dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 32
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 633
  1. #1

    Domyślnie OGRODZENIA - pomysły, inspiracje, wasze rozwiązania

    Szukamy inspiracji na jakieś ładne ogrodzenie i mamy nadzieję, że Wasze pomysły podsuną nam jakieś ciekawe rozwiązanie. Pochwalcie się jak wyglądają Wasze wjazdy na działkę i ogrodzenia. Myślę, ze taki przegląd przyda sie nie tylko nam.
    Co prawda to nie o wnętrzach, ale nie bardzo widziałam lepsze miejsce , gdzie umieścić ten post.
    Zapraszam serdecznie do wklejania zdjęć

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ciku prosze bardzo oto moje ogrodzenie

    Na razie mamy nie mamy jeszcze odpowiedniego podłoża pod auto, tymczasowo jest żwir. Mam nadzieję, że docelowo będzie plac wyłozony kostką granitową.

  3. #3

    Domyślnie

    gorgu77 czy ty masz zrobiony tylko ten kawalek kolo bramy?

    Tak jakos wyglada na zdjeciu...

    Bo ja mysle wlasnie tak zrobic... mam okropna siatke, ale 300 metrow ogrodzenia, wiec na poczatek jak bede robic brame myslalam zrobic tylko ten kawalek... a reszta bedzie musiala poczekac.

    Pociesz mnie, ze to normalne!

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewak39
    gorgu77 czy ty masz zrobiony tylko ten kawalek kolo bramy?

    Tak jakos wyglada na zdjeciu...

    płot jest cały -to tylko ujęcie bramy.
    A propos normalności- wszystko jest teraz normalne Rób tak jak ci pasuje i będzie ok. Kiedyś tak jak piszesz zrobisz sobie całość. Pocieszyłam?

  5. #5

    Domyślnie

    Gorgu77 dzięki za pierwsze zdjęcie)) No właśnie oto mi chodziło- ciekawy pomysł.

    Ewak39 ja tez myślałam , zeby takie exclusive ogrodzenie dać tylko od frontu, a tyłem coś typu siatka i obsadzic to jakimis tujami czy cuś...bo koszty, koszty...

  6. #6

    Domyślnie

    Jedno takie ładne i co.......i tyle?
    Nie wierzę,że nie macie się czym pochwalić.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciku
    ja tez myślałam , zeby takie exclusive ogrodzenie dać tylko od frontu, a tyłem coś typu siatka i obsadzic to jakimis tujami czy cuś...bo koszty, koszty...
    U mnie gorzej, bo doslownie zrobilabym na kilkanascie metrow po obu stronach bramy... na wiecej chyba dlugo mnie nie bedzie stac, bo jest wiele wazniejszych rzeczy, a siatka juz jest, ale chociaz niech te brame mam "reprezentacyjna"...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Siatka nie jest takim zlym do konca rozwiazaniem .Mozna ja obsadzic np.powojnikiem i czyms co jest dluzej zielone i peknie sie czerwieni na jesien , zapomnialam jak sie nazywa
    mialam tak w swoim pierwszym domu i jak dla mnie bylo ok
    z zamierzenia zreszta , a ze tansze to to jeszcze na plus

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    ..

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    ..

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie


    mam nadzieje , ze troche pomoglam , chetnych do wklejania plotow widac nie ma

  12. #12

    Domyślnie

    Widać, ze styl amerykański
    rrmi czy Wy tu w ogóle macie ogrodzenie? Malo tego widzi sie w Stanach.[/b]

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Ciku
    do Twojego ciepłego domu może coś z drewna - w mojej okolicy jest kilka firm, robią gotowe elementy, niektóre są bardzo ładne po pomalowaniu
    a ja robię ogrodzenie wyjątkowe, bo plecione z wikliny, dwupasmowe, wewnątrz, pomiędzy pasmami będzie ziemia, a w niej zasiane zioła i trawy, wszystko podłączone do nawilżania, żywe, bo wiklina nieokorowana, wypuszcza z czasem liście

    ale to we wilgotnej strefie, nad rzeczką, która plyniena granicy działki od południa

    od wjazdu planuję nowoczesny - beton i stal, bo dom bedzi ebardzo nowoczesny

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    ..

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    gorgu77
    pięknie u Ciebie, widać bardzo ładna okolica

  16. #16

    Domyślnie

    chcialabym to zobaczyć. Pewnie będzie ciekawie wyglądać.

    Za drewnem jednak za bardzo nie jestem , bo jest nietrwałe, choć rzeczywiście ciepłe w wyrazie. Czekam na to jak będzie sie rozwijał ten wątek, sama tez coś poszukam do wklejenia. Moze znajdę wreszcie to właściwe.

    Dzięki rrmi

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Ciku, pomyliłm Cię z Anick . Twojego domku nie kojarzę - tj kojarzę komfortowy, ale nie wiem, jak go wykończysz, bo moim zdaniem ogrodzenie i dom powinny byc w jednym stylu - wtsedy tak ładnie wszystko gra jak dom z drewnem, to i płot drewniany, w lesniczówce-połot myśliwski, w domku-dworku- płot kuty albo malowanesztachetki s w stylu angielskim
    wkleję co nieco, ale dziś się już gubię co i gdzie mam pokazać

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    to ogrodzenie z wikliny jest cudne, ale powinno być na wilgotnej działce, bo wierzby kochaja wilgoć.
    a ja dokupiłam od kochanych sąsiadów kawałek ziemi rolnej nad wodą i tam zrobię ten płot, pójdzie taką falą, uplotą mi go miejscowi, którzy na co dzień uprawiaja wierzbę i plotą kosze...
    to taki nasz lubuski rejonowy wiejski specjał, bo Niemcy kochają te plecionki i masowo kupują w przygranicznych miejscowościach i na targowiskach wszystko, co naturalne - plecionki zwłaszcza

    p.s. musze wymienić klawiaturę, połyka literki i klawisze stukają jak stary pociąg

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Podoba mi się takie proste ogrodzenie i coś w tym stylu będę miała od frontu, po bokach będzie siatka (bo w zasadzie od strony dwóch sąsiadów juz jest, tak więc wyboru wielkiego nie mam)


  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    ja tam też jestem za siatką - ogrodnik mi radził tak jak rrmi - siatkę myśliwską (nie wiem, jaka to jest) obsadzić pnączami (nazwy nie pamiętam, bo znam się tylko na cebulowych, reszta to powoli odkrywana czarna magia , a ogrodniczką jestem od roku i to na kilkunastu m2 przed blokiem)


    ale wątek ciku super - bardzo przydatny

Strona 1 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony