dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 32
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 633
  1. #401

    Domyślnie

    kiedyś pokazywałem moje ogrodzenie "w trakcie produkcji" teraz mogę pokazać w całej okazałości

  2. #402
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    annalada10

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Podoba mi się. Bardzo lubię prostotę. Gratulacje, że już masz to za sobą!

  3. #403
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar przemoch
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    a mnie się marzy takie ogrodzenie, może ktoś wie jak jest wykonane ?

    szukam też wykonawcy
    mój dziennik budowy
    komentarze
    NIE DLA NOWEGO FORUM !!! - WIADOMOŚCI CZYTAM TYLKO Z [email protected]

  4. #404

    Domyślnie

    poszukuję kogoś kto posiada ogrodzenie - płot i furtkę z pełnej blachy ( np. z elementami kutymi lub z nitami ) Może być połączona z innym materiałem np. drewnem , chodzi mi o zdjęcia oczywiście

  5. #405

    Domyślnie

    poszukuję kogoś kto posiada ogrodzenie - płot i furtkę z pełnej blachy ( np. z elementami kutymi lub z nitami ) Może być połączona z innym materiałem np. drewnem , chodzi mi o zdjęcia oczywiście

  6. #406
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    b_kuleczka

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    37
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mass13
    Mój typ. Tylko boję się o trwałość drewna czy po np. 10 latach nie będę musiał wymieniać przęseł.

    Witam,

    W przyszłym roku będę grodzić działkę i to raczej na jesieni ale już szukam inspiracji. To ogrodzenie bardzo mi się spodobało chyba takie chcę mieć.

    Pozdrawiam,

  7. #407

    Domyślnie

    W Muratorze 9/2009 jest 141 zdjęć z ogrodzeniami.Niektóre są naprawdę godne uwagi.

  8. #408
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    annalada10

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Co do trwałości drewna to myślę, że nigdy nie można założyć trwałości typu kamień... Ale przy dobrej konserwacji i kupnie odpowiednio wysuszonego drewna można być spokojnym o te 10 - 15 lat.



    Cytat Napisał b_kuleczka
    Cytat Napisał mass13
    Mój typ. Tylko boję się o trwałość drewna czy po np. 10 latach nie będę musiał wymieniać przęseł.

    Witam,

    W przyszłym roku będę grodzić działkę i to raczej na jesieni ale już szukam inspiracji. To ogrodzenie bardzo mi się spodobało chyba takie chcę mieć.

    Pozdrawiam,

  9. #409

    Domyślnie

    pochwale sie swoim ogrodzeniem. dodam ze jest ono 5-letnie. piaskowiec lupany i choc pieknie i solidnie wyglada to co roku mam z nim nie malo pracy

  10. #410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał betabi
    pochwale sie swoim ogrodzeniem. dodam ze jest ono 5-letnie. piaskowiec lupany i choc pieknie i solidnie wyglada to co roku mam z nim nie malo pracy
    a jakiej pracy wynaga to ogrodzenie?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  11. #411

    Domyślnie

    Po kazdej zimie moze z racji tego ze mieszkam w gorach i snieg stety niestety dluzej siedzi , a moze dlatego ze obok rosna iglaki , co roku mi szarzeje i zielenieje i same srodki do zwalczania mchu nie pomagaja trzeba niestety chwycic szczotke i szorowac

  12. #412

    Domyślnie

    [img] tutaj chyba lepiej widac jak wyglada po zimie. chyba po drugiej [/img]

  13. #413
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał betabi
    [img] tutaj chyba lepiej widac jak wyglada po zimie. chyba po drugiej [/img]
    Ojej. też mam kamień na ogrodzeniu, ciekawe, jak będzie wyglądal po zimie?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  14. #414
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Może ja jestem z innej planety? Przecież cały urok tkwi w takich omszałych kamieniach.
    Jak Ci przeszkadza ich natura, wyszoruj, wysusz i zaimpregnuj lakierem...

  15. #415

    Domyślnie

    mi też się tam wydaje nie chodzi , o gładkość i sztuczność ale o naturę - no ale każdemu podoba się co innego

  16. #416

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Może ja jestem z innej planety? Przecież cały urok tkwi w takich omszałych kamieniach.
    Jak Ci przeszkadza ich natura, wyszoruj, wysusz i zaimpregnuj lakierem...
    . gdybym miala jakies zastrzezenia co do urody ty kamieni , to bym ich nie kladla. Bardzo podoba mi sie moje ogrodzenie ale tak naprawde nie chodzi tu o zielenienie tych kamieni . moj sasiad uzyl tego samego kamienia na ogrodzenie i juz po tej ziemie kilka mu sie calkiem wykruszylo! i wlasnie tego chce uniknac albo przynajmniej opoznic ten proces. A wlasnie lakierowanie tez juz bylo (nie jeden raz!)

  17. #417

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lunetka
    Cytat Napisał rojter
    Witam

    U mnie na razie tylko projekt. Wszelkie uwagi mile widziane.



    Pozdrawiam

    ROJTER
    bardzo mi sie podoba - chetnie zobacze realizacje!
    Wprawdzie nie ma jeszcze wszystkich elementów i nachylenie terenu trochę nam spłatało figla, ale proszę bardzo




  18. #418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał betabi
    gdybym miala jakies zastrzezenia co do urody ty kamieni , to bym ich nie kladla. Bardzo podoba mi sie moje ogrodzenie ale tak naprawde nie chodzi tu o zielenienie tych kamieni .
    Zrozumiałam Cię inaczej po tych słowach:

    Cytat Napisał betabi
    co roku mi szarzeje i zielenieje i same srodki do zwalczania mchu nie pomagaja trzeba niestety chwycic szczotke i szorowac.
    .........................

    Cytat Napisał betabi
    moj sasiad uzyl tego samego kamienia na ogrodzenie i juz po tej ziemie kilka mu sie calkiem wykruszylo! i wlasnie tego chce uniknac
    więc już wtrącać się nie będę, poza jednym: im częściej będziesz szorować, tym szybciej kamień zacznie się kruszyć. Nie lepiej zapytać fachowca?

  19. #419

    Domyślnie

    Cytat Napisał mass13
    Mój typ. Tylko boję się o trwałość drewna czy po np. 10 latach nie będę musiał wymieniać przęseł.





    SUPER - PIĘKNE

  20. #420

    Domyślnie

    Sloneczko ,chyba sie nie zrozumialysmy. Jak sama nazwa wskazuje watek jest bardziej po to by pochwalic sie ogrodzeniem i wstawiajac fotke wlasnie to zrobilam ,jednak nie mialam zamiaru uskarzac sie na nie . Napisalam poprostu co nalezy (powinno) sie wiedziec decydujac sie na wybor takiego materialu,jak pozniej po latach to sie sprawdza.Wiem to juz z autopsji ze najlepiej to nie fachowcow pytac , a wlasnie takich osob , ktorzy zdecydowali sie na ten czy inny wybor. pozdrawiam

Strona 21 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony