dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 61
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Nie rozumiem tej reklamacji
    -zgłaszasz na pismie ....2 tyg. na odzew czekasz
    albo sie pojawiają albo niech Cie w pompke pocałują
    i dają nowe panele
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agula224

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jasne, w trąbkę to rzeczywiście mogliby mnie pocałować gdybym się uparła na robienie zamieszania . Szkoda nam tylko było tego sprzedawcy, no i trochę znajomy więc nie chcemy robić mu koło czterech... Ale na raz następny to żadnych sentymentów Pozdrawiam.

  3. #23

    Domyślnie

    wybralismy w końcu Classena-dab deska, dzis jedziemy kupic. zakochałam sie w wiązie ale na małym kawalku wyglada fajnie natomiast duza płaszczyzna juz nie taka fajna

    oby nikomu nie przytrafialy sie takie reklamacje

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agula224

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Trzeba bedzie sie tylko przyzwyczaić do nich Nie ma się co łamać. Jesteśmy razem

  5. #25

    Domyślnie Podłoga Kronopol Cyprys

    Witajcie! Szukam kogoś , kto ma taka podłogę. waham sie czy ją wybrac , moze ktoś ma ma i pokaże zdjęcia

    Podoba mi sie w niej to ,że widać pieknie słoje, ale niepokoja mnie te podłózne paski obok nich. Niewiem jak to wyglada na wiekszej całosci.
    pzdr cyla
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  6. #26

    Domyślnie

    siemka ...

    ładny kolorek i struktura z połyskiem ...

    uwaga lock na krótkim boku - więc niech fachofcy za mocno nie klepią młotkiem podczas układania bo mogą uszkodzić panele ...
    i trzeba by sprawdzić czy podłoże jest w miare równe ... lock lubi się rozchodzić gdy podłoga za bardzo pracuje

    przed zakupem pooglądaj czy mniej więcej wzór podobnie biegnie na wszystkich paczkach


    pozdrowionka
    ... Jarek

  7. #27

    Domyślnie

    znafco Dziekuje za odpowiedź i za porady. cały czas sie waham,ale chyba sie jednak zdecyduję.............martwią mnie tylko te paski na boku, to moim zdaniem moze popsuć efekt "słoiczków". Co do podłoza to powinno byc OK! miałam naprawde niezłego fachurę
    pzer cyla
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Luca

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Kronopol Platinum Excellence-opinie na ich temat

    Witam, mam zakupić kilka metrów paneli jak w temacie.
    Prosiłbym o opinie użytkowników na ich temat, badzo dziękuję i pozdrawiam.
    Miało być co innego ale z pewnych wspaniałych względów jak małe dzieci , zwierz itp, chyba na razie pójdę w ten temat.
    Powolutku do przodu !!!!!!

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    A my wybraliśmy do salonu kronopol z serii platinium dąb retro AC4 struktura "ręcznie strugana" + pianka 5mm, do sypialni i holu classen zebrano arusha AC4, a na poddasze classen akacja miodowa AC3 + pianka 3mm. Wszystkie w desce. Mam nadzieję, że wszystko jednak będzie ok

  10. #30

    Domyślnie

    Mam w kuchni na szczęście tylko 5 m, są beznadziejne uparłam się bo pasowały mi kolorystycznie, mąż upierał się przy Classenie bo układał w sypialni. Już przy układaniu trzeba sie było obchodzić jak z jajkiem, ale dzięki temu że to tylko 5 m, wywale za 3 lata i kupię nowe.

  11. #31

    Domyślnie panele kronopol platinum ambiance jawor

    witam wszystkich chciałam sie zapytać czy ktoś z Państwa ma założone w swoim domku panele firmy kronopol platinum ambiance jawor z v fuga jeśli tak to bardzo prosze o odpowiedź czy w te fugi nie wchodzi brud i jak one wyglądaja w użytkowaniu a jesli ktoś posiada zdjęcia tej podłogi to będę niezmiernie wdzięczna jeśli je wstawi pozdrawiam
    _________________
    MONIKA

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie Re: panele kronopol platinum ambiance jawor

    Cytat Napisał monciaz
    witam wszystkich chciałam sie zapytać czy ktoś z Państwa ma założone w swoim domku panele firmy kronopol platinum ambiance jawor z v fuga jeśli tak to bardzo prosze o odpowiedź czy w te fugi nie wchodzi brud i jak one wyglądaja w użytkowaniu a jesli ktoś posiada zdjęcia tej podłogi to będę niezmiernie wdzięczna jeśli je wstawi pozdrawiam
    _________________
    Mam jawora, genewę i lapacho z tej serii. Nic nie wchodzi w fugi, dobrze sie myją, po 5 miesiącach użytkowania wyglądają super. Zdjecia mam w albumie, dawałam też zbliżenie w podobnym temacie tu we wnętrzach . Link tu
    http://forum.muratordom.pl/post3116372.htm#3116372
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  13. #33

    Domyślnie

    a można je kłaść na podłogówce? a jeżeli tak, to czy nie ma problemu z ogrzewaniem...??
    Pozdrawiam.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolek1975
    a można je kłaść na podłogówce? a jeżeli tak, to czy nie ma problemu z ogrzewaniem...??
    Pozdrawiam.
    Można nie ma problemu z ogrzewaniem
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  15. #35

    Domyślnie

    bardzo dziękuje za odpowiedź na mój temat ale Pani Kaśku mam jeszcze serdeczną prośbę może posiada Pani zdjęcia tych paneli jawor na których bardziej widoczny jest efekt tej v fugi chodzi mi o całość powierzchni na której sa położone poieważ na zamieszczonych zdjęciach widać to tak z boczku i nie moge sobie tego wyobrazić będę bardzo wdzięczna pozdrawiam Monika
    MONIKA

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał monciaz
    bardzo dziękuje za odpowiedź na mój temat ale Pani Kaśku mam jeszcze serdeczną prośbę może posiada Pani zdjęcia tych paneli jawor na których bardziej widoczny jest efekt tej v fugi chodzi mi o całość powierzchni na której sa położone poieważ na zamieszczonych zdjęciach widać to tak z boczku i nie moge sobie tego wyobrazić będę bardzo wdzięczna pozdrawiam Monika
    Zapodam jutro
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie



    Takie zrobiłam
    Poszukam więcej, niestety nie zrbię nowego bo mi się właśnie aparat zepsuł
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Dobra, znalazłam takie








    Mam nadzieję, ze pomogłam.

    I jeszcze raz powtarzam: w fudze nie zbierają się żadne paprochy!!
    No chyba, że ktoś nie odkurza ze 3 miechy
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  19. #39

    Domyślnie

    dziękuje bardzo za fotki pozdrawiam
    MONIKA

  20. #40

    Domyślnie KRONOPOL -- czy cos sie zmienilo ?

    witajcie, przeszukalem wszystkie watki dotyczace paneli i znalzlem sporo negatywnych opinii o produktach kronopolu ale wiekszosc z nich pochodzila z przelomu 2005/2006r a przez 4 lata sporo moglo sie zmienic jezeli chodzi o jakosc.... musimy zdecydowac co do paneli podlogowych i najbardziej podobaja nam sie wlasnie panele kronopolu wzor JATOBA ale niestety boje sie ryzykowac ... napiszcie czy cos sie zmienilo na plus jezeli chodzi o jakosc

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony