie przyjdą po Świętach.
    Smutno nam było strasznie. W poniedziałek telefon - przyjeżdżają we wtorek. Okazało się, że jak kopali dół to nie było tak strasznie jak się spodziewali Super, super, super.
    Patent z dołem sfotografował sobie nasz kier. bud.
    I tak ruszyliśmy, małymi kroczkami, ale do przodu. Teraz pracuje u nas 8 chłopa. Wczoraj zalali ławę fundamentową a dziś już murują bloczki.
    Nie umiem wam powiedzieć jakie to uczucie. Mam nadzieję, że i Wy niedługo tego doświadczycie.

    Robert, gratulacje z okazji zakupu projektu!!!

  10. #430

    Domyślnie

    anusia....super,wielkie gratulki!!!


    Robert pamiętam o tych namiarach ,jutro rano podeśle bo męza znowu nie ma a ja sierota zapomnialam się go wczoraj o to zapytać
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  11. #431

    Domyślnie

    Anusia...
    ja Cię .....
    extra !!!

    Kiedy będziemy oglądać?

    Aha,
    spoks,
    dzięki,
    poczekam

  12. #432

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert58
    Kiedy będziemy oglądać
    Kiedy tylko chcecie!

    Dzięki wszystkim za cenne wsparcie

  13. #433

    Domyślnie

    Robert wysłałam Ci juz,mam nadzieję,ze dotarły

    Anusia mam nadzieję,ze będzie mozna wpaśc i popodgądąć trochę
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  14. #434

    Domyślnie

    Anusia,
    suuuper........

    może masz już jakieś zdjęcia?

  15. #435

    Domyślnie

    Goda, mam ale na płycie. Nie wiem jak je przeciągnąć na foto onet a potem na forum. Muszę popracować nad tym.

    Domek powolutku wyłania się z ziemi. Są zarysy kuchni, salonu, garażu... nie chce się wracać z budowy.

    Pozdrawiam

  16. #436

    Domyślnie

    anusia popracuj nad tym koniecznie bo ja tu jajko zniosę z ciekawości
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  17. #437

    Domyślnie

    Koniecznie, czekamy na zdjecia.
    Jejku ale masz fajosko...

  18. #438

    Domyślnie

    Cześć,
    Ania - super. Dawaj foty. Dziennik może załóż

    Ja zmieniłem projekt - już ni buduję orchideii z piwnicą. Teraz buduję orchideę2 bez piwnicy. żegnaj sauno, pokoiku nocnym dla kolegów, graciarnio itd.

  19. #439

    Domyślnie

    Czesc wszystkim,
    bardzo sie trzesie ze zalozyliscie temat Orchidei.
    My kupilismy rok temu dzialke.Nam tez sie spodobali projekty Orchidea, i w koncu jestesmy zdecydowany na Orchidea 2. W tej chwili jesteszmy na
    etapie: warunki zabudowy, ale mam nadzieje ze na poczatku maja, bedziemy mogli juz zrobic adaptacja projektu do naszej dzialki. Tylko ze budowy ruszy dopiero na nastepnej wiosnie..;-((
    Robert, my bedziemy budowac w Hornowku, rzut kamienia ot Lomiankach.
    Mam pytanko, ze duzo placilis cie za adaptacji projektu?
    Z gory przepraszam za bledy ortograficzny, ale nie jestem s pochodzenie polka.. i jakos polska ortografja mi nie lezy na serdcu..

  20. #440

    Domyślnie

    Kochani,

    Bardzo Was przepraszam, ale ostatnio nie mam czasu posiedzieć spokojnie przy kompie. W pracy też przejściowe kłopoty z połączeniem z internetem
    U nas wczoraj zamknęli stan zero
    Możemy "pochodzić" po kuchni i salunach. Pierwsze wrażenia - małe te pomieszczenia. Nasz pan Krzysiek śmieje się z nas i mówi, że dopiero jak pójdą ściany w górę to zobaczymy te powierzchnie. Mam nadzieję
    Po Świętach, w środę idą do góry ściany.
    Ja do tej pory nie wierzę w to, co się dzieje. Idą jak burza.

    Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych i rodzinnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Strona 22 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony