dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amex123

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    W internecie istnieje wiele serwisów ogłoszeniowych, więc nie powinniście mieć takich problemów... Oferty konkretnie odnośnie regionów, cen oraz innymi informacjami znajdziecie spokojnie na szamba.biz

  2. #62
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grabek129

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam
    Osobiscie nie polecam firmy TransBet z Radomia
    opisze cala sytuacje

    Dzwonie do Pana wlasciciela, przepraszam na Pana trzeba jeszcze miec troche kultury
    Umawiam zakup szamba
    cena itp.
    zamawiam transport indywidualny (nie laczony z innym szambem w podobne miejsce) 170 km dojazd platny w obydwie strony 2,5zl za km
    umawiamy sie na godzine 12-13
    przychodzi dzien dostawy
    godzina 11:40 przyjezdza koparka poglebic wykop, bylo juz 2m potrzebne 3m
    czekamy do godziny 13 szamba nie ma
    dzwonie do goscia ktory mieni sie wlascicielem firmy
    ten ze nie ma go w firmie, wipisal delegacje i mialo byc o 12-13
    godzina 15 dzwonie niestety nie odbiera, godzina 15:05 telefon wylaczony
    godzina 15:30 dzwoni kierowca, na moje podpuszczajace pytanie czy to transport laczony, odpowiada ze tak (umowilismy sie na transport indywidulany z wlascicielem, na podana godzine i platny indywidulanie 2x170km x 2,5zl za km), kierowca mowi ze bedzie za 40 minut
    godzina 16:30 przyjezdza szambo
    koparka byla od 12stej, czakala bo wykop sie zawalal
    12:00 - 16:00
    telefon do wlasciciela, odebral
    propozycja ze opusci z ceny 250zl i to z wielka laska, bo przeciez to on jest panem i wladca, wielkim biznesmenem
    i ze jak to mam pretensje ze umowilismy sie na 12-13 a jest 16:30
    i to ze oszukal mnie, mial byc transport indywidualny, niestety nie byl (ocenil to, podwiezlismy tylko male szambko do konstantynowa, i co z tego) i jak moge zadac wiecej niz 250zl platnosci mniej, transport laczony kosztowalby mnie okolo 400-500zl a indywidualny prawie 900, nie dosc ze mijal sie z prawda to jeszcze wielka pretensja

    z wielkiej lachy opuscil 450zl
    ktore przekazalem panu od koparki ktory wzial 600zl

    czyli serdecznie nie polecam
    Trans Bet Radom
    cwaniak i tyle

    moglem wziasc transport laczony ktory kosztowalby z 400-500zl
    i wyszloby prawie na to samo

    ps. niech ten cwaniak dziekuje ze ma takich sympatycznych pracownikow, bo inaczej nie wiem czy z takim chamskim podejsciem prowadzilby ta firme, chodz konkurencja nie spi a ten cwaniaczek chyba kolo 50tki zyje jeszcze w czasach komuny

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar iwonka&karim
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał grabek129 Zobacz post
    Witam
    Osobiscie nie polecam firmy TransBet z Radomia
    opisze cala sytuacje

    Dzwonie do Pana wlasciciela, przepraszam na Pana trzeba jeszcze miec troche kultury
    Umawiam zakup szamba
    cena itp.
    zamawiam transport indywidualny (nie laczony z innym szambem w podobne miejsce) 170 km dojazd platny w obydwie strony 2,5zl za km
    umawiamy sie na godzine 12-13
    przychodzi dzien dostawy
    godzina 11:40 przyjezdza koparka poglebic wykop, bylo juz 2m potrzebne 3m
    czekamy do godziny 13 szamba nie ma
    dzwonie do goscia ktory mieni sie wlascicielem firmy
    ten ze nie ma go w firmie, wipisal delegacje i mialo byc o 12-13
    godzina 15 dzwonie niestety nie odbiera, godzina 15:05 telefon wylaczony
    godzina 15:30 dzwoni kierowca, na moje podpuszczajace pytanie czy to transport laczony, odpowiada ze tak (umowilismy sie na transport indywidulany z wlascicielem, na podana godzine i platny indywidulanie 2x170km x 2,5zl za km), kierowca mowi ze bedzie za 40 minut
    godzina 16:30 przyjezdza szambo
    koparka byla od 12stej, czakala bo wykop sie zawalal
    12:00 - 16:00
    telefon do wlasciciela, odebral
    propozycja ze opusci z ceny 250zl i to z wielka laska, bo przeciez to on jest panem i wladca, wielkim biznesmenem
    i ze jak to mam pretensje ze umowilismy sie na 12-13 a jest 16:30
    i to ze oszukal mnie, mial byc transport indywidualny, niestety nie byl (ocenil to, podwiezlismy tylko male szambko do konstantynowa, i co z tego) i jak moge zadac wiecej niz 250zl platnosci mniej, transport laczony kosztowalby mnie okolo 400-500zl a indywidualny prawie 900, nie dosc ze mijal sie z prawda to jeszcze wielka pretensja

    z wielkiej lachy opuscil 450zl
    ktore przekazalem panu od koparki ktory wzial 600zl

    czyli serdecznie nie polecam
    Trans Bet Radom
    cwaniak i tyle

    moglem wziasc transport laczony ktory kosztowalby z 400-500zl
    i wyszloby prawie na to samo

    ps. niech ten cwaniak dziekuje ze ma takich sympatycznych pracownikow, bo inaczej nie wiem czy z takim chamskim podejsciem prowadzilby ta firme, chodz konkurencja nie spi a ten cwaniaczek chyba kolo 50tki zyje jeszcze w czasach komuny
    Witam.
    Dla sprawiedliwości muszę powiedzieć, że ja zamówiłem szambo od tej firmy TransBet z Radmia i dzisiaj mi zamontowali. Jestem bardzo zadowolony. Terminowość super. Byliśmy umówieni na 12.00 byli na miejscu wcześniej. Co do jakości z wyglądu i z tego jak robiliśmy otwory wynika że dobra jakość. Czas pokaże jak się sprawują. Generalnie jestem zadowolony z całej relacji z tą firmą od momentu zamówienia do montażu.
    Pozdrawiam
    Karim

  4. #64
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grabek129

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    a mieliscie umowiony transport laczony czy indywidualny?

  5. #65
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ewka61

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    OSTRZEGAM! Państwa przed świńską* firmą* która nazywa się "EKO-TRANS" K. Janas. M.Żaczek* Wielogóra , 26-600 Jedlińsk ul. Warszawska 70
    a sprzedają szamba na allegro jako szamba z atestem szczelne ( to robi wrażenie), ludzie dają się nabrać między innymi ja się dałam nabrać, ponieważ na stronie internetowej firmy są tylko pozytywne komentarze ale widać że się już zestarzały a negatywnych komentarzy między innymi mojego wpisu nie zamieszczą.
    Ja po zakupie szamba w lecie ubiegłego roku i montażu przez pracowników tejże świńskiej firmy nie wprowadziłam się do nowego domu do tej pory, dlatego mam najlepszy obraz tego jakie te szamba są szczelne, bo gdybym zaczęła używać od razu to nawet bym nie wiedziała dlaczego muszę tak często zamawiać wóz asenizacyjny, a tym czasem sprawa się rypła na wiosnę zaglądam z ciekawości do szamba a tam jest 3/4 szamba wody. Dzwonimy z reklamacją do właściciela firmy, ten trochę zakłopotany prosi o przesłanie zdjęć, co zrobiłam jak najszybciej i przesłałam zdjęcia e-mailem z reklamacją. Za parę dni otrzymuję odpowiedź telefonicznie, że z ich strony wszystko zostało wykonane dobrze, a na zdjęciu wyrażnie widać przeciek nawet już zarudziały, ponieważ nie został dobrze uszczelniony komin włazowy, ale świńska firma nie uzna absolutnie reklamacji i koniec tematu.

    Proszę o kontakt osoby które może miały kontakt z tą firmą i też mają podobny problem bo myślę że nie tylko ja jestem jedynym przypadkiem, lub mają doświadczenie w celu założenia sprawy sądowej tej nieuczciwej świńskiej firmie, żeby ją wyeliminować z rynku, może konkurencja pomoże.
    Proszę pisać na e-mail: [email protected]*
    Pozdrawiam:
    Ewa Wnuk

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Renia i Sew

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też szukam szamba - województwo pomorskie. Jakie wybrać, które najlepsze, jakie są ceny wraz z montażem?

  7. #67
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zielonatrawa

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszaawa
    Kod pocztowy
    02-500
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, Chciałabym wszystkich ostrzec przed tą firmą. P.P.H.U "Gryz-bet" Mateusz Gryza Klwaty 13, 26-660 Jedlińsk tel. 505 644 490 tel. 514-210-557 Złodzieje i oszuści. Zamontowali mi szambo 12 000 litrów, na drugi dzień szambo pełne wody. Brak jakiego kolwiek kontaktu z właścicielami. Po kilkunastu telefonach w końcu się skontaktowałam. Zbywali mnie tygodniami że coś z tym zrobią. Do tej pory mam pełne szambo wody. Pieniądze wyrzucone w błoto. NAPRAWDĘ NIE POLECAM TEJ FIRMY

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony