dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 24 z 24
Pokaż wyniki od 461 do 472 z 472
  1. #461

    Domyślnie

    Ja planuję kupić łóżko i szafki dębowe Vinci. Dodatkowo na oparcie łóżka dokupię białe poduchy z ecoskóry, które sklep również ma w swojej ofercie. Podaję liknk do łożka które wybrałam. Jeśli szukasz drewnianych łóżek w tym sklepie znajdziesz dosyć bogatą ofertę. http://www.beds.pl/lozko-debowe-vinci-niskie.html

  2. #462

    Domyślnie

    ja mam takie łóżko, polecam i-mebel.pl

    z pojemnikiem (podnośniki super, nie sprężyny), ze stelażem i materacem typu bonel, 180cm, 1250zł + wysyłka

    http://i-mebel.pl/sklep/details/2417...keyword=nefryt
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	224149  
    OMEGA - "KRAJOBRAZY"
    SAS UWT

  3. #463

    Domyślnie

    Hisia, jesteś wielka! Co sądzicie o czymś takim:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżko.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	224349   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżko 2.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	224350  
    Ostatnio edytowane przez KamillaDeMon ; 13-11-2013 o 23:27

  4. #464

    Domyślnie

    Duś oczywiście każdy ma inny gust, ale dla mnie łóżka drewniane na pewno nie są nudne, są po prostu piękne w swojej prostocie. Ja ogólnie lubię minimalistyczne, eleganckie wnętrza, które poprzez zastosowanie naturalnych materiałów stają się bardziej ciepłe i przytulne. Obecnie mam w sypialni wielkie łoże z czarnym, tapicerowanym zagłówkiem, który zajmuje pół ściany. Wszyscy znajomi na widok tego łoża robili wielkie WOW, a ja po 3 latach jego użytkowania patrzć na nie nie mogę. Dodatkowo utrzymanie tego obicia w czystości to jakaś masakra- osiada na nim masę kurzu i jakiś paprochów. Dlatego w nowym mieszkaniu na pewno stanie łóżko dębowe. Co do ich wysokości to praktycznie każdy model sprzedawany jest w dwóch opcjach: wysokiej i niskiej. Ja planuję kupić opcję niższą, gdyż uważam że 20 cm luka wystarczy aby wsadzić pod łóżko rurę od odkurzacza.

  5. #465

    Domyślnie

    Rzeczywiście te 1,5 cm to bardzo mało i aby posprzątać trzeba zapewne przesuwać łóżko. Na szczęście w modelu który wybrałam wysokoś ramy od podłogi wynosi 20 cm.

  6. #466

    Domyślnie łóżko drewniane a skrzypienie, trwałość i takie tam

    Wielce Szanowni, chcemy kupić łóżko do sypialni, stwierdziliśmy, że może najlepsze będzie dębowe i kręcimy się wokół sklepu beds.pl i sypialnia.net. W tym drugim mają łóżka drewniane jakiegoś zakopiańskiego producenta, który zastosował taki patent z takimi metalowymi wczepami (po 3 sztuki na łączenie) - który ponoć ma absolutnie uwalniać łóżko w przyszłości przed luzami, a co za tym idzie łóżko ma nie skrzypieć. Co do beds.pl - nie mam pojęcia jak oni to łączą, ale na zdjęciach ten ich wyrób wygląda solidnie. Konkludując - głupi jestem! Może macie jakieś doświadczenia z w/w lub szerzej z łóżkami drewnianymi i macie jakiś wyrobiony pogląd na ich temat?

  7. #467

    Domyślnie

    Czy ktoś wie co to za model łóżka (IKEA)? Ma około 14 lat.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	243649261_2_1000x700_podwojne-lozko-ikea-materac-dodaj-zdjecia.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	46,1 KB
ID:	312006

  8. #468

    Domyślnie

    Przymierzam się do zakupu łóżka. Zależy mi na tym, aby było z pojemnikiem w środku oraz zagłówkiem. Tapicerowane, nie drewniane. Budżet ok 3500 komplet łóżko plus materac. Co w tej półce cenowej możecie polecić? Odwiedziłem dzisiaj fabrykę sypialni, jeden z modeli, który rozważam to zestaw firmy M&K Koło Foam : Korpus KSZ + ZW 09 160/180x200 + Materac Amsterdam 160/180x200. Czy polecacie ten zestaw? Czy może jednak znajdę na rynku coś znacznie lepszego w tej cenie? A może w drugą stronę w podobnej jakości i standardzie coś znacznie tańszego?

  9. #469

    Domyślnie

    Z pewną obawą to zdjęcie zamieszczam. Może powiecie, że kicz. A niech tam...Kinkiet jest do wymiany, szafka nocna też.

    Ogród - moja miłość

  10. #470

    Domyślnie

    Na zdjęciu jednak mało co widać. No to spadam z wysokiego konia. Zagłówek jest z lustra a lustro z allegro.

    Ogród - moja miłość

  11. #471
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Niezadowolony bardzo

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Warszwawa
    Kod pocztowy
    00-133
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie polecam Varsovia Meble, ul. Trakt Brzeski 56, 05-077 Warszawa.
    Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem, jak nie chcecie mieć problemów.
    Przed zakupem jest oczywiście wszystko ok. prawie jak w bajce.
    Jak już wydasz 4 tys. zł to możesz liczyć tylko na siebie i sąd.
    Łóżko za kilka tys zł wystarcza na 2 lata, potem najlepiej byłoby kupić nowe...
    Takie traktowanie klienta to skandal w dzisiejszych czasach.
    Radzę omijać sklep Varsovia Meble ul. Trakt Brzeski 56, Warszawa Wesoła szerokim łukiem.

  12. #472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marbo Zobacz post
    Wygodna szerokość łóżka zależy też od postury "łóżkowników".
    Ale dwie kołderki to podstawa. Jakiś czas mordowałam się z pojedynczą szeroką na 180 ale dwie 140/150 zdecydowanie lepiej się sprawdzają.
    zgadzam się ! bez dwóch zdań ze spanie pod dwoma kołderkami jest rewelacyjne.

Strona 24 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony