dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie pomocy ! problem z wentylacją


    Mam spory problem z wentylacją. Mieszkam w nowyn bloku na 11 piętrze budynek 15 pieter. Z wentylatora w kuchni i w lazience dochodzi hałas, gwizd który słychać w całym domu. Administrator budynku mówi że to wina sąsiadów, którzy poprzerzucali wentylatory w inne miejsca. Mam pytanko co mogę zrobić ażeby nie byc na łasce administratora (obiecuje że wyregulują ale jakoś nic nie zrobili i coś w to nie wierzę) i móc w razie potrzeby np. pozamykać wentylatory (teraz mam jakieś takie kółka plastikowe beznadzieja wstawiona przez developera) czy są takie wentylatory które mógłbym wstawić? Może zmniejszyć albo powiększyć otwory? Może przenieść te otwory. Bardzo proszę pomóżcie poradzcie.
    Z góry dziękuję Marcin

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym się raczej zainteresował czy na dachu nie ma przypadkiem wentylacji mechanicznej. Jeżeli ten hałas występuje cały czas to raczej to nie sa wentylatory sąsiadów.
    Jeżeli jest to nowy blok napisz zgłoszenie usterki do Developera zrówno na poziom hałasu jak na wentylacje sa odpowiednie przepisy.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ajupa

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    179
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    marc27
    A ja myślę, że to kara za nieuczciwość! Kiedyś poleciłeś mi stolarza-oszusta, który ukradł mi mnóstwo pieniędzy, przez co moja rodzina tonie w długach. Pewnie to jakiś twój kumpel, któremu chciałeś nagrać robotę - udało się wam oszukać uczciwych ludzi, ale na każdego przyjdzie pora. Szukasz pomocy? Ludzie, śmiało podeślijcie mu kogoś kto oskubie go tak samo. Niech poczuje jak to jest kiedy dzieciom trzeba czegoś odmówić, bo przecież nie ma pieniędzy, kiedy trzeba codziennie jechać na cały dzień do pracy i zarobić na te długi, które zaciągnęliśmy przez tego oszusta. Ja mam dwie prace - wstaję 4.30, wracam 22.00, dzieci widzę jak śpią, z mężem głównie kontaktuję się telefonicznie, bo on oczywiście też pracuje.
    marc27 - do końca życia nie wybaczę ci, że wpędziłeś całą moją rodzinę w takie kłopoty!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony