dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 112

Temat: Dywany

  1. #41

    Domyślnie

    Mi się marzy wełniany, taki we wzorki. Będzie z pewnością niebrudzący. Coś w tym stylu:

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Co prawda nie mam jeszcze dywanu, ale zamierzam mieć jasny. A pies - w dni błotno - śniegowe schnie pół godziny w wiatrołapie. Ma tam chodnik. Jak jeszcze troszkę poskacze z radości, ze może wejść, to już łapy ma czyste

  3. #43

    Domyślnie Dywany, dywaniki - opinie, zdjęcia etc.

    Co myślicie o dywanach na podłodze? hit czy kit? gdzie kupujecie dywany, czym się sugerujecie przy zakupie?

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    majkot

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    191

    Domyślnie

    Wyrzuciłam wszystkie dywany i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona.Zniknęło siedlisko kurzu i w moim przypadku siedlisko kłaków, ponieważ posiadam koty perskie.Nie znaczy to że dywany mi się nie podobają. Jednak ładny dywan to niestety dywan drogi.

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Weronikaaa

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o dywan na całej podłodze to jest to zdecydowanie kit, jednak jeżeli już bardzo Ci zalezy na dywaniku to proponuje jakis niewielki dla ozdoby całego pomieszczenia plusem nieposiadania dywanu w całym pokoju jest zdecydowanie mniejszy problem z czyszczeniem podłogi

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jestem na nie dla dywanów z powodu mojego lenistwa - nie idzie tego tałatajstwa doczyścić bez turboszczotki i odkurzacza piorącego.

    Bo niestety, szkoda mi na razie kasy na dywan z prawdziwego zdarzenia.

  7. #47

    Domyślnie

    dzięki może faktycznie warto zainwestować w jakiś mały skromny dywanik i wziąć przy okazji środki czyszczące by życie sobie ułatwić

    macie jakieś doświadczenie ze sklepem Komfort? jakieś cenne rady może? planuję się tam wybrać i póki co przeglądałam stronę www.twoj.komfort.pl i ogólnie wizję pokoju jakąś mam ...

  8. #48

    Domyślnie

    Ja też jestem przeciwnikiem tradycyjnych dywanów. Szkoda zdrowia na dopieranie zabrudzonego dywanu. Preferuję takie, które jestem w stanie wyprać w pralce, wysuszyć na ogrodzie i sprawa załatwiona. Owszem porządny dywan sprawia wrażenie przytulności we wnętrzu, ale ja stawiam na funkcjonalność.

  9. #49

    Domyślnie

    A ja uwazam ze dobrze dobrany dywan moze nadac ciepla i charakteru wnetrzu. Mówię o małym zgrabnym dywaniku na plytkach badz drewnianej podlodze np. miedzy dwoma kanapami. Uwielbiam takie stare klimaty

  10. #50

    Domyślnie

    A ja jakoś tak mam, że podoabją mi sie tylko bardzo drogie, wśród dywanów o przystępnej cenie nie znalazłam nic ciekawego, więc zrezygnowałam. Mam tylko dywany w pokojach dziecięcych.

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Ja jestem za dywanami, ponieważ pomieszczenia bez nich wydają się takie surowe. zimne

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    A ja jakoś tak mam, że podoabją mi sie tylko bardzo drogie, wśród dywanów o przystępnej cenie nie znalazłam nic ciekawego, więc zrezygnowałam. Mam tylko dywany w pokojach dziecięcych.
    Mam ten sam problem ....niestety nie tylko z dywanami

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marnika
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    324
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    U mnie będą w salonie obok naroznika pod stołem, żeby nóżkom nie było zimno....No i u dzieci, w sypialni u nas, ale to takie małe ok. 1,5 x 1,2m

  14. #54

    Domyślnie

    dla mnie bez dywanu, tak jakoś pusto
    a bez dywanu i chociażby zasłon -to już surowizna

  15. #55

    Domyślnie

    ja kieruję się przeznaczeniem
    na dole mam same płytki i panele i tak zostanie, bo to jest ładne i wygodne,
    w salonie nie wyobrażam sobie dywanu na panelach, które mają zdobić, mam zamiar rzucić tylko jakąś skórę przed kominkiem, dla mnie dywan to przeżytek
    natomiast na górze patrze na funkcjonalność
    do sypialnii mam panele i bedzie malutenki dywanik chyba kolo lozka
    w dzieciecym bedzie wykładzina miekka, ale krotka, taka, zeby mozna bylo siedziec i sie bawic, latwo odkurzyc, wytrzec i zeby nie wchodzila jakas plastelina, czy cos podobnego..
    w pokoju, w ktorym chce zrobic siliownie bedzie wykladzina miekka ale taka zeby mozna bylo swobodnie sobie pocwiczyc
    moja polówka tez chce wykladzine w swoim, bo lubi siedziec na podlodze

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał tosia125 Zobacz post
    ja kieruję się przeznaczeniem
    na dole mam same płytki i panele i tak zostanie, bo to jest ładne i wygodne,
    w salonie nie wyobrażam sobie dywanu na panelach, które mają zdobić, mam zamiar rzucić tylko jakąś skórę przed kominkiem, dla mnie dywan to przeżytek
    Panele zdobią? Mamy to samo na myśli? Panele laminowane?

    Mnie domy bez tkanin wydają się nie do końca urządzone. Ale cóż, taki teraz trynd, aby okna i podłogi pozostawiać nagie. W niektórych wnętrzach taki minimalizm wygląda dobrze, ale na ogół powoduje on u mnie wrażenie zimna i pewnego niedokończenia w urządzaniu. Wrażliwym akustycznie przeszkadza też echo utrudniające nawet zwykłą rozmowę.

  17. #57

    Domyślnie

    w Komforcie można wypożyczyć odkurzacze piorące za 1zł tylko trzeba zapłacić za płyn ciekawi mnie ta opcja
    np. ja na panelach nie wyobrażam sobie dzieci szurających krzesłami i zarysowań dałabym im dywanik byłoby bezpieczniej
    a jak np. u Was przedstawia się sprawa z choćby dywanikami łazienkowymi ?

  18. #58

    Domyślnie

    My dywanikow łazienkowych nie posiadamy (podłogówka).Do wychodzenia z wanny służą nam takie niewielkie,grube ręczniko-dywaniki z Ikei.Mam ich chyba ze trzy czy cztery.Codziennie wrzucam go do pralki a na wannę wykładam świeży.W pokojach dzieciaków mamy dywaniki raczej dla podkreślenia klimatu niż z powodu rysowania paneli.Pod każdym krzesłem przylepiliśmy do nóżek podkładki filcowe (świetnie zbierają kurz ) a pod krzesłami z kółkami kółka oblepiam grubą taśmą-tą czarną i co pewien czas wymieniam.Nawet ciszej i delikatniej chodzą Każdy dywan ma podkładkę antypoślizgową.O odkurzanie się nie martwię (roboclean i już ) Uważam,że pokój bez dywanika bardziej się kurzy bo wszystko przy każdym stąpnięciu osiada na meblach i ścianach a dywanik pełni tu rolę buforu.Ogólnie i tak odkurzam codziennie tzw.rynki a raz w tygodniu całość-to najlepszy sposób na kurz-proszę mi wierzyć.Odkurzenie rynków domu o powierzchni 170m2 zajmuje mi ok.20 minut ale co to jest wobec wieczności
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał iza mama gabora Zobacz post
    Uważam,że pokój bez dywanika bardziej się kurzy bo wszystko przy każdym stąpnięciu osiada na meblach i ścianach a dywanik pełni tu rolę buforu.
    No proszę, a ja myślałam że mi się tylko wydaje że tak jest

  20. #60

    Domyślnie

    dywan mam tylko w salonie pod stolikiem kawowym, szkoda mi zakrywac drewnianą podłogę dywanami

    mam natomiast problem z dywanikami do łazienki - od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukuję dywanika do łazienki w kolorze brąz czekoladowy

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony