dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 32
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 633
  1. #41

    Domyślnie

    Trzeba popytać Wciornastka i innych ekspertów ogrodniczych. Na pewno cos doradzą.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    a taki wkleje - popularny , ale dosyc estetyczny - tylko tej cegly troche duzo..

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    a to z firmy, w której pracuje mój kolega :
    mamy i drewno i kute elementy







    nawet nie wiedziałam, nic się nie pochwalił, że mają takie nowości, bo zbyły tylko kute ogrodznia
    Aż Go musze przydusić, ile to kosztuje.
    A gdzie ta firma ?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  4. #44

    Domyślnie

    To ja tak przy okazji wiklinowych ogrodzen:





    to sa tylko boki, przod zrobiony jest z siatki i obsadzony zywoplotem

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    o tu sobie mozna wiklinowe zobaczyc - i przy okazji hodowlę wikliny założyć (to mimi - u Ciebie, przy rzeczce by się przyjełą -
    a podobno wartości energetyzujące posiada

    http://ogrodzeniawiklinowe.republika.pl/

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Widziałam zdjęcie orginalnego płotu z wikliny i nie pamiętam czy tu na forum, czy ktoś z forum przysłał mi mailem ,
    A tu jeszcze trochę drewnianych ogrodzeń
    http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=45377

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    piękne


  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    ta wiklina od Zochny też, choć ja planuję zupełnię inną:



  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Mnie podobaja się płoty z wikliny rosnącej, żywej.
    Zdjęcie o którym pisałam przedstwiało płot z własnie z wikliny rosnacej a gałęzie były fantazyjnie splatane...

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Edziu

    Mnie podobaja się płoty z wikliny rosnącej, żywej.
    Zdjęcie o którym pisałam przedstwiało płot z własnie z wikliny rosnacej a gałęzie były fantazyjnie splatane...
    to dokładnie o moim piszesz ja robię żywe, posplatane, obsypane ziemią w środku i podłączone do systemu automatycznego nawadniania


    Zochna

    o tu sobie mozna wiklinowe zobaczyc - i przy okazji hodowlę wikliny założyć (to mimi - u Ciebie, przy rzeczce by się przyjełą -
    a podobno wartości energetyzujące posiada
    to ja już wiem, skąd u mnie tyle energii, że spać mogę po kilka godzin

    moje wierzby rosną już cudnie:




    to widok zza rzeczki, która jest naturalnym "płotem" od południa.


    a dalsi sąsiedzi mają taki piękny, z gotowych paneli, od razu pergole na pnącza - mają nasturcje





    Joshi
    podaję namiary na tę śliczną bramę:
    to duża firma, ma wiele przedstawicielstw

    http://www.camis.pl/index.php
    wiem, że robią także śliczne drewniane schody, więc chyba dlatego zaczęli robić także takie bramy z drewna.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    a taki wkleje - popularny , ale dosyc estetyczny - tylko tej cegly troche duzo..
    dla mnie ciut zbyt masywny - pasuje do dużego domu na sporej działce

  12. #52

    Domyślnie Re: Pokażcie swoje ogrodzenia

    Ciku ja mam takie ogrodzenie (widać je w sygnaturce, ale jeszcze przed malowaniem)

  13. #53
    Guest

    Domyślnie



    ten przenoszę, bo śliczny jest

  14. #54

    Domyślnie

    Mimi ten ostatni jest prześliczny, ale jego uroda nie jest wieczna. Takie ogrodzenia maja to do siebie , ze super wygladają jak są nowe. Ja osobiście jestem zwolenniczką ogrodzeń, które robi sie raz na zawsze ( a przynajmniej na długo).

    Natko to co pokazałaś świetnie nadawałoby się do tego pomysłu mojego męża. Czy mogłabyś mi zdradzić jaka jest cena za jedno przęsło?

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciku
    Natko to co pokazałaś świetnie nadawałoby się do tego pomysłu mojego męża. Czy mogłabyś mi zdradzić jaka jest cena za jedno przęsło?
    nie pamiętam dokladnie, ale 2100 lub 2200 zł brutto, oczywiscie nie pomalowany, tylko ocynk (pomalowany proszkowo był sporo droższy!). Osobno wyceniane były słupki, furtka i brama.

  16. #56

    Domyślnie

    o matko! Wiesz ja dotychczas kompletnie sie nie interesowałam cenami ogrodzeń i może to dlatego, ale ta cena mnie powaliła. To teraz juz jestem pewna , ze po bokach i z tylu będzie siatka

    No ale pomalować to chyba sama sobie mogę?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciku
    o matko! Wiesz ja dotychczas kompletnie sie nie interesowałam cenami ogrodzeń i może to dlatego, ale ta cena mnie powaliła. To teraz juz jestem pewna , ze po bokach i z tylu będzie siatka :wink: :lol:

    No ale pomalować to chyba sama sobie mogę?
    ja też mam tylko front (25 metrów), a boki i tył - siatka plus żywopłot z żywotników :) Malować zamierzam na wiosnę (ocynk musi się utlenić)

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorgu77
    Ciku prosze bardzo oto moje ogrodzenie

    Na razie mamy nie mamy jeszcze odpowiedniego podłoża pod auto, tymczasowo jest żwir. Mam nadzieję, że docelowo będzie plac wyłozony kostką granitową.

    Bardzo oryginalne ogrodzenie!!
    Gratuluję gustu!!
    Pozdrawiam

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał NatkaB
    Cytat Napisał Zochna
    a taki wkleje - popularny , ale dosyc estetyczny - tylko tej cegly troche duzo..
    dla mnie ciut zbyt masywny - pasuje do dużego domu na sporej działce
    Jego niewątpliwą zaleta jest to, że zapewnia dużą dozę intymności. Jednak to drewno, choć ładne, to po 5 latach zrobi sie byle jakie.

    Podoba mi sie, że teren przed ogrodzeniem jest taki zadbany. Ale to pewnie reklamowe zdjęcie.

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Cytat Napisał NatkaB
    Cytat Napisał ciku
    Natko to co pokazałaś świetnie nadawałoby się do tego pomysłu mojego męża. Czy mogłabyś mi zdradzić jaka jest cena za jedno przęsło?
    nie pamiętam dokladnie, ale 2100 lub 2200 zł brutto, oczywiscie nie pomalowany, tylko ocynk (pomalowany proszkowo był sporo droższy!). Osobno wyceniane były słupki, furtka i brama.

    Natko

    taka cena za jedno przęsło to strasznie drogo , to ile kostowało Cie te 25 m?

Strona 3 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony