dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie no i jak z tym pko??

    No właśnie - pko strasznie promuje ten kredyt a jakie jest wasze zdanie na ten temat?Brał juz ktos w tym banku kr. hipoteczny?Jakie dostaliście warunki?Dajcie znac!

  2. #2

    Domyślnie

    chodzi oczywiście o pko bp - promocja kredytu wlasny kat

  3. #3

    Domyślnie

    Analogiczny wątek jest o kilka linijek niżej. Lepiej byłoby dla wszystlkich użytkowników Forum, gdyby zinteresowani tematem czytali i pisali w rozpoczętym wątku, zamiast tworzyć co chwila nowe
    Tomasz M.

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem ze jestes najlepszym doradca na tym forum ale jak ktos chce zalozyc nowy watek to moze to zrobic.Zawsze inczej niz poprzednik moze dotrzec do forumowiczow.Rownie dobrze moge napisac ze sztucznie nabijasz licznik postow i nic nie wniosles do mojego pytnia.Nie baw sie wiec w admina. Ceni sie RZECZOWE wypowiedzi!

  5. #5

    Domyślnie

    Jasne. Sorry, że ośmieliłem się zwrócić uwagę
    Tomasz M.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    metea

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Witam

    Tydzień temu dostałam kredyt z PKO BP i to wszystko co jest zawarte w ich ofercie to mam w umowie.
    Dostałam oprocentowanie 2,50 CHF przy niespełna 20% wkładzie własnym czyli jeśli Twój wkład jest większy oprocentowanie będzie mniejsze.
    Na decyzję czekałam 3 dni i podpisałam umowe po czym od razu bank przelał mi 1 transze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony