dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67
  1. #41

    Domyślnie

    Cześć!
    długo się rozglądałem i ostatecznie kupiłem w firmie Eko-transie: poza tym że samochód im się nieźle zakopał obok mnie , to wszystko przeszło gładko, więc polecam
    Muszę je teraz tylko podłączyć i zakopać
    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Podnoszę wątek.
    Jak tylko zejdą mrozy muszę sobie taki przybytek sprawić.

    Czy ktoś brał kompleksową usługę: kopanie, osadzenie szamba, podłączenie do rury kanalizacyjnej, zakopanie, itp?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Podnoszę wątek.
    Jak tylko zejdą mrozy muszę sobie taki przybytek sprawić.

    Czy ktoś brał kompleksową usługę: kopanie, osadzenie szamba, podłączenie do rury kanalizacyjnej, zakopanie, itp?

    Rafał, a nie myslałeœ o POS . Nam w przeliczeniu (porównanie kilku ofert na szamba i POS) POS wyszła prawie w tej samej cenie. . Papierologie załatwiła firma , w ciagu kilku godzin zrobili, zamontowali i jest. Róznica cenowa wyniosła chyba 500zł.

    Jak cos to pisz, podam namiary - firma z Białołeki.
    Pozdrawiam,
    KasiaR

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaR
    Cytat Napisał rafal9
    Podnoszę wątek.
    Jak tylko zejdą mrozy muszę sobie taki przybytek sprawić.

    Czy ktoś brał kompleksową usługę: kopanie, osadzenie szamba, podłączenie do rury kanalizacyjnej, zakopanie, itp?

    Rafał, a nie myslałeœ o POS . Nam w przeliczeniu (porównanie kilku ofert na szamba i POS) POS wyszła prawie w tej samej cenie. . Papierologie załatwiła firma , w ciagu kilku godzin zrobili, zamontowali i jest. Róznica cenowa wyniosła chyba 500zł.

    Jak cos to pisz, podam namiary - firma z Białołeki.
    Pozdrawiam,
    KasiaR
    A jakie to POS? Drenażowe czy bez?
    Ja mam małą działkę, więc drenaże się nie zmieszczą.
    Ile czasu trwa papierologia?
    Jaki w sumie koszt wyszedł?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Cytat Napisał kasiaR
    Cytat Napisał rafal9
    Podnoszę wątek.
    Jak tylko zejdą mrozy muszę sobie taki przybytek sprawić.

    Czy ktoś brał kompleksową usługę: kopanie, osadzenie szamba, podłączenie do rury kanalizacyjnej, zakopanie, itp?

    Rafał, a nie myslałeœ o POS . Nam w przeliczeniu (porównanie kilku ofert na szamba i POS) POS wyszła prawie w tej samej cenie. . Papierologie załatwiła firma , w ciagu kilku godzin zrobili, zamontowali i jest. Róznica cenowa wyniosła chyba 500zł.

    Jak cos to pisz, podam namiary - firma z Białołeki.
    Pozdrawiam,
    KasiaR
    A jakie to POS? Drenażowe czy bez?
    Ja mam małą działkę, więc drenaże się nie zmieszczą.
    Ile czasu trwa papierologia?
    Jaki w sumie koszt wyszedł?

    wysłałam na priva

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Z POSu to raczej nic u mnie nie wyjdzie.
    Więc nadal poszukuję szamba.

    Prośba o namiary, zwłaszcza firmy realizujące montaż kompleksowo.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Z POSu to raczej nic u mnie nie wyjdzie.
    Więc nadal poszukuję szamba.

    Prośba o namiary, zwłaszcza firmy realizujące montaż kompleksowo.


    Rafał9, a pytałes juz w tej firmie (od naszego POS) o szamba. Wydaje mi sie ,że oni też robiš SZAMBA.
    namiary:

    http://www.wid-bud.pl/kontakt.htm
    Pozdrawiam,
    KasiaR

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafalisko2

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał doli
    Ja zrezygnowałam z SAŁEXPOLU - i okazuje się że bardzo trafna decyzją !!!!!!! - nigdy więcej doczynienia z takimi ludźmi - bardzo polecam natomiast (juz polecanego na forum) Pana Piotra Porzyczkę z Radomia, do mnie dojechał pod Warszawę, więc wchodzi w rachubę cała polska. Cena brutto za szambo dwukomorowe ze wszystkim (z VAT i dodozem też) to 3000 zł. Telefon 602758460.

    Naprawdę polecam
    Dorota
    ja też mam bardzo złe doświadczenia z Sałexpolem, konkretnie właścicielem (Paweł Sałkiewicz, Owadów) Odradzam wszystkim jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą. Moje szambo niestety również ciekło i to straszliwie, trzeba było odkopywać i uszczelniać te genialne szczeliny na piankę, tzn wydłubyuwać piankę i wciskać tam klej do glazury, a po zimie i roztopach jak grunt trochę tąpnął - lepiej nie mówić, bloki przesunęły się o centrymetr i g.... wypłynęło.
    Okazało się, że konstrukcja bloków powinna być na zakładkę, a tutaj nic takiego nie było, szczelina między blokami na 2-3 cm, (bo nie chciało im się obcinać drutów) i wypełniona pianką.
    Jak wam ktoś kiedykolwiek takie kity będzie strzelał, że pianka jest do uszczelniania zbiorników z g... gdzie jest ciśnienie i odczyn bynajmniej nieobojętny, to lepiej z miejsca zmnieńcie firmę. Ja czekałem aż mi to poprawią, oczywiście się nie doczekałem. Przez telefon nie da sie załatwić nic.

    Lepiej zróbcie sobie szambo na zamówienie, okazuje się że wychodzi podobnie albo nawet taniej, a jakość - nieporównywalna.
    Sałexpol to oszuści - żdaen wykonawca mnie tak nie wnerwił jak ta cała firma.
    Wszystkim to radzę, z kilometra omijajcie tan adres. Jak usłyszycie, że zbiornik jest z owadowa, to miejcie się na bacznośći.

    Pozdrawienia z Radomia

  9. #49

    Domyślnie

    Jak w temacie. Mozecie kogos polecic?

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Czy może mi ktoś wyjaśnić jaki jest sens montowania szamba dwukomorowego zamiast jedno komorowego?

    Znalazłem takie coś,

    ale nadal nie rozumiem zasadności wydawania większej kasy

  11. #51

    Domyślnie

    Witam. A może jest ktoś kto jest zainteresowany przydomowymi oczyszczalniami domowymi. To ciekawa alternatywa dla szamba. Koszt takiej oczyszczalni wraz z montażem to ok. 5000 PLN z czego połowe można dostać od gminy lub funduszu ochrony środowiska.
    szczegóły 0 696 38 38 56

  12. #52

    Domyślnie

    ooo,ciekawa jestem

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paula_mario

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O!!! ja też szukam taniego szamba na max 2 lata tak przynajmniej obiecują, że w tym czasie powstanie kanalizacja.

    Proszę o namiary na producentów, dystrybutorów okolice Wielkopolski!

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał paula_mario
    O!!! ja też szukam taniego szamba na max 2 lata tak przynajmniej obiecują, że w tym czasie powstanie kanalizacja.

    Proszę o namiary na producentów, dystrybutorów okolice Wielkopolski!
    równeiż przyłączam sie do prośby, woj lubuskie

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MRJDomańscy

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    My z woj. śląskiego. Szukamy dobrego i taniego szamba...

  16. #56

    Domyślnie

    Ja również się dołącze,dobre i w miarę tanio woj.lubelskie

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    soxi 1975

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ludzie nie kupujcie szamba z firmy Sałexpol. Kupiłem od nich szambo które po zasypaniu zawaliło się.

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lua

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Re: SZABO POLECAM

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe "SAŁEXPOL"
    Paweł Sałkiewicz
    Owadów 22
    26-631 Jastrzębia

    My również nie polecamy tej firmy!!! Trzymajcie się od nich z daleka!!! Opis tego co się stało u nas wrzucałam już jako ostrzeżenie na muratora ale zrobię to ponownie. Byliśmy dziś u Rzecznika Praw Konsumenta ze wszytkimi dokumentami i dowodami - będzie pilotował sprawę w sądzie.

    A tu Opis:Szambo betonowe które zakupilismy w firmie Sałexpol - to mega porażka!!! Masa kłopotów, stracone pieniądze i nieprzespane noce z nerwów. W kwietniu 2009 r. zostało przywiezione do nas szambo z firmy Sałexpol. Po umieszczeniu przez tę firmę w dole, pękło, rozkruszyło się zwyczajnie, zawaliło. Wg nich jest to beton zbrojony B20, śmiechu warte!!! Ten beton kruszy się w rękach! Następnego dnia mój mąż zadzwonił do firmy Sałexpol na telefon komórkowy szefa. Po przedstawieniu sprawy usłyszał od rozmówcy "może powie pan to jeszcze mojej matce?" oraz "na miejscu szefa obiłbym ci jeszcze mordę". Był to numer telefonu szefa tej firmy, który prawdopodobnie podszywa się pod pracowników, a już w swoim własnym imieniu kłamał nas, groził nam i bluźnił. Po trzech tygodniach szarpaniny, koniec. Sprawa ląduje w sądzie. Nie damy się zastraszyć!!!!!!! Wyobraźcie sobie co byłoby gdyby to szambo zawaliło się kiedy indziej, a w tym miejscu w którym miało być zakopane stałaby moja 4-letnia córka??? Jakby się to skończyło??? Gdyby kawał ciężkiego betonu ją przywalił??? W tym szambie bezpośrednio przed zawaleniem się był pracownik, młody chłopak, malował je od środka produktem wodoszczelnym. Włos nam się jeży na głowie co mogłoby się wydażyć gdyby nie odrobina szczęścia w całej tej porażce. To szambo które sprzedała nam firma Sałexpol jest niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzkiego.
    No buduje sią, buduje... MALACHIT

  19. #59

    Domyślnie

    Witam, ja rowniez szukam szamba okolice Trójmiasta

  20. #60
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar michal0712
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    195
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Też szukam szamba - województwo łódzkie. Jakie wybrać, które najlepsze, jakie są ceny wraz z montażem?

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony