dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 132
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2635
  1. #1

    Domyślnie projekt M04 WSPANIAŁY

    Mnie osobiście się podoba. Zlikwidowałabym tylko drzwi balkonowe nad wejściem a zrobiła prawdziwy balkon od strony ogrodowej. Niepotrzebne wydaje mi się również okno w spiżarni (niektóre artykuły tam przechowywane nie lubią światła, poza tym zabiera miejsce na jeszcze jedną półkę).
    Dokonałabym jeszcze kilku kosmetycznych przeróbek w środku i poza tym naprawdę mi się podoba. Nie jest zbyt wielki, za to "pojemny".
    Sama jestem na etapie wyboru projektu a ten chodzi mi po głowie. Zależy mi na garażu dwustanowiskowym, ale łatwo byłoby go tutaj dobudować, Murator ze swojej strony obiecuje, że taka wersja miała być dostępna od maja. Jakoś nie mogę znaleźć, ale aż tak mi się nie spieszy.
    Jeśli macie jakieś uwagi do projektu piszcie, przydadzą mi się przy ewentualnym wyborze

  2. #2

    Domyślnie Projekt tygodnia???

    Witam!!!

    To jest chyba projekt roku!!! Na tej stronie znajduje się od paru miesięcy.
    Radzę Ci, szukaj dalej. Ten projekt to żadna rewelacja. Wygląda tak, jak budynek gospodarczy.

    Pozdrawiam!

  3. #3

    Domyślnie

    Argument przyznam nieco zbił mnie z tropu, ale to kwestia gustu. Ja aukrat lubię proste kształty. Poza tym wydaje się stosunkowo niedrogi w budowie.
    Czy są może jeszcze inne uwagi? Chętnie poczytam...

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Nikoru
    Fajny projekt, układ w środku też mi pasuje. Jedyna wada jak dla mnie to schody na górę z salonu.
    ps. nie wiedziałam że buduję "budynek gospodarczy" a wybrałam dom o takiej samej bryle...jak widać niektórzy uważają że tylko ich gust jest najlepszy

  5. #5

    Domyślnie

    Monka, dzięki za wsparcie duchowe Więc nie jestem jedyna, której ten projekt się podoba. Jestem coraz bardziej do niego przekonana.
    Schody w salonie też nie do końca mi odpowiadają, ale nie wierzę w to, że znajdę idealny projekt (szkoda mi kasy na indywidualny).

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    Na pewno znajdziesz ten wymarzony Trochę takich domów jest więc jest w czym wybierać.

  7. #7

    Domyślnie

    Troche podniosę temat, może ktos jeszcze dopisze jakies uwagi. Zastanawiam się nad wersją powiększoną o drugie stanowisko postojowe w garażu czyli M 04a.
    Oczywiście bez zmian pewnie by sie nie obeszło, na pierwszy ogień połaczyłbym w jedną całość przylegające do siebie pokoje na poddaszu, okna zamontowałbym balkonowe z barierką na zewnątrz i zlikwidowałbym jedno okno dachowe w dawnym pokoju 15.
    Na parterze zrobiłbym jakiś myk z łazienką i sąsiadującą z nia wnęką - likwidacja pozwoliłaby odrobine powiększyc łazienkę.
    Pokój 16 w moim przypadku miałby okno na północ (wjazd na działkę mam od wschodu), więc musiałbym dołozyć okna dachowe od zachodu i ewentualnie od wschodu.
    To takie moje przemyślenia, może ktoś jest w stanie ocenić, czy wybudowanie takiego domu może być drogie? Mam w planach ścianę 2W i dach pokryty dachówką cementową.

    Poniżej dołączam układ pomieszczeń.


    Pozdrawiam
    Piotr





    Mieszkam w domu!

  8. #8

    Domyślnie

    Ponieważ sama zastanawiałam się nad kupnem tego projektu, dość dokładnie mu się przyjrzałam (jak kobieta, czyli wg "ustawności"). No i przepadł. Ciągle bardzo mi się podoba, ale dla mnie jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. Ta ma, jak tego chciałam, spiżarnię, ale jest mała i całkowicie nieustawna. Są tam dwa okna i nie ma gdzie postawić/powiesić szafek! A zależy mi na tym, żeby w kuchni był stół, który też zajmuje dużo miejsca.
    Teraz zastanawiam się nad tym projektem:

    http://www.archdesign.pl/index.php?p=aspazja_4_(dj_27)

    ma bardzo dużą i ciekawie zaaranżowaną kuchnię. Powiększyłabym też spiżarnię a łazienkę przeniosła w inne miejsce.

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie też podoba się Wspaniały. Może ktoś ju7ż użytkuje ten dom - czy rzeczywiście kuchnia jest za mała?

  10. #10

    Domyślnie Wspaniały z Muratora

    Jestem prawie zdecydowana na Wspaniałego, martwi mnie tylko mizerny wygląd zewnętrzny, ale to zapewne można prawie dowolnie zmieniać. Czy ktoś z Forumowiczów buduje Wspaniałego? Wydaje mi się, że ma doskonałe wnętrze(z wyjątkiem braku klatki schodowej). Uprzejmie proszę o opinie.

    http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    labrador

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4

    Domyślnie "Wspaniały" projekt

    Cześć! właściwie to już decyzja zapadła że wybiorę projekt o nazwie WSPANIAŁY z kolekcji muratora ale proszę o opinie o tym projekcie.

  12. #12

    Domyślnie Czy ktoś buduje M04 Wspaniały z Muratora

    Witam
    Zamierzam w przyszłym roku rozpocząć budowe domu. Mam dośc wąską działke (20m szerokości) i spodobał sie nam projekt M04 Wspaniały. Czy ktos może realizuje ten projekt. Co o nim sądzicie?
    Pozdrawiam
    Marti

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie Murator 04 Wspaniały

    Kto buduje lub zamierza budowac ten dom? Co o nim sadzicie ?
    Pozdrawiam
    Marti

  15. #15

    Domyślnie Re: Murator 04 Wspaniały

    Czyzby to byl projekt który nikomu się ni epodoba? ((
    podaje link
    http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject
    co o nim sadzicie?
    Prosze o opinie.
    Pozdrawiam "samotny w projekcie" Marti

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Jedna drobna uwaga do aranżacji. Kogo posadzisz na tym krześle pod schodami?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  17. #17

    Domyślnie

    Masz racje . Ja zastanawiałem sie nad wydłuzeniem domy i minimalnym poszerzeniem. Moze wtedy udałoby sie bardziej wydzielić schody?? Sam ni ewiem.
    Dzieki za uwagę(istotną)
    Kto nastepny
    Pozdrawiam Marti

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    Jedna drobna uwaga do aranżacji. Kogo posadzisz na tym krześle pod schodami?
    pod schodami mozna postawic bufet, a stól przesunąc w głab pomieszczenia, miejsca jest dosc. Z pewnoscia mozna tez dac stol okragly ktory moim zdaniem lepiej tam bedzie pasowal.
    ewentualnie dac pelne schody wtedy nikomu nie nasypie sie do zupy.

  19. #19

    Domyślnie Nieustawna kuchnia

    Przyjrzyj się kuchni. Na ścianach jak nie okna to drzwi. Jeśli chcesz mieć stół (a moim zdaniem jest w zamkniętej kuchni niezbędny), nie będziesz miał miejsca na półki (szczególnie wiszące), tylko te co widać, a to może być mało.

  20. #20

    Domyślnie

    Ech masz racje chyba wycofam sie z tego projektu
    Pozdrawiam
    Marti

Strona 1 z 132

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony