dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 122
  1. #61

  2. #62

    Domyślnie Prostokątny wykusz a dekoracja okien.

    W salonie w części jadalnej mam wykusz 3,40 x 150. Na dłuższej ścianie centralnie drzwi tarasowe 190 cm. Na boczkach po jednym oknie fix . Pod nimi grzejnki. Przy oknach po zewnętrznej stronie kinkiety. Jak najpraktyczniej rozplanować:
    * karnisze - jeden łączony specj. łącznikiem w rogach? czy oddzielne. A może tylko nad drzwiami?
    *Rolety czy zasłony?

    Proszę, kto pomoże rozplanować.
    Grazia-Ol

  3. #63

    Domyślnie

    Nikt nie pomoże?
    Grazia-Ol

  4. #64

    Domyślnie

    a może jakaś foteczka...będzie łatwiej wtedy
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  5. #65

    Domyślnie

    Chciałabym odświeżyć wątek, bo nie mam pomysłu na powieszenie firanek w wykuszu.
    Proszę o jakieś zdjęcia takich rozwiązań.

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Pomały sie wykańczamy. Misz masz starych i nowych sprzętów w calym domu. No ale jakoś trzeba mieszkać Stół z lat 70-tych, dywan lata 90-te Nowe sa tylko krzesła
    W roli głównej wykusz. "Pieluchy" kupiłam gotowe w Jysku po 15zł/szt. Wykosztowałam się


    Zrobię sobie jeszcze wersję z roletami rzymskimi ale to później....
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Pomały sie wykańczamy. Misz masz starych i nowych sprzętów w calym domu. No ale jakoś trzeba mieszkać Stół z lat 70-tych, dywan lata 90-te Nowe sa tylko krzesła
    W roli głównej wykusz. "Pieluchy" kupiłam gotowe w Jysku po 15zł/szt. Wykosztowałam się


    Zrobię sobie jeszcze wersję z roletami rzymskimi ale to później....
    Bardzo ładne te twoje pieluchy! Chyba się przejadę do Jyska...
    Po ostatniej wizycie w sklepie z firankami jestem załamana- doszłam do wniosku, że na obecnym etapie budowy nie stać mnie na takie dekoracje okien jak mi się podobają

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Też udało mi się upolować w Jysku, jak to nazywacie pieluchy, ale będą musiały chyba poczekać na swoją kolej, bo karnisze wychodzą jakoć nieprzyzwoicie drogo

  9. #69
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    To wykusz w domku Tabalugi1 - Dom pod Pistacją z Archonu.
    Ponieważ mam identyczny , sama zastaanawiam się jak do niego podejść, na razie wszędzie mam drewniane żaluzje, na dodatkowe dekoracje na razie nie mam czasu ani kasy .

  10. #70

    Domyślnie Wykusz! inspiracje na przysłonięcie i dekorację okien

    Kochani,

    szukam inspiracji na przysłonięcie okna wykuszowego zarowno od slonca, a takze zastosowania we wnetrzu kolejnego efektu dekoracyjnego...

    Chetnie podpatrze, jak same rozwiazałyście ten problem i podpatrze inne inspiracje...

    Moje okna wykuszowe


    ]

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Bardzo piękne okna i z widokiem na ogród jeszcze - czemuż Ty chcesz je przysłaniać?!??!?!

  12. #72

    Domyślnie

    Piękne okna!
    Ja jestem zwolenniczką rolet rzymskich. W zależności od zastosowanego materiału dobrze wyglądają w każdym wnętrzu i oczywiście chronią od słońca.
    Bardzo często okazuje się, że szczęściem jest nie wiedzieć wszystkiego.
    H. Jackson Brown

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    mnie też się rzymskie podobają ale do Twego koloru okien będa też pasowały drewniane duże żaluzje. Pomyśl.

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie Re: Wykusz! inspiracje na przysłonięcie i dekorację okien

    Cytat Napisał julienx

    Chetnie podpatrze, jak same rozwiazałyście /liście/ ten problem i podpatrze inne inspiracje...
    U nas w wykuszach rolety rzymskie
    --
    Pozdrawiam

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie Re: Wykusz! inspiracje na przysłonięcie i dekorację okien

    Cytat Napisał pablitoo
    Cytat Napisał julienx

    Chetnie podpatrze, jak same rozwiazałyście /liście/ ten problem i podpatrze inne inspiracje...
    U nas w wykuszach rolety rzymskie
    o to to - jakby faceci nie mogli być inspirujący w swoich pomysłach <foch>

  16. #76

    Domyślnie

    Kochani dziekuje za wszystkie rady..

    Pablitoo oczywiście, ze faceci są bardzo inspirujący... musze przyznać, że inspirują mnie całe życie...

    Cały cymes w tych roletach rzymskich, ze mam juz je na oknach obok... i nie chciałabym wszedzie ich dawać... sami popatrzcie...


  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Bardzo piękne okna i z widokiem na ogród jeszcze - czemuż Ty chcesz je przysłaniać?!??!?!
    DorciaIQ ja mam nie za duży ten ogródek.. i sąsiada stosunkowo blisko. Przynajmniej na tyle, ze zagląda mi w okna jak wychodzi na papierosa.. (choć dobrze, ze jest w porządku)...

    Druga rzecz to okno jest południowe - głównie.. jak świeci słońce, ciagle musialabym myc okna... bo nie ma nic gorszego niż.. ładne ... brudne okno..

    A trzecia rzecz, że te słonce roztapia mi masło, jak jemy śniadanie...

  18. #78

  19. #79
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    ROLETY RZYMSKIE!!! daj po prostu w innym kolorze, nie będzie wówczas się tak rzucało w oczy.

    Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

    Pozdrawiam

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Argument z masłem mnie przekonuje
    Nie rozumiem teraz z kolei czemu nie możesz mieć rolet rzymskich jak masz na oknie obok? Właśnie tak to pasuje jedno do drugieto, a nie mieć każde okno z innej wsi

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony