dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wanna akryl i miska wisząca ?

    Witam.Kupiłam właśnie wanne akrylową i chciałam sie dowiedzieć jak najlepiej o nią dbac Do tej pory miałam wanne stalową i czyściłam cifem i była bielutka zawsze.Ostatnio podsłuchałam w sklepie kobiete która narzekała na wanny akrylowe że sie rysują nie wolno czyścić tym albo tamtym Troche sie zaskoczyłam stąd te dosyć śmiesznawe pytanie.I jeszcze jedno :wc podwieszane ma jakiś limit wagowy ?(osoby naprawde duże itd)

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: Wanna akryl i miska wisząca ?

    Cytat Napisał seledynka
    Witam.Kupiłam właśnie wanne akrylową i chciałam sie dowiedzieć jak najlepiej o nią dbac Do tej pory miałam wanne stalową i czyściłam cifem i była bielutka zawsze.Ostatnio podsłuchałam w sklepie kobiete która narzekała na wanny akrylowe że sie rysują nie wolno czyścić tym albo tamtym Troche sie zaskoczyłam stąd te dosyć śmiesznawe pytanie.I jeszcze jedno :wc podwieszane ma jakiś limit wagowy ?(osoby naprawde duże itd)
    To prawda akryl jest dosyc miekkim tworzywem ale nie na tyle zeby nie moc go czyscic. Jest cala masa srodkow do czyszczenia misek akrylowych.Najczesciej firmy , ktore produkuja wanny sprzedaja takie srodki.
    W.c. podwieszane ma swoj limit wagowy .W zaleznosci od sposobu montazu i rodzaju stelazu nosnosci moga sie roznic nieznacznie , ale zawsze jest to min. 120kg dla prawidlowo zamocowanego rusztowania.Na wiekszosci opakowan to pisze.
    Na temat akryli sporo bylo na Forum mowione.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony