dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
  1. #61

    Domyślnie

    Dzięki Zelijka i dziekuję wam wszystkim, mój Kubuś już ma coraz rzadziej takie napady zlości.A ja bardziej sobie z nimi radzę. Myslę ,że te jego napady były wynikiem tego,że nie zawsze potrafii sie z nami dogadać chocby z tej przyczyny ,że mało mówi i to go m.in.złości też. Ale na szczęście my go i jego migi rozumiemy, oczywiscie staram sie jemu ciagle coś tlumaczyć a nie haslo NIE WOLNO bo to niewiele daje, tylko go rozdraznia. Poniewaz ostatnio duzo pracujei rzadko jestem w domu to przychodze taka steskniona,że mam wielki worek cierpliwości dla dzieci a i one odwdzieczaja sie swoja milościa i tesknotą. kubuś np. spi z moja koszula nocną. a Natalia pyta sie czy jestem zmeczona bo wie ,ze wtedy poloze sie spac razem z nią i Kubusiem a lubi sie poprzytulać do mnie czy do męza.

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No widzisz, wszystko będzie dobrze. Tam gdzie jest miłość musi być dobrze...Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoje dzieciaczki także..
    p.s. Sadzę, że malutkiemu mamy po prosu brakuję i stad to się mogło brać. Niech jakoś rodzinka pomoże abyś mogła spędzać z nimi ten czas który jesteś w domku, a nie zajmować się domem.
    Zycze Ci wszystkiego dobrego, trzymaj sie...

  3. #63

    Domyślnie

    Napady złości, nadpobudliwość itp. to w dużej mierze efekt spożywania przez dziecko zbyt duzej ilości słodyczy. Ogranicz dziecku do minimum biały cukier, a twoje kłopoty rozwieja się jak poranna mgła. Do tego będzie zdrowsze i mniej podatne na choroby. Sposób sprawdzony w prakyce i polecany przez osoby zajmujące się medycyną naturalną. Tylko pamiętaj cukier to narkotyk i odstawianie dziecka od niego może być trochę stresujące. Życzę wytrwałości.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony