dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Mufka wow, bardzo ladnie to wyszlo brawisimo

    ogolnie nie moj styl, ale zrobione ze smakiem a firaneczki masz superanckie

  2. #22

    Domyślnie

    dziekuje , wiem ze to akurat styl zupelnie nie na topie ale to 100 letnia kamienica chcialam zachowac klimat mieszkania, mam nadzieje ze to wyglada staroswiecko

  3. #23

    Domyślnie

    Mufka to na topie nie ma zadnego znaczenia, najwazniejsze ze Tobie sie podoba i dobrze sie w tym czujesz
    Ja bede miala rozowe plytki gresowe, tez nie na topie... ale mi sie bardzo podobaja i jest mi rybka co jest na topie

  4. #24

    Domyślnie

    Masz racje mi tez rybka co na topie, ale mialam ubaw jak pokazalam stolarzowi jakie chce miec fronty, powiedzial ze takie juz od 30 lat sie nie robi i tylko babcie takie maja w kuchni (osobiscie zle bym sie czule w takiej nowej "gladkiej", sterylnej kuchni, choc slicznie wygladaja takie na zdjeciach u innych)

  5. #25

    Domyślnie

    Cieszę się Mufko, że zdecydowałaś się pokazać efekt. Bardzo mi sie podoba i też wolę staromodne i nie jestem trendy
    Jakiej wysokości masz szafki? Jakby niestandardowe? Czy tylko tak na fotce?
    W każdym razie utwierdzam się w wyborze Castanio dla siebie.

  6. #26

    Domyślnie

    Jestem niewysoka blat mam na standardowej wysokosci a miedzy blatem a szafkami 47 cm, bo nie chcialam stawac na stolek zeby cos wyciagnac z gornej szafki , reszta szafek jest poprostu wpasowana w wygibasy jakie mam w kuchni (a to mala bardzo kuchnia). Moniko jesli chodzi o kafelki to wygladaja rewelacyjnie, sa bardzo praktyczne i polecam, w lazience mam tez castanio tylko inny rodzaj koloru i dekorow tez mi sie bardzo podoba

  7. #27

    Domyślnie

    Mufka uziabki Ci ślę, domyślam sie jak strasznie wiele trzeba było włożyć pracy w to, co kupiliście, by wyglądało tak pięknie jak teraz.
    Z całego serducha życzę Wam nieustającego testowania wytrzymałości blatów ( do kotletow oczywiście ? oczywiście ) oraz rozpustnej zawartości tych cacanych pojemników, pudełek i schowków.

    I czekamy na więcej zdjęć !

  8. #28

    Domyślnie

    ziaba dziekuje, a zdjecia to ci wyslalam na poczte , druga polowa kuchni jest malym "szalenstwem" jak wiesz

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alewe

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    231

    Domyślnie

    Kuchnia bardzo fajna i bardzooo dobrze,że nie tredny-na takie po paru latach człowiek patrzeć nie może bo już nie modne a klasyka nie starzeje sie nigdy!
    Płytki idealnie jak dla twojej kuchni.
    Jak zobaczyłam te rattanowe ozdoby to zaraz pomyślałam o twojej kuchni a i jeszcze nie moge pozbyć się wrażenie,że te ikeowskie uchwyty są idealne do tej kuchni.




  10. #30

    Domyślnie

    Alewe uchwyty rzeczywiscie swietne, a moze doradzisz w kwestii chlebownika? Bo jeszcze tego mi brakuje w kuchni, myslalam o takim zwyczajnym sosnowym harmonijkowym...

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alewe

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    231

    Domyślnie

    A taki sosnowy będzie na pewno pasował, mozna jeszcze poszaleć: z tym,że w tym ostatnim wymieniłabym uchwyt na ciemniejszy(ten ikeowski )ten ostatni chyba najbardziej mi się podoba...tylko może trzeba by go trochę wybielić,żeby do frontów pasował.




  12. #32

    Domyślnie

    Pierwszy mialam "przyjemnosc" posiadac, bardzo niepraktyczny, wlasnie sie przymierzam do kupna podobnego do drugiej propozycji, tylko takiego zgrabniejszego, mniej kanciatego , dzieki za zdjecia

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony