dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 122 z 122
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Kleiłam tylko same fronty. Boki były dobre. Wtedy takich ,,boczków" nie było... w ogóle nie było takich sklepów

    Zrozumiałam, że chodzi Ci o jak najtańszą przeróbkę. Jeśli zrobisz ją za porządnie - przyzwyczaisz się i motywacji nie będzie by coś nowego zrobić Sama mam w kuchni starocie ponad 30-letnie i nie zamierzam ich ulepszać, by ciągle mnie oczy bolały od patrzenia

  2. #122

    Domyślnie

    Przegapiłam pytanie

    Napiszę tak, szafki oklejałam w 1995 między innymi również tę nad zlewem i wiszące po obu stronach kuchenki. Oklejaliśmy również boki. Niech policzę - 22 pojedyncze drzwiczki szafek, plus kilka boków - te widoczne Szafki na szare drewno, boki na biało. Do 2004 szafki były mocno eksploatowane - dużo gotowania itp. Od 2004 do dziś wiszą w garażu na narzędzia mężowe. NIC się z nimi nie dzieje. NIGDY się z nimi nie cackałam.

    Naprawdę polecam okleinę jako tani i szybki sposób (razem z mężem odwaliliśmy oklejanie przez weekend). I na pewno nie będzie to kosztowało czterech dych za drzwiczki
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony