dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 98
  1. #1

    Domyślnie WSZYSTKO o panelach prysznicowych, panel prysznicowy, panele

    Witam wszystkich.
    Czy moze jest ktos kto zamontowal podobny panel prysznicowy , jak się sprawdza a może cos ciekawego o firmie ?
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73696123

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    mam podobny od 2 lat i gdybym mogla cofnac czas to juz bym nie kupila zadnego panela, bo uwazam ze jest to strata kasy. ja z mezem uzywalismy wszelkich atrakcji jakie daje nam panel (mam na mysli bicze) zaraz po zamontowaniu, czyli po jednym razie. natomiast 12 letni syn uzywa go srednio raz na pol roku. teraz gdybym miala wybierac to zamontowalabym zwykla sluchawke prysznicowa, ktora tez ma rozne regulacje strumienia wody. a najgorsze to jest to, ze co tydzien musze go dokladnie wyczyscic we wszystkich zakamarkach co mi zajmuje ok 20 min.

  3. #3

    Domyślnie

    Przez 4 lata uzywalam podobny panel prysznicowy, ale w nowym domu nie chcialam juz zadnego panela Mamy teraz naprawde dobra sluchawke hans grohe deszczownice (Rainmaker), jest to taka wielka, swietna sluchawka, mozna regulowac strumien, bardzo ladnie wyglada i jest niezawodna

  4. #4

    Domyślnie

    Te dwa posty mi wystarczyły nie kupie tego ani żadnego innego . Jutro zamawiam baterię z dobrą słuchawką .
    Dzięki - Anka

  5. #5

    Domyślnie Panel

    Chinszczyzna.
    Regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie Panel prysznicowy - praktyka

    Podejmuję ten temat ponieważ interesuje mnie jak w praktyce sprawdza sie panel prysznicowy, czy się z niego korzysta czy też jest to fajne na początku a później i tak bierze się zwykly prysznic.
    Czy można później (po ułożeniu kafelków) w miejsce baterii wstawić panel czy też wymaga to kucia?

  7. #7

    Domyślnie

    O tak, piszcie, piszcie - też jestem tym zainteresowna.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    W praktyce ten wynalazek sie raczej nie sprawdza. Ten temat gdzies byl tutaj poruszony niesmialo i uzytkownicy potwierdzali to. Fizykoterapeuci tez sie raczej wypinaja na to urzadzenie.
    Hydromasaz ma racje bytu w wannie , panel jako urzadzenie zdrowotne, do wytrzezwienia raczej sie nadaje albo zabawe dla dzieci.
    Ja u siebie nie instalowalem , odwiodl mnie od tego fachowiec f.terapeuta a majac kiedys mozliwosc korzystania z tego urzadzenia , skorzystalem chyba tylko raz z ciekawosci w ciagu paru miesiecy dostepu.
    Ale moze ja jestem jakis dziwny i wole masaze wannowe , a juz na pewno te tradycyjne najbardziej

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Ja też chciałam kiedyś mieć takie ccudo, ale własnie zapoznanie sie z opiniami innych forumowiczów skutecznie mnie zniechęciło. Teraz jestem zdecydowana na deszczownicę

  10. #10
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    rozne opinie tutaj czytalem, bo tez sie interesowalem. wszyscy pisali, ze te tansze panele sa raczej slabe, cos sie zapycha, cos nie dziala i tyle. w koncu zamontowalem zwykly prysznic, bo pod taki panel pewnie musialbym chodzic z instrukcja obslugi

  11. #11

    Domyślnie

    A ja zainstalowałam panel.
    Korzystam z tego często, szczególnie wtedy gdy bolą mnie mięśnie karku od siedzenia przy kompie. Masaż szybki i skuteczny.
    Ja baaardzo polecam.

  12. #12

    Domyślnie

    Oj panel z masażem - dla mnie bomba. Teraz mamy, ale pamietajcie ,że potrzeba min 5 barów cisnienia wody !!!! Nie w każdym domu jest taka mozliwość, zwłaszcza w łazienkach na piętrze.Bez takiego cisnienia panel sie nie sprawdza.
    Dlaczego fizykoterapeuta to odradzał ? Panele sa raczej relaksacyjne niż zdrowotne.

  13. #13

    Domyślnie panel z hydromasażem

    Wiem, ze takie tematy juz byly, ale chwile temu.
    Moze ktos podizeli sie spostrzezeniami o takowym sprzecie. Podobaja nam sie panele Deante: w rozsadnej cenie i producent w miare OK. Czy Wy na panel z hydromasazem?

  14. #14

    Domyślnie

    mieliśmyz robić ale zrezygnowałiśmy, właściwie w ostatmiej chwili (było już zrobione pionowe przyłącze). Dlaczego zrezygnowaliśmy ???
    1.w starej częsci domu mamy na dole, strasznie zachodzi kamieniem, mamy twardą wodę i trzeba by było zainwestować w stację uzdatniania (koszt 2000 - 3000 PLN)
    2. Chyba mamy za małe ciśnienie
    3. z doświadczenia wiemy, że sprawia to jako taką radość przez pierwsze 2 tygodnie. Obecnie w łazience w niezależnej części domu nikt z tego nie korzysta).
    4. Jak dla nas to jednak nie jest estetyczne
    Hollly

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga-bzyl

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mi też podobaja nam sie panele Deante, może ktoś ma?

  16. #16

    Domyślnie Panel prysznicowy - jaki polecacie?

    Jestem na etapie wyboru panelu prysznicowego.

    Chcialam podpytac o wasze doswiadczenia - a miedzy innymi:

    (1) Jakiego producenta polecacie?
    (2) Czy im wiecej dusz w panelu tym lepiej?
    (3) Czy dwie glowne dysze prysznicowe sa potrzebne?

    Inne rade rowniez beda bardzo pomocne.
    Mathylda

  17. #17

    Domyślnie

    temat strzelony w 10. tez potrzebuje rady

  18. #18
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Żadnego nie polecam
    Strata pieniędzy.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robert k

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Re: Panel prysznicowy - jaki polecacie?

    Cytat Napisał Mathylda
    Jestem na etapie wyboru panelu prysznicowego.

    Chcialam podpytac o wasze doswiadczenia - a miedzy innymi:

    (1) Jakiego producenta polecacie?
    (2) Czy im wiecej dusz w panelu tym lepiej?
    (3) Czy dwie glowne dysze prysznicowe sa potrzebne?

    Inne rade rowniez beda bardzo pomocne.
    witam.jak kupowac to te tzw. górnej półki. chodzi o dysze aby były dobrej jakośći.wiemy jaka jest nasza woda -duzo żelaza,po jakims czasie dysze zarastają kamieniem.te tanie maja bardzo kiepskie dysze.
    jak chodzi o mnie ja bym sobie nie kupił.moze kupic sobie lepszą słuchawkę,albo deszczownice- fajnie napowietrzają wode,do tego bateria podtynkowa.
    Ps. kilka sztuk montowałem paneli prysznicowych-za te pieniądze można kupił fajny zetaw podtynkowy prysznica.no cóz decyzja należy do państwa-mówie o cenach paneli od 3000-5000zł
    np.koło, hansgrohe. pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    no to może w takim razie z jakiej armatury prysznicowej korzystacie i co polecacie ?

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony