dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie renowacja wanny

    Witam serdecznie.
    Pozdrawiam wszystkich, ale dzisiaj szczególnie zwracam się do Tych, którzy mieli do czynienia - we własnej łazience - z renowacją wanny.
    Chodzi mi o preparat -emalię, który by wypełnił ubytek , a nie zmienił koloru z białego na żółty po krótkim czasie, a najlepiej w ogóle. Ubytek nie jest duży.
    Fachowiec "zaśpiewał" mi za naprawę 80zł /osiemdziesiąt /.
    Wiem, że na rynku jest tych preparatów dużo, ale kupiłęm jeden - emalia zaprawkowa do wanien,brodzików,zlewozmywaków, tubka w kolorze zielonym _ i po 2 miesiącach emalia zmieniła kolor na żółty.
    Z góry dzięki za pomoc.Miłego dnia.

  2. #2
    Banned
    marek.bejrut

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-141
    Posty
    82

    Domyślnie

    Słaby materiał jeżeli się utlenia albo wiąże coś po wyschnięciu. Kiedyś zrobiłem takie domowe łatanie zwykłą emalią ścienną śnieżki... Noo, ale to był początek lat 90.

  3. #3

    Domyślnie

    Używam : EMAILLELACK nr.670404 (Dupli-Color)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jm.yarec Zobacz post
    Używam : EMAILLELACK nr.670404 (Dupli-Color)
    Ok. Spróbuje.więc ja tez. Zobaczymy.Dzięki.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Janek79

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, ja próbowałem emalią new batch deco-color i wyszła mi masakra. Farba ma kolor szary zamiast białego i zostawia pęcherzyki które po czasie pękają i farba zaczyna odchodzić płatami. Znalazłem w internecie dwie firmy: nowawanna.pl i ekowanna.pl. Firmy te reklamują się wszędzie gdzie tylko można, zapewniają certyfikaty na materiały, więc zadzwoniłem do obu ... Jak się okazało, zmienili materiały i teraz mają "najlepsze na świecie" ale certyfikatów brak. Po dokładniejszym przyjrzeniu się owym stronom internetowym (wpisałem w wyszukiwarkę np. Nowawanna pl opinie) , okazało się, że obie firmy prowadzone są przez Rosjan, co widać nawet na filmikach you tube (rosyjskie gazety osłaniające wannę). Zastanawiam się co zrobić z tym fantem, bo przecież kąpię w wannie swoje dzieci, a materiały na których pracują nie są nawet przeznaczone do obrotu w Polsce czy UE (wyczytałem, że za takie praktyki, Polskie prawo przewiduje surowe kary pieniężne). Może to oduczy ich podejścia typu "zarobek ponad wszystkim".Nie mam pojęcia czym oni to robią ...Może sprowadzają je z Chin ? Nie nawidzę takiego okłamywania ludzi.

    A teraz do rzeczy ...

    Korzystał ktoś z forumowiczów z jakiejś sprawdzonej firmy wykonującej usługę renowacji wanny i może ją z czystym sumieniem polecić ?
    Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony