dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 32
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 633
  1. #201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    pojeździliśmy, popytaliśmy...ceny obłędne...płot 25m z bramą wjazdową 10 tyś zł. Powariowali czy co??

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    pojeździliśmy, popytaliśmy...ceny obłędne...płot 25m z bramą wjazdową 10 tyś zł. Powariowali czy co??
    Masz na myśli metalowe czy drewniane?

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    metalowe. Teraz czekam na wycenę drewnianych przęseł.

  4. #204
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    projekt ogrodzenia na raziemi klaruje w głowie - mam już wstepnei wybrany wzór balustrady i do niej będe dopasowywać bramę i bramkę:
    No i wiem na 100% że będzie metalowe
    Będzie chyba coś koło tego:



  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    metalowe. Teraz czekam na wycenę drewnianych przęseł.
    To jakoś tanio u Was. U nas ok. 1 tys./m. bieżący mniej więcej. Dlatego zrobiłam siatkę na razie i drewnianą bramę, ale myślę o metalowym.
    Tylko te ceny No i najbardziej chciałabym bez słupków murowanych, a to nie takie proste.

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    tanioooooooooooooo????????

  7. #207

    Domyślnie

    Moi sąsiedzi mają ogrodzenia za 20-25 tys. (21 m). Więc te 10 tys. za 25 m to połowa. Nasze też ze 3 tys. kosztowało, jak nie więcej, a będzie do wymiany (tylko kieeedy? )

  8. #208

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Mogę Was pocieszyc, a siebie zdołować – my potrzebujemy 260 m ogrodzenia + 2 bramy + 1 furtka .
    Po półrocznym kalkulowaniu i mysleniu robimy cale betonowe, bramy i furtka będa z metalowej ramki, a w srodku sztachety. Gdybyśmy robili tylko z siatki to wyszloby niecale 3000 zl mniej, wiec robimy betonowe, majac na uwadze to, ze za nami jest pole i zima nawiewalo by do nas snieg, a beton troche nas ochroni (taka mamy nadzieje).
    Moim marzeniem była z 3 stron siatka, a od przodu klinkier i plot kuty ale niestety na taki luksus nas nie stac. Betonowe ogrodzenia nigdy mi się nie podobaly ale „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”

  10. #210

    Domyślnie

    Też miałam taką sytuację, tylko trochę mniej do ogrodzenia. Tylko, że siatka - oczywiście z podmurówką - po przeliczeniu wychodziła mnie drożej niż betony. Wybrałam wzór sztachetowy i pomalowałam na brązowo (os środka działki i od zwenątrz). Czeka mnie jeszcze jedna warstwa farby do nałożenia ale efekt już jest.

  11. #211

    Domyślnie

    to ja zareklamuje kumpla, który produkuje bramy i ogrodzenia kute www.stanfab.com.pl tam jest fajna galeria
    Tu była reklama

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia1667
    Też miałam taką sytuację, tylko trochę mniej do ogrodzenia. Tylko, że siatka - oczywiście z podmurówką - po przeliczeniu wychodziła mnie drożej niż betony. Wybrałam wzór sztachetowy i pomalowałam na brązowo (os środka działki i od zwenątrz). Czeka mnie jeszcze jedna warstwa farby do nałożenia ale efekt już jest.
    A mozesz wstawic zdjecia.

  13. #213

    Domyślnie

    Jasne - jutro jadę dalej malować i może w końcu nie zapomnę aparatu.

  14. #214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia1667
    Jasne - jutro jadę dalej malować i może w końcu nie zapomnę aparatu.
    No to czekam niecierpliwie, bo ja mam jeszcze 2 tygodnie na podjecie decyzji.

  15. #215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    projekt ogrodzenia na raziemi klaruje w głowie - mam już wstepnei wybrany wzór balustrady i do niej będe dopasowywać bramę i bramkę:
    No i wiem na 100% że będzie metalowe
    Będzie chyba coś koło tego:
    Fajna ta barierka, ale dla dziecka jednak niebezpieczna (drabinka).

  16. #216

    Domyślnie

    A ja takie sobie kupiłam,tanio,szybko i co najważniesze tanio,brama,furtka,na kosz i 3 przęsła zapłaciłam 3tys
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=189724297

  17. #217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Damro, a na czym montowałaś te przęsła? Robiłaś murki z klinkieru czy wylewane?

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Moje ogrodzenie



    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Damro, a na czym montowałaś te przęsła? Robiłaś murki z klinkieru czy wylewane?
    Jeszcze nie zamontowałam,ogrodzenie leży sobie w piwnicy a będę montować do słupków z klinkieru lub do słupków ze stali.

  20. #220

    Domyślnie

    Fajny wątek! My też stoimy przed dylematem wyboru ogrodzenia. Waham się czy klinkier z drewnem czy ze stalą Na tą chwilę wolałabym drewno tylko mąż nie jest przekonany. Wydaje mi się, że skoro chcemy drewniane balustrady na balkonach to ogrodzenie też takie. Czy ktoś posiada zdjęcia ogrodzenia klinkier + drewno?? Będę wdzięczna

Strona 11 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony