dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 23 z 24
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 472
  1. #441
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    pianka 10 cm na wezgłowie 2x1,2m ok. 100 zł,pianka 2 cm na skrzynię łóżka 2x1,2 ok. 25 zł, klej do pianki ok.15 zł, obciągnięcie guzików 0,5 zł/szt, płyty osb 18mm 2szt po ok.90 zł,paczka desek podłogowych na wzmocnienia ok. 80 zł. Tkaniny tapicerskie sa w bardzo różnych cenach, wyszło ok. 6,5 m szer.140 cm.
    nie jest to jakoś super tanio, ale za to bardzo, bardzo solidnie.

  2. #442

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    pianka 10 cm na wezgłowie 2x1,2m ok. 100 zł,pianka 2 cm na skrzynię łóżka 2x1,2 ok. 25 zł, klej do pianki ok.15 zł, obciągnięcie guzików 0,5 zł/szt, płyty osb 18mm 2szt po ok.90 zł,paczka desek podłogowych na wzmocnienia ok. 80 zł. Tkaniny tapicerskie sa w bardzo różnych cenach, wyszło ok. 6,5 m szer.140 cm.
    nie jest to jakoś super tanio, ale za to bardzo, bardzo solidnie.
    Guziki jakos maszynowa wbijaja?? A stelaze po jakich cenach sa??

    Pozdrawiam
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

  3. #443
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    nie wiem jak te guziki robią, znalazłam kontakt w panoramie firm, zadzwoniłam do miłego pana, kazał mi przsłać skrawek materiału i za kilka dni odesłał gotowe guziki.
    gdzieś juz pisałam, że stelaże kupiliśmy w sklepie z uzywanymi meblami zachodnimi za 45zł/szt. stelaże są niesamowite, potężne, regulowane wysokości z obu stron (w nogach i w głowie), a każdA klepka jest z klejoengo drewna na odzielnych amortyzatorach. te stelaże zmusiły nas do wymyslenia łózka, bo sklepowe były za delikatne.

  4. #444
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar colour
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-654
    Posty
    73

    Domyślnie

    nielot2 a co to ta ciekawa konstrukcja z półkami zamiast szafek nocnych? czy to jest tak skonstruowany zagłówek łóżka, który jest jego stałym elementem? czy może zamówione u stolarza? bardzo pomysłowe

  5. #445

    Domyślnie

    To jest zaglowek z tej samej serii co rama - Mandal. Mozna go dokupic osobno. Oczywiscie polki wchodza w sklad zaglowka. Ten wynalazek jest dosc dlugi w oryginale (nasz byl przerabiany poniewaz zamiast 240cm mielismy do dyspozycji 210) bo pasuje on do lozek o szerokosci 140 jak i 160 cm

  6. #446

    Domyślnie

    Długo szukałam łóżka z pojemnikiem (kilka miesięcy), które by mnie urzekło i w końcu kupiłam Linea Z z systemem firmy JMB. Piękne łóżko, co prawda nie najtańsze, ale rewelacyjnie prezentuje się w sypialni. Wzięłam w obiciu z białej eco skóry bo taki właśnie mebel stał na ekspozycji i doskonale pasuje mi do białych mebli w sypialni.

  7. #447

    Domyślnie

    Tylko tu i teraz.

  8. #448

    Domyślnie Czym się kierować przy wyborze łóżka ?

    Czym się kierować przy wyborze łóżka? Co jest najważniejszym elementem czy stelaż, materac? Spotkałem się z wieloma opiniami i powiem szczerze, że mam lekki zamęt. Czy w tym przypadku cena jest adekwatna co do jakości?

  9. #449

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    cieszę sie, ze wam sie podoba
    jesli potrzebujecie więcej informacji nie ma problemu
    jezeli macie kogos, kto potrafi wkręcić kilka solidnych wkrętów do drewna to zrobicie łózko bez problemu. nawet ciąć nie trzeba, bo mi płytę osb docięli na wymiar w praktikerze. deski wzmacniające to deski podłogowe, tez gotowe w prakitkerze, tylko na długość musielismy przyciąć.
    Proszę powiedz w jaki sklepie kupiłaś ten materiał i piankę? i jakie to są solidne wkręty do drewna?
    Ostatnio edytowane przez vieta ; 27-03-2013 o 11:04
    SPRZEDAM BRAMĘ GARAŻOWĄ Z NAPĘDEM

  10. #450
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Dla nas najważniejszy był materac i odpowiednie do niego stelaże. Materac - twardy, czyli wygodny dla nas, kieszeniowy, ze zdejmowanym do prania pokrowcem (czyli suwak po całości, dookoła). Stelaże do tego materaca musiały być bardzo gęste, dodatkowo mają regulację sztywności w różnych strefach zależnie od naszych preferencji. Z perspektywy czasu jednak wzięłabym dwa osobne materace w miejsce jednego dużego. Łóżko potraktowaliśmy za to po macoszemu i wzięliśmy jakiś taniutki model w pasującej nam kolorystyce - i tak przez cały czas jest ukryte pod pościelą lub narzutą, widać jedynie nogi

  11. #451
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał vieta Zobacz post
    Proszę powiedz w jaki sklepie kupiłaś ten materiał i piankę? i jakie to są solidne wkręty do drewna?
    to był chyba sklep dlatapicera.pl
    solidne wkręty - zwykłe do drewna dopasowane do grubosci desek plus konfirmaty (tak to sie chyba nazywa?) do newralgicznych punktów, żeby łożko się nie bujało.
    i popieram Diedrę - naprawdę lepiej wziąć dwa materace wąskie zamiast jednego szerokiego, szczególnie, gdy żona i mąż znacznie różnią sie wagą. rama łóżka ściśnie i tak te materace z sobą, a komfort wiekszy bez porównania.

  12. #452
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bargo888

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    to był chyba sklep dlatapicera.pl
    solidne wkręty - zwykłe do drewna dopasowane do grubosci desek plus konfirmaty (tak to sie chyba nazywa?) do newralgicznych punktów, żeby łożko się nie bujało.
    i popieram Diedrę - naprawdę lepiej wziąć dwa materace wąskie zamiast jednego szerokiego, szczególnie, gdy żona i mąż znacznie różnią sie wagą. rama łóżka ściśnie i tak te materace z sobą, a komfort wiekszy bez porównania.
    Ja też, w swoim łóżku o wymiarach 180 x 200 cm będę mieć dwa materace. Byliśmy do tego poniekąd zmuszeni, ponieważ wybraliśmy regulowane elektrycznie stelaże. Właściwie bardziej skupiałam się na wyborze łóżka. jeśli chodzi o materace i stelaże to kompletnie się nie orientowałam. Trafiłam na sklep internetowy, w którym doradzono mi jaki materac wybrać. Elektryczny stelaż to bardziej bajer niż konieczność, ale jest naprawdę fajny. Czy ktoś z Was taki ma? A może ktoś z was może wypowiedzieć się o jakości łóżek ze sklepu [] - ja właśnie czekam na ich dostawę i pierwszą noc
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-04-2013 o 10:01

  13. #453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A po co pytasz o jakość, skoro już zamówiłeś? Kiedy wkleisz swoje łóżko, przywrócę link do sklepu (jednego z bardziej spamujących na FM)

  14. #454
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    znowu te reklamy, a tak słabo za to płacą....

    o szerokości łóżka nie należy się wypowiadać, bo to jest kwestia rozmiarów człowieka. są faceci z obwodem w klacie 150 cm i wyśpij się z takim w łóżku 140cm....śmiech.

  15. #455

    Domyślnie

    Witam, łóżko znalazłam. Szukam materaca 80x200. Ważne żeby był dobry, bo jest dla dziecka. Pomóżcie!

  16. #456

    Domyślnie

    Świetne łóżko i gratuluję talentu!! Szczególnie zagłówek mi się podoba, bardzo podobny do mojego ideału pikowane: http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt...0/kategoria/ka

  17. #457
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jeltyn

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-153
    Posty
    33

    Domyślnie

    Te pikowania do końca mi nie leżą. Zeby ta nakładka była gładka byloby o wiele lepiej. http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt...u/kategoria/ka Takie moim zdaniem jest idealne.

  18. #458
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar AmelieJ
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    wielkopolska
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał ErwinBoryna Zobacz post
    Świetne łóżko i gratuluję talentu!! Szczególnie zagłówek mi się podoba, bardzo podobny do mojego ideału pikowane: http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt...0/kategoria/ka
    wow! Boskie. Dodaję do ulubionych

  19. #459

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	21,1 KB
ID:	215070Mój faworyt

  20. #460

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	21,1 KB
ID:	215070Mój faworyt
    Taaaak, piękne jest, widziałam je na żywo. Widział ktoś może ładne drewniane łóżka? Ale takie w nowoczesnym stylu.

Strona 23 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony