dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maghome

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie "podest" pod prysznic bez brodzika

    Witam

    Razem z ojcem będziemy remontować łazienkę i wymyśliliśmy sobie prysznic bez brodzika. Jako że mieszkamy w bloku nie mamy możliwości wkuć odpływu liniowego w strop więc chcemy zrobić coś w stylu podwyższenia. Teraz zastanawiamy się z czego to zrobić: suporex, cegłą, gdzieś w internecie czytałem o styropianie ale to chyba gorsze rozwiązanie. Czy sugerujecie zupełnie coś innego? Na wierzch myślimy dać warstwę wyrównująca ze spadkiem i płytki (oczywiście dodatkowo folia w płynie). Poradźcie z czego najlepiej zrobić ten podest.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podest.jpg
Wyświetleń:	894
Rozmiar:	30,5 KB
ID:	207005

    Z góry dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam. Ja po zaizolowaniu całej podłogi i części przyległych ścian utworzyłbym podwyższenie z suporexu - łatwość obróbki umożliwia wykonanie niezbędnych spadków (piłą płatnicą) na to izolacja lub grunt akrylowy potem nakleić płytki i mamy gotowe "kąpielisko".

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maghome

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź!

    Więc robię to z suporexu. Czy te bloczki kleić też do ścian bokiem czy zostawić dylatacje między ścianą a bloczkiem. Mam jeszcze takie pytanko, czy przestrzeń w której będzie odpływ liniowy z syfonem plus rura odpływowa i i rury z wodą wypełnić takim jastrychem ceresit CN87 http://www.ceresit.pl/produkty/produ...astrychy/cn-87 czy czymś innym? Sporo spraw doczytałem ale zawsze pozostają jakieś szczegóły, za których wyjaśnienie będę wdzięczny.

    Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony