dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 3 z 24
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 472
  1. #41

    Domyślnie Łóżko

    Czy ktoś wie może, gdzie, w okolicach W-wy (w kierunku na Łódź-Skierniewice) można kupić nietypowe sypialnie? Mój problem polega na tym, że potrzebuję łóżko na dość wysokich nóżkach i bez szuflad od spodu (podłogówka w sypialni), nie-metalowe, z zagłówkiem w nogach (? nie wiem, jak to się nazywa), żeby kołdra nie spadała, i bez jakichś wystających kanciastych elementów, o które można się uderzyć i posiniaczyć? Wszystkie, jakie widziałam są chyba dla liliputów, bo jak się na nich siada, to prawie kolana pod brodą, a ja chcę wygodne łóżko. Czy ktoś takie widział?

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Ależ piękne to łóżko...
    Ciekawe tylko jak wygląda sprawa czyszczenia tego rattanu.
    Maria

  4. #44

    Domyślnie

    A jak musi okropnie trzeszczeć! I wcale nie mówię o "momentach" tylko normalnie, nawet jak tu się obrócić na drugi bok, żeby mężusia nie obudzić?
    I nie bardzo mi się ono podoba, takie jakieś... powydziwiane, powykręcane, i wygląda jak zrobione na drutach No i nie przepadam za wikliną czy rattanem.
    Poza tym bardzo bym chciała kupić cały komplet do sypialni - z szafą, komodą na bieliznę i szafkami nocnymi. Wyobrażacie sobie szafę do kompletu z tym łózkiem?

  5. #45

    Domyślnie

    Magdzia,
    wyobrażamy sobie



    a drewniane to trzeszczą dopiero!

  6. #46

    Domyślnie

    Każde po jakimś czasie trzeszczy, ale rattan czhyb trzeszczy od nowości? A może się mylę? Jak pisałam, nie lubie rattanu, nie mam z nim doświadczeń, mogę się mylić.
    A to drugie łóżeczko - fajne, ale też takie jakiś fikuśne. Poza tym nie ma tego czegoś z tyłu, co zapobiega ześlizgiwaniu się kołdry. Na razie śpimy na materacu dmuchanym...

  7. #47

    Domyślnie

    Magdziu w Jupiterze na towarowej jest sklep z łóżkami "Dobry sen". Mają drewniane, proste w formie, ceny chyba też akceptowalne. www.dobrysen.com.

  8. #48

    Domyślnie

    O, fajne te łóżeczka, mnie najbardziej pasuje Pako i Pekin. Robią też do kompletu pozostałe meble do sypialni. Ale czy 1390 zł. za łózko wąskie (140/200), bez materaca, to nie za dużo? No fakt, że to lite drewno... Co o tym sądzicie? Ja jeszcze nie za bardzo się orientuję w cenach

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Magdzia - zastanów się czy łóżko 140/200 nie jest za krótkie, zwłaszcza z tym zgłówkiem w nogach (czy jak to się nazywa). Ja też chciałam takie łóżko ale mój mąż (wyyyysoki mężczyzna) stwierdził, że nie będzie spał z podkurczonymi nogami i musimy kupić bez tej wystającej ramy przy nogach. Przy takiej ramie to chyba lepiej kupić dłuższe łóżko.

  10. #50

    Domyślnie

    Magdzia to tanio jak barszcz
    moja szefowa kupiła sobie łóżko za 11 tysięcy złotych polskich a jej kuchnia bez sprzętu AGD kosztowała 55 tysięcy (też złotych)

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Idz do stolarza ,pokaż mu projekt , kupisz sobie odpowiedni materac i tyle...a jak stolarz porzadny to zamow cały komplet ( szafa ,komoda itp.) Moja mamcia zamówiła sobie u nas takie łóżko ( 160 szer. z zagłowkiem i deską od str.nóg) - i zapłaci za nie 580 zł z materacem

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Magdzia - zastanów się czy łóżko 140/200 nie jest za krótkie, zwłaszcza z tym zgłówkiem w nogach (czy jak to się nazywa). Ja też chciałam takie łóżko ale mój mąż (wyyyysoki mężczyzna) stwierdził, że nie będzie spał z podkurczonymi nogami i musimy kupić bez tej wystającej ramy przy nogach. Przy takiej ramie to chyba lepiej kupić dłuższe łóżko.
    No właśnie będzie za krótkie, bo mój też jest wysoki (195), a jak sobie stópki będzie chciał wyciągnąć, to chyba wypchnie ten zagłówek... Ale sam chce tak, bo mówi, że mu kołdra w nocy ucieka... Chyba jednak pozostanie stolarz...

  13. #53

    Domyślnie

    Ew-ka, to co to za materac? Z czego to łóżko? Ja właśnie wymieniłam dziecku materac /90 cm/ w łóżku, fakt, że chciałam porządniejszy i zdrowy, i sam materac kosztował przeszło 400 zł. Polski materac w polskim sklepie, żadnych ekstrawagancji.

  14. #54

    Domyślnie

    W Warszawie ładne łóżka i duży wybór widziałem w firmie Koala(lub Coala) na ul.Prymasa Tysiąclecia ,200m od ronda Zesłańców Syberyjskich.Bardzo często są tam wyprzedaże.Kupiłem tam materac do łóżka 180*200 cm za 700zł.Gdzie indziej taki sam 1500-1800

  15. #55

    Domyślnie

    Magdziu, jeszcze jeden adres: www.kokosen.pl

  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    a może spodoba Ci się Madziu któreś łóżko z Ikea. Na stronach IKEA jest nowy katalog
    Materace IKEA są tanie i bardzo dobre - ja mam model za 800 zł - trochę lepsza klasa i bardzo sobie chwalę, za to w materacykach JYSK bardzo szybko popsuły się sprężynki

  17. #57

    Domyślnie

    Może nie w temacie, ale potwierdzam fakt, że materace z IKEA są SUPER! Mój mąż ma duże problemy z kręgosłupem i różniste materace były po 2 latach wyrzucane, bo się "wyleżały". Na tym z IKEA (chyba model SUŁTAN) naprawdę wypoczywam, a mąż wysypia się jak "młody Bóg" . Pozdrawia, Alison


    Cytat Napisał mimilapin
    a może spodoba Ci się Madziu któreś łóżko z Ikea. Na stronach IKEA jest nowy katalog
    Materace IKEA są tanie i bardzo dobre - ja mam model za 800 zł - trochę lepsza klasa i bardzo sobie chwalę, za to w materacykach JYSK bardzo szybko popsuły się sprężynki

  18. #58
    Guest

    Domyślnie

    Magdzia- jak masz takiego dużego męża to minimalne wymiary łóżka to 160/220- najlepiej 180/220. Mam takowe- tak więc mogę spokojnie polecić.

  19. #59

    Domyślnie

    Polecam sklep na ul. Modlińskiej 282 w W-wie.
    Kupiłam tam już dwa zestawy mebli i jestem zadowolona. Robią też meble na zamówienie wiec możesz sobie wybrac materiał i kolor a reszta to już Twoja inwencja.
    Pozdro
    Bułka

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorgu77
    Magdzia- jak masz takiego dużego męża to minimalne wymiary łóżka to 160/220- najlepiej 180/220. Mam takowe- tak więc mogę spokojnie polecić.
    A właśnie - jak to jest z tymi łóżkami - czy jak już kupię takie extra long 220cm - to czy później można dostać do tego odpowiednio długi materac? I kołderkę? A jak jest z bielizną pościelową? Bo ja mam nawet czasem kłopot z kupnem kompletu z dwoma poszewkami na poduszkę, a co dopiero nietypowa długość kołdry...
    Ale mój kłopot polega też na tym, że nikt mi z W-wy nie przywiezie łóżka, bo mieszkam ok. 50 km. od W-wy, a jeśli już, to transport będzie kosztował tyle, co samo łóżko

Strona 3 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony