dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    _Beti_

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    164

    Domyślnie Ile za kubik betonu

    ile płaciliście za kubik betonu proszę napisać także województwo i czy ceny są z Vatem czy też nie. Myśle, że wielu przyda się ta informacja
    Podkarpacie (okolice Rzeszowa) 1600 bez vatu

  2. #2

    Domyślnie

    Może podaj o jaki beton ci chodzi B10,B15, B20, a twoja cena to jakas strasznie wielka chyba o jedno zero za dużo
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    włoszcowa
    woj. świętokrzyskie, cena netto
    B-15 - 155 zł
    B-20 - 170 zł
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    _Beti_

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    164

    Domyślnie

    lena masz racje 160 zł za kubik B15

  5. #5

    Domyślnie

    Kraków, bez faktury
    145 - b15
    150 - b20
    Ceny przy zamówieniu 35 m3, przy betonowaniu na dwa razy (jeden dzień-11m3,drugi dzień 24m3).
    Cena zawiera pracę pompy. bez pompy -15zł na kubiku.

  6. #6

    Domyślnie

    Warszawa B-20 158zł +Vat i faktura, 160zł bez faktury

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszkaxs
    Warszawa B-20 158zł +Vat i faktura, 160zł bez faktury
    Można jakis namiar? dzięki

  8. #8

    Domyślnie

    witam
    Co to znaczy bez faktury??
    Czyli u złodziei. Tak?? A jak się nazywa ten co kupuje u złodzieja?
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  9. #9

    Domyślnie

    Beton B20 na fakture czyli z vatem po negocjacji ceny z dowozem bralismy z Pazio-beton z Woli Duckiej tel 789-99-28 - bardzo miła obsługa,pełna kultura, bez problemowo jesli chodzi o ilośc i termin
    B-20 bez faktury z firmy Sajbet z Majdanu k. Zakretu tel 789-02-08, w zasadzie tez bezproblemowo, choc sami kierowcy raczej nieuprzejmi zwłaszcza od samochodu z pompą - czuje sie gorszą obsługę, gdyby nie to,ze tego betonu wyszlo wiecej nizby to z projektu wynikało a koszt 22% vatu rośnie wzięłabym wszystko w Pazio-beton.
    Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ceny tez zależą od odległości, więc moze sie okazać,ze dla Ciebie juz nie będą tak atrakcyjne. Choc osobiście mozna sie troche potargować


    a co do postu jackaj - to przykro mi,ze nazywasz mnie złodziejem, ja niczego nie ukradłam, a to,ze firmy sprzedaja bez faktury to nie jest moja wina, robia to nawet największe hurtownie budowlane, działające jak najbardziej legalnie.

  10. #10

    Domyślnie

    witam
    Cytat Napisał myszkaxs
    a co do postu jackaj - to przykro mi,ze nazywasz mnie złodziejem, ja niczego nie ukradłam, a to,ze firmy sprzedaja bez faktury to nie jest moja wina, robia to nawet największe hurtownie budowlane, działające jak najbardziej legalnie.
    Ten kto kupuje u złodzieja to nie złodziej przecież. To paser.
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekj
    witam
    Co to znaczy bez faktury??
    Czyli u złodziei. Tak?? A jak się nazywa ten co kupuje u złodzieja?
    Tn ce kupuje od złodzieja to paser. Nie trzeba tego forum żeby znać takie określenia.
    Spieszę wyjaśnić szanownemu Panu że bez faktury to znaczy bez 22% vatu. jak chcesz to płać zamiast 150zł 183 zł to proszę bardzo.
    Ja z takich możliwości korzystam.

  12. #12

    Domyślnie

    b15 170 netto/ b20 187netto w cene wliczona pompa...

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    _Beti_

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    164

    Domyślnie

    dziś płaciłam za beton i utargowałam na 155zł za kubik a nie 160zł

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekj
    witam
    Cytat Napisał myszkaxs
    a co do postu jackaj - to przykro mi,ze nazywasz mnie złodziejem, ja niczego nie ukradłam, a to,ze firmy sprzedaja bez faktury to nie jest moja wina, robia to nawet największe hurtownie budowlane, działające jak najbardziej legalnie.
    Ten kto kupuje u złodzieja to nie złodziej przecież. To paser.
    a jak nazywa sie ten co tak głupio pier...jak Ty ?
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  15. #15

    Domyślnie

    witam jaśnie oświeconego Pana,
    Cytat Napisał selimm
    Cytat Napisał jacekj
    witam
    Cytat Napisał myszkaxs
    a co do postu jackaj - to przykro mi,ze nazywasz mnie złodziejem, ja niczego nie ukradłam, a to,ze firmy sprzedaja bez faktury to nie jest moja wina, robia to nawet największe hurtownie budowlane, działające jak najbardziej legalnie.
    Ten kto kupuje u złodzieja to nie złodziej przecież. To paser.
    a jak nazywa sie ten co tak głupio pier...jak Ty ?
    Jeżeli nie rozumiesz słów złodziej, paser jeżeli nie rozumiesz czym jest kradzież to ubolewam z tego powodu.
    Wszyscy którzy akceptują zakupy bez rachunku czytaj płacą za towar poza ewidencją czyli kradziony okradają pośrednio mnie i Ciebie. Ty pozwalasz na to a ja nie. Ot, drobna różnica między nami.

    Czy tego mechanizmu nie rozumiesz?
    Na ten temat mam swoje zdanie i chyba bardziej zgodne z prawem niż innych piszących o zakupach bez rachunków. Może ci się ono nie podobać ale to moje zbójeckie prawo.
    Dla mnie:
    - 2+2=4
    - białe jest białym
    - złodziej to złodziej.
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Jacek z całym szacunkiem przestan pier..farmazony

    złodziej to jest gosc ktory Ci auto zmontuje a paser to gosc ktory je upłynni na giełdzie ...a koles ktory kupił cos taniej nie płacac daniny
    22% na tych posranych nieudacznikow rządowych to z całą pewnoscia nie zasługuje na miano PASERA !!! ...bynajmniej nie w naszym kraju i
    nie w moich oczach
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Jacek z całym szacunkiem przestan pier..farmazony

    złodziej to jest gosc ktory Ci auto zmontuje a paser to gosc ktory je upłynni na giełdzie ...a koles ktory kupił cos taniej nie płacac daniny
    22% na tych posranych nieudacznikow rządowych to z całą pewnoscia nie zasługuje na miano PASERA !!! ...bynajmniej nie w naszym kraju i
    nie w moich oczach
    i pewnie dlatego wszyscy więźniowie uważają, że siedzą za niewinność ))
    ale jak słusznie to zauważyłeś w "tym kraju" oszust uważa siebie za zaradnego i jeszcze się tym chwali

    Kuba Wilkoński

  18. #18

    Domyślnie

    Szanowni koledzy Jacek i Jakub,

    1. Padło pytanie o ceny nie o Wasze zdanie na temat: co jest złodziejstwem a co nie przy zakupie usług i materiałów budowlanych więc do rzeczy synkowie do rzeczy...
    2. Czy zawsze kupując np. chleb, mleko lub, o właśnie... warzywa na targu bierzecie dokument zakupu. Bo jesli nie to przypadkiem ziemniaczki lub rzodkiewka czy też pyszne jabłuszka mogą być... No i tutaj zbuduyjmy sobie ciąg złodziejsko paserski . Mam nadzieję że tak bo jesteście jacyś tacy... z kosmosu wzięci albo z Urzedu Skarbowego

    Nota bene, nie popieram szarej strefy, ale nie szukajcie złodziei wśród inwestorów którzy niejednokrotnie przy zakupach i budowaniu są obciążani dwa razy obwiązkiem podatkowym
    Zolw

  19. #19

    Domyślnie

    witam
    Skoro zostałem wywołany do tablicy to odpowiadam.
    Pytanie zakładającego wątek było jednoznaczne. natomiast później pojawiły się odpowiedzi bez faktury Dla każdego termin ten jest jednoznaczny. Jezeli odpowiedzi późniejsze byłyby w stylu netto ..........
    brutto ........ to nie zabierałbym głosu. Stwierdzenie bez faktury jest jednoznaczne i widaomo jakie ma za soba konsekwencje.
    Dla mnie nie ma pojecia bez faktury i tyle.
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  20. #20

    Domyślnie

    a czy cena netto nie równa sie czasem cenie bez faktury?
    Jest to to samo nazwane inaczej, kwestia interpretacji.
    Raczej zwykły smiertelnik nie prowadzący działalności gospodarczej zawsze płaci cene brutto a nie netto, wiec po co ta hipokryzja.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony