dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 472
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Właśnie przypomniałam sobie , jak byłam na wakacjach na Dominikanie,stały w pokoju dwa łóżka tylko że każde z niach miało jakieś 160 cm.My oczywiście spaliśmy tylko na jednym.Ale samemu można było się na nim zgubić

  2. #22

    Domyślnie

    właśnie rozważam 160 czy 180. Większość gotowych ram to 160. Czy w przypadku 180 nie będzie kłopotów z pościelą? A materac lateks czy sprężynki. A może lateks ze sprężynkami.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał amacio
    Czy w przypadku 180 nie będzie kłopotów z pościelą?
    Przecieradła i poszwy na kołdrę można kupić również 200x220. Tylko po co jedna duża, jak wygodniejsze są 2 węższe.
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  4. #24

    Domyślnie

    mam 180cm i teraz wybralbym 200cm szerokosci -
    chyba ze ktos ma malego psa
    =============================
    Docieplasz dom??? Tynki, styropian i ...

    Masz pytania pisz śmiało

    Szczegóły i kontakt w moim profilu!
    =============================

  5. #25

    Domyślnie

    My mamy teraz 140, w nowej sypialni planujemy 160, ale nie wiem po co bo i tak spanie odbywa się na mojej połowie. Jak już spadam to przenoszę się na drugą stronę męża i wszystko zaczyna się od początku. Czasami bywa tak ze dwa razy w ciągu jednej nocy.

  6. #26

    Domyślnie

    Ach, wreszcie temat lozka !
    Osobiscie odradzam cokolwiek ponizej 160 cm. Oboje z zona mamy chyba 180 (coz, jak sie jest daleko to sie nie pamieta) i wcale nie jest to duzo.
    Ale wszystko zalezy od tego, do czego takie lozko jest najczesciej uzywane, przez ile osob jednoczesnie oraz jak mocno pcha sie na nas po zasnieciu nasz wspolmalzonek.
    Pomysl z dwiema koldrami jest super - musze sprobowac. Sam cierpie z powodu notorycznego odbierania mi koldry przez moja zone, ktora dodatkowo rozpycha sie niemilosiernie

    A jak radza sobie Szanowni Forumowicze w sytuacjach, gdy jedna z osob uzytkujacych normalnie lozko jest chora - ma np. grype? Drugie lozko? Trzecia koldra?
    Prosze o odpowiedz bo wlasnie jestem chory!

    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    My mamy cudaka - 130 cm (nawet niecałe)
    Najlepsze byłoby chyba 160 cm, ale Pikuś ma rację - czasem nie tylko duże łóżko. ale dwa łóżka, a najlepiej dwa mieszkania....

    Dwie kołderki to podstawa.
    Choroba - spanie w stylu obrażonym (pleckami do siebie) [ale nikt jeszcze nie miał np. ospy ]

    _______________________________________________
    "Wezmę cię do łóżka, nie płacz już głuptasie..."

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    czasem nie tylko duże łóżko. ale dwa łóżka, a najlepiej dwa mieszkania....
    Mnie się marzą 2 sypialnie Nikt nie chrapie pod bokiem I mogłabym sie do cudzego łóżka przemykać
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  9. #29

    Domyślnie

    Oj, Ewunia, nie za dużo wolności ?
    A z chrapaniem to święta prawda; a jeszcze jak para ma różne pory wstawania......

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Oj, Ewunia, nie za dużo wolności ?
    Przy dłuższym stażu małżeńskim można to potraktować, jako element gry wstępnej A wolność ... ? Pies na zbyt krótkim łańcuchu też robi się wredny i jazgotliwy. Myślisz, że kobitka, to nie
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  11. #31

    Domyślnie

    Pomijajac fakt, iz "kobitka" nie da sie na ogol wziac na lancuch

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    Pies na zbyt krótkim łańcuchu też robi się wredny i jazgotliwy. Myślisz, że kobitka, to nie
    Ależ Ewunia, gdzie tam kobitkę na łańcuch... czy to studio S-M ???
    W poprzednim poście pisałaś o cudzym łóżku (sic!)... stąd moje zadziwienie.... i

    Już Wisłocka pisała o tym, że "odwiedzanie się" w "swoich" łóżkach jest bardzo erotyczne. To jakby przypomnienie okresu randkowania, kiedy podczas spotkania liczyła się tylko ukochana osoba i nic więcej...

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    W poprzednim poście pisałaś o cudzym łóżku (sic!)... stąd moje zadziwienie.... i
    Moje łóżko, to takie, w którym śpię ja. A cudze, to takie, w którym śpi ten facet za ścianą
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    A cudze, to takie, w którym śpi ten facet za ścianą
    No, wreszcie rozumiem... to naprawdę ekscytujące
    Też tak chciałem [może jednak w wersji bez faceta za ścianą ], ale od razu był krzyk.... . A to naprawdę jest bardziej erotyczne, higieniczne, a przede wszystkim praktyczne...

    To Ci zazdroszczę...

  15. #35

    Domyślnie

    My mamy łóżko 160 i jest OK. Zamierzamy zabrać je do naszego domku.
    Mieścimy się my + czasmi nasz 2 letni Misio (też niestety wędruje nocami z łóżeczka do nas). Kołderka 2 na 2,20 jest też w porządku. Lubimy się przytulać więc pomimo dobrych rad mojej teściowej, że konieczne są dwie kołdry, ostaliśmy przy jednej dużej.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    To Ci zazdroszczę...
    Marzeń? Ten facet, o którym mowa, śpi obok
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  17. #37

    Domyślnie

    Acha, to to jest "cudze łóżko" in spe....







    __________________________________________________ _________
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do norki, tym bardziej Prosiaczka w niej nie było..."

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    U mnie jest tapczan 180 cm szeroki i dwie kołdry. Dwie kołdry tak z kilku powodów ... raz. ze wygodniej, bo nie odkrywamy się wzajemnie, a dwa to taka trochę symbolika oddzielnych łóżek... jak jedno z nas wchodzi pod kołdre drugiego i...
    Oddzielnej sypialni to raczej bym nie chciała, czasem mam problemy z zaśnięciem i w mężowskich ramionach ten sen jakoś tak szybciej przychodzi

  19. #39

    Domyślnie

    Najlepiej jest mieć 3 pokoje do spania - 2 oddzielne "własne" sypialnie i jedną wspólną(wtedy najlepsze jest łóżko 2x2m). Kobiety mają manię spania z własnymi facetami ( nawet w nocy muszą ich pilnować), a z tego co zauważyłam mężczyźni czasem lubią spać sami - potrzebują troszeczkę wolności.

  20. #40

    Domyślnie

    To u mnie z tym pilnowaniem jest dokładnie odwrotnie. Ja proponuje dwie kołderki, ale mój kochany małżonek, pomimo ciągłego marudzenia, że go w nocy odkrywam nie chce nawet o tym słyszeć. Łóżko mamy 1,6x2,2 ze względu na wzrost mojego kochania. Do nowej sypialni mamy zamiar zamówić (niestety nikt nie produkuje w standardzie łóżek na 2,2) łóżko o identycznych wymiarach. Chociaż jak poczytałam o "nocnych tuptusiach" może należy to uwzględnić, bo jak się pojawi taki wędrowniczek może się okazać, że miejsca jest za mało
    Paula

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony