dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Ja własnie kończę elewacje i za montaż parapetów blaszanych nie płaciłem ale też nie upierałem się przy odliczaniu otworów okiennych. Co do wew. zapłaciłem za drewniane z materiałem 1300zl - dębowe
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bartosz 348

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-784
    Posty
    3

    Domyślnie

    ciekawe rzeczy tu piszecie tak przez przypadek tu wpadlem i widze ze sporo sciemniaczy jest na rynku.nie wiedzialem.apropo za parapet wew zawsze byla
    i jest cena za mb okolo 20zl a zew robi sie wowczas gratis plus vat ewentualnie oczywiscie 8 proc pozdrawiam

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartosz 348 Zobacz post
    ciekawe rzeczy tu piszecie tak przez przypadek tu wpadlem i widze ze sporo sciemniaczy jest na rynku.nie wiedzialem.apropo za parapet wew zawsze byla
    i jest cena za mb okolo 20zl a zew robi sie wowczas gratis plus vat ewentualnie oczywiscie 8 proc pozdrawiam
    a to Ci historia
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    candy6699

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-303
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartosz 348 Zobacz post
    ciekawe rzeczy tu piszecie tak przez przypadek tu wpadlem i widze ze sporo sciemniaczy jest na rynku.nie wiedzialem.apropo za parapet wew zawsze byla
    i jest cena za mb okolo 20zl a zew robi sie wowczas gratis plus vat ewentualnie oczywiscie 8 proc pozdrawiam
    a dlaczego ściemniaczy?
    ludzie piszą co myślą i tyle
    pierwszy post w wątku wogóle nie wspomina o rodzaju parapetów, potem pojawia się 800 zł za 9 parapetów i wychodzi cena nie wiem jak 40zł, inni twierdzą ze mają coś GRATIS przy montażu okien, ludzie kto wam co zrobi gratis, ten montaż parapetów jest wliczony w cenę okien i montażu okien, co wam za darmo te domki stawiają, głupot nie piszcie, dziećmi nie jesteście.
    przy parapetach kamiennych cena jest różnie od metra albo od sztuki. nie ma reguły każdy majster sobie sam ustala. cena jak nie pasuje szukajcie innego.
    ściemniacz pisze vat ewentualnie, chłopie vat obowiazkowo, idź do urzędu powiedz ze robiłeś bez vatu artysto...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony