dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Okna

  1. #1

    Domyślnie Okna

    Postanowiłam wstawić okna do nowowybudowanego domu. Słyszałąm, że okna z firmy OKNOPLAST z Krakowa są niezłe. Czy może wiecie coś o tej firmir i ich oknach?

  2. #2

    Domyślnie Re: Okna

    Cytat Napisał tylko pytam
    Postanowiłam wstawić okna do nowowybudowanego domu. Słyszałąm, że okna z firmy OKNOPLAST z Krakowa są niezłe. Czy może wiecie coś o tej firmir i ich oknach?
    a ja slyszalem ze okn sa coraz gorszej jakosci serwis to porazka i metoda spychologi to u nich podstawa zalatwiania formalnosci jednym slowem gigant ktory po sprzedaniu okien ma wszystko i wszystkich gleboko w d....

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    no coz - obserwacja natury ogolnej ))) Moja obserwacja )))
    W pogoni za klientem ktory zbiera tony ofert i wybiera w 99% najtansze lub z tych tanszych i nie ma sie czemu dziwic ze okna sa coraz gorszej jakosci. Ze oszczedza sie na wszystkim na czym mozna by zejsc z ceny.
    Wolny rynek Niestety klienci takie postepowanie wymuszaja na producentach.
    Ale i tak Oknoplast jest lepszy o Dobroplastu - tu jak nie masz wyspecjalizowanego pracownika w usuwaniu bledow w okuwaniu i likwidacji rys to realnie nie masz co znimi zaczynac wspolpracy
    Mozna by tak w kolko

    A swoja droga co sie stalo Czmirku ze byles tak dlugo nieobecny? Pozdrawiam serdecznie )))
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Oknoplast jest lepszy o Dobroplastu
    prawie co dzień śmigam obok Dobroplastu, wybudowali wielką halę, widziałem stoją wtryskiarki, chyba będa swój profil robić, dopiero teraz to będzie "jakość"
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5

    Domyślnie

    jareko, poza komputerem jest jeszcze praca, a to ze jestem w ciaglych rozjazdach powoduje ze niestety tylko z "doskoku" obserwuje forum. pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony