dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Media - za ile?

    Bardzo proszę o pomoc. Mam na oku piękną działkę, ale media (wszystkie) są w drodze oddalonej o 200 metrów. Kawałek za działką jest budowane spore osiedle, do którego mają być od tej drogi ciągnięte media przez gminę i inwestora. Efekt będzie taki, ze będą przechodzić obok mojej działki. Zastanawiam się jednak, co zrobię, jesli pociągną te media jakos inaczej, a ja będę zmuszona sama uzbroić działkę. Jakie to mogą być koszta? Zmieszczę się w 100 tys.?
    Czekam na posty i z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    100 tys? - nie az tyle, za przyłącz prądu w ogóle nie płacisz (ew. za projekt przyłącza i za "skrzynkę" - 4-5 tys.), zapewnia Ci go Twój lokalny zakład energetyczny, woda - opłata przyłączeniowa i rurka - w sumie ok. 15 tys, gaz - nie wiem, bo nie zajmowałem się tym jeszcze u siebie, kanalizacja też nie wiem, bo będę miał szambo, pozdr.

  3. #3

    Domyślnie

    o gaz zapytaj tu oraz poczytaj

    /www.ksg.pl/

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.

    Jak masz na to zrezerwowaną 100 to podpisujesz mi pełnomocnctwa i ja ci wszystko załatwiam pod klucz
    Pozdrawiam marcin714

    Regulamin forum

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi, ale nie jestem do końca przekonana, czy zosałam dobrze zrozumiana. Interesuje mnie koszt ciągnięcia mediów na odległość 200 m. Nie mówicie, że to tania impreza, bo nie chce mi się wierzyć.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony