dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Witam serdecznie . Ja również buduję dom z czarnym dachem , okna planuję białe PVC , ściany miały być niebieskie lub szare.Ostatecznie będą chyba oliwkowe .

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    oliwkowe super. taki chłodny, elegancki wyglad i bardzo ...czysty. malo spotykany wiec oryginalny. chccialabym miec takie scisny w ktoryms z pokojow.

  3. #23

    Domyślnie

    może się przydać z 2002r.

  4. #24

    Domyślnie

    Nie muszą być białe. Ja naprzykład białych okien nie lubię. Ładnie wyglądają także złoty dąb (patrz topowy dom Reziego). Myśl, że mahoń jako dość żywy kolor też będzie pasował.

  5. #25

    Domyślnie

    mam czarny dach
    okna złoty dąb, brama garażowa w tym samym kolorze
    podbicia złoty dąb
    elewację będę robił w kolorze łososiowym (ciemny beż/łosoś)
    płot w kolorze teak'u
    pzdr

  6. #26

    Domyślnie

    a co myslicie o czarnym dachu, czarne kominy, białe okna, czarna brama garażowa i drzwi zew a elewacja bardzo ciemna wiśnia ?
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Ciemno szary dach (prawie czarny - bez połysku).
    Ciemno szare okna (prawie czarne).
    Kolor elewacji: biały, jasno szary i szary + elementy ozdobne w drewnie koloru szarego (prawie czarny)


  8. #28

    Domyślnie

    mam czarny dach, okna złoty dąb (w plastiku) podbitka i krokwie bedą nieco jaśniejsze niz okna elewacja narazie jest biała (tylko zagruntowwana przed zima) ale docelowo kolor "piaskowy"



    ak bym dawał białe (koniecznie ze szprosami) okna to: podbitka i krokwie też na biało + jasna elewacja np. b.jasny ALE NIE JASKRAWY zółty, białe drzwi i brama - fajnie wyglada [/img]

  9. #29

    Domyślnie b. ciemne okna

    Skoro czarny dach to b. ciemne okna.
    Do tego elewacja kremowa.
    Zaznaczam, że ciemne okna PCV lubią się nagrzewać, w wyniku czego delikatnie "trzeszczą".
    Idealne byłyby więc ciemne okna ale drewniane.


    Ale to tylko moje zdanie . Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    U mnie jest czarny dach, okna złoty dąb, rynny w kolorze miedzianym, podbitka będzie w złotym dębie i elewacja piaskowa


  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie Re: b. ciemne okna

    Ja mam czarny dach (Braas celtycka) i białe okna - elewacja będzie jasny krem.
    Ciemne okna pomniejszają wizualnie otwory okienne - jesli ktos ma je dość duże to nie ma problemu, ale przy małych oknach wygląda to niezbyt ładnie.

    Wybierając kolor dachu myślałem o elewacji - praktycznie każdy kolor pasuje - z oknami było podobnie - do białych można dopasowac prakwtycznie wszystki ekolory - w przyszłości, może po zmiani koloru elewacji będę miał poroblem z głowy.

    Pozdrawiam,

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krzysiek309
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    My wybraliśmy dachówkę czarną rzymską z Prodachu, a okna będziemy mięli na zew. złoty dąb z Oknovidu.

  13. #33

    Domyślnie

    czarny dach -> okna dąb bagienny (ciemne) -> elewacja jaśniutka zieleń
    już na swoim, po 5 miesiącach i 20 dniach

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony