dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie Wykładziny o nietypowym wzorze.

    Poszukuję wykładzin dywanowych o wesołych,kolorowych wzorach.
    Widziałem gdzieś np.wykładzinę wyglądającą jak pole kwiatów (gęsto jeden obok drugiego) widziane z góry.
    Albo przekrojone pomarańcze czy cytryny.
    Kto to produkuje lub sprzedaje?

  2. #2

    Domyślnie

    Hej projektanci!
    Nikt nic nie wie?

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    spotkalem sie z wykladzinami z fotodrukiem motywu o jakim mowisz / prawdopodobnie to Cie intresuje/ ale niestety to nie byly wykladziny dywanowe tylko linoleum i winyle oraz pcv-ki. Z dywanowych ciekawe , ale nie fotorealistyczne wzory produkuje belgijska Balta a z "wesolych" mozna cos spotkac w Weltonie. Na zamowienie mozna sobie zamowic np . portret tkany w Kowarach. Firm tego typu sa setki i trudno cos polecic nie siedzac jedynie w tej branzy.
    pozdrawiam
    PS zerknij tutaj tam sa firmy, moze cos Ci to pomoze
    http://www.superpodlogi.pl/index.php?center=37

  4. #4

    Domyślnie

    dokładnie takie różne wzory (trawa, kamienie, chmury, kwiaty) ma Komfort ale niestety na linoleum..

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    pattaya

    są przepiękne wielobarwne wykładziny i dywany we wzorach, o jakich mówisz
    właśnie cos takiego zaprojketowałam niedawno - dywan w gorących, mocnych kolorach fuksji, pomarańczu, kobaltu - coś a la bawry i motywy u Karima Rashida - oryginalnego projektanta
    Efekt wyszedł boooski
    Dywan był na bieżąco w ofercie komfortu, wykładziny są na zamówienie.

    Chce takie coś powtórzyć w przszłym pokoju Pati, ale w barwach lila, seledyn, troszkę oberżyny, do tego meble z bielonego dębu, okleinowane, bardzo nowoczesne, ze stalą - już to mam w wyobraźni narysowane
    pozdrawiam i życzę kolorowego szaleństwa

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    jeszcze kilka fotek - właśnie spod kreski K. Rashida - jest genialny w ekspresji kolorów i plastyczności form :





  7. #7
    Guest

    Domyślnie


  8. #8
    Guest

    Domyślnie


  9. #9
    Guest

    Domyślnie


  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    pataya

    czyli do Komfortu - po dywana od reki albo wykładzinę na zamówinie



    moje wybrane kolorki dla małej - jak widać na zdjęciu - genialnie to gra ze stalą, polerowanym betonem, akrylem, błyszcząca mozaiką itp., przy zachowaniu konsekwencji w liniach pozostałych elementów tworzących wystrój



  11. #11

    Domyślnie

    Dzięki.
    Ale w radomskim Komforcie tego nie ma.
    Może w Warszawie?

  12. #12

    Domyślnie

    Wojtek!
    A PCV jakich firm znasz?

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Upfloor, Forbo, Gamrat, Marley , Fatra ,Tarkket Lentex, Gerflor, Domo, IVC, Jutex. Znane mi z praktyki.
    Poszukaj jeszcze w produktach typu marmoleum i artoleum - to nowoczesne "odmiany" linoleum nie koniecznie w rolce, z mozliwoscia fotodrukow . Takie nadruki z widokiem kamieni otoczakow, widzialem chyba w Armstrongu i na winylach z Du Pont.

  14. #14

    Domyślnie

    Ech, strasznie mi sie takie cos podobalo do lazienki dzieci:




    albo





    Ale ceny troche zaporowe - w przeliczeniu ok. 220 zlotych za metr...

    To plytki PCV, nie wykladzina dywanowa...

  15. #15

    Domyślnie kolorowe wykładziny

    kolorowe wykladziny są tylko i wyłącznie na zamówienie,dlatego,że jest to indywidualne zamówienie.innym rozwazaniem jest wymyślenie prostszego wzoru- kolory mogą być różne, ale warunkiem jest ten sam rodzaj wykładziny.mozna to wszystko w określony wzór "zespawać" tak się nazywa sposób łączenia wykładzin wg wymyslonego wzoru przez klinta.robiłam takie dywany przeważnie do pomieszcaeń przeznaczonych dla dzieci.więcej ;[email protected]

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Re: kolorowe wykładziny

    Cytat Napisał EWA KUNECKA
    kolorowe wykladziny są tylko i wyłącznie na zamówienie,dlatego,że jest to indywidualne zamówienie.innym rozwazaniem jest wymyślenie prostszego wzoru- kolory mogą być różne, ale warunkiem jest ten sam rodzaj wykładziny.mozna to wszystko w określony wzór "zespawać" tak się nazywa sposób łączenia wykładzin wg wymyslonego wzoru przez klinta.robiłam takie dywany przeważnie do pomieszcaeń przeznaczonych dla dzieci.więcej ;[email protected]


    Oprócz tego, że reklamujesz siebie w kolejnym poście, to co właściwie wynika z tej wypowiedzi?
    Czytałam już chyba z pięć razy i dalej mam trudności ze zrozumieniem.

    Może bardziej po polskiemu?

  17. #17

    Domyślnie KOMFORT

    Czy chodzi o ten dywan?

    Trochę mało go widać, ale musi wystarczyć (to aranżacja gazetowa).

    Dywan jest z KOMFORTU

    wymiary 180 X 200

    i kosztuje 79zł.


  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Ja szukam dywanu albo wykładziny takiego z długimi "włosami" Ostatnio widziałam takowy -splot nazywał sie spaghetti firmy Wełna Beskidzka i kosztował bagatela 1100zł za metr kwadratowy
    Może macie jakieś namiary na takie włochacze ale za mniej "snobistyczne" ceny.

  19. #19

    Domyślnie Re: kolorowe wykładziny

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał EWA KUNECKA
    kolorowe wykladziny są tylko i wyłącznie na zamówienie,dlatego,że jest to indywidualne zamówienie.innym rozwazaniem jest wymyślenie prostszego wzoru- kolory mogą być różne, ale warunkiem jest ten sam rodzaj wykładziny.mozna to wszystko w określony wzór "zespawać" tak się nazywa sposób łączenia wykładzin wg wymyslonego wzoru przez klinta.robiłam takie dywany przeważnie do pomieszcaeń przeznaczonych dla dzieci.więcej ;[email protected]


    Oprócz tego, że reklamujesz siebie w kolejnym poście, to co właściwie wynika z tej wypowiedzi?
    Czytałam już chyba z pięć razy i dalej mam trudności ze zrozumieniem.



    Może bardziej po polskiemu?
    Chodzi chyba o wycinanie figur czy wzorków w wykładzinie i wypełnianie ich innym kolorem wykładziny.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorgu77
    Ja szukam dywanu albo wykładziny takiego z długimi "włosami" Ostatnio widziałam takowy -splot nazywał sie spaghetti firmy Wełna Beskidzka i kosztował bagatela 1100zł za metr kwadratowy
    Może macie jakieś namiary na takie włochacze ale za mniej "snobistyczne" ceny.

    Są takie w KOMFORCIE

    Moja siostra kupiła taką beżową wykładzinę do sypialni na wyprzedaży sezonowej w zeszłym roku (taka "makaronowa", jasnozielona wykładzina reklamowała tamtą wyprzedaż na bilbordach).

    Na dodatek przycięcie i dostawę tak przewlekali, że dostała kolejną zniżkę od centrali w Szczecinie w ramach rekompensaty.

    Wyniosło niewiele.

    Niestety, ale chyba jest sztuczna. Najlepiej sprawdź.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony