dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 14
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 271
  1. #201

    Domyślnie

    nie no mam do nich zaufanie. Meble mi robi szwagier mojego szwagra, czyli sie znamy. Chociaz gdyby nie cena to bym nie wziela znajomych. Generalnie jestem przeciwna pracy ze znajomkami
    KARO

  2. #202

    Domyślnie

    To czekamy na efekty.

  3. #203

    Domyślnie

    KARO1 Piękne akwarium i piękne schody. Bardzo mi sie podobajš.

    Pozdrawiam serdecznie,
    KasiaR

  4. #204

    Domyślnie

    Karo gdzie zdjecia kuchni?, czekam niecierpliwie

  5. #205

    Domyślnie

    no to proszę. Świezutkie zdjęcia











    A teraz czekam na opinie. Nie bójcie się krytykować. Ja uwielbiam szczerość
    KARO

  6. #206

    Domyślnie

    Kuchnia w całej okazałości wygląda śliczniutko. Ten bufet nieźle pomyślany robi przyciąga uwagę. Bardzo mi sie podoba pomysł z piekarnikiem. Natomiast ja osobiście nie lubię tych malutkich kafeleczków. Ale w twojej kuchni prezentują sie ładnie. Opinię o płycie gazowej wyraziłam już wcześniej i mam nadzieję, że będzie dobrze służyła. Miłego gotowania.

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Karo kiedys juz widzialam projekt tej kuchni i wtedy mi sie tez podobalo, jednak tak w realu jest jeszcze piekniejsza. Mysle, ze bedzie Ci sie bardzo wygodnie tutaj pitrasilo. Tyle masz miejsca do przygotowania. A kolejnosc masz moim zdaniem jakpowinno byc. Przynajmnie mi sie tak wydaje. Bo myjesz w zlewie, odkladasz po prawej do przygotowania i znow na prawo do gotowania....Jasno bedziesz miala bo okna za blatem...Kolorystcznie tez ladnie.

  8. #208

    Domyślnie

    Gratuluje wlasnego domu i pieknej kuchni

    mysle, ze dobrze dobrane dodatki upieksza jeszcze te kuchnie

    nie podoba mi sie tylko jedna rzecz, sposob ulozenia plytek nad zlewem i miedzy oknami, jest to z pewnoscia praktyczne, ale wizualnie jakos kluje mnie to w oczy, a moze to wina swiatla, moze w rzeczywistosci przejscie tych plytek jest lagodniejsze

  9. #209

    Domyślnie

    Karo ładna kuchnia, jaki to kolor? a co bedziesz miec w oknach same rolety? bede miec podobny okap

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    KARO bardzo mi się podoba Twoja kuchnia
    jakie to fronty drewniane czy mdf? i kolor jaki?

    Jaką farbą i kolorem malowaliście kuchnię? to jest ten sam kolor co w przedpokoju?
    No i okap fajny, też taki chcę możesz zdradzić jakiej jest firmy?

  11. #211

    Domyślnie

    dziękuje Wam. Ciesze się, że Wam sie podoba.

    Słoneczny-słoneczniku nie bardzo rozumiem o co chodzi?

    kubulotku niestety nie wiem jaki to kolor bo wybierałam go na podstawie drewienek, gdzie kolory były opisane numerami.
    W oknach jeszcze nie wiem co bede miała. Chciałam powiesic jakies firanki ale juz wiem ze nie bedzie ładnie. Mysle ze zostana same rolety. Tak bedzie lepiej, prawda?
    KARO

  12. #212

    Domyślnie

    Karo pytam o okna bo sie sama zastanawiam co dac nie chce samych rolet bo w dzien po ich zwinieciu bedzie wszystko widac z kuchni, wiec sama niewiem ,(ty masz troszke wyzej okna ) zastanawiam sie czy beda pasowac firanki, tak samo u ciebie bo bede miec podobna kuchnie, moze cos takiego?

    a jaki masz kolor scian w kuchni?

  13. #213

    Domyślnie

    własnie o tym myslałam. Bardzo mi sie podoba. to sa te rolety rzymskie?

    Kolor scian mam na całym dole taki sam. To jest Złoty Kłos Dekorala. Jest to fajny kolor bo w zaleznosci jak pada swiatło tak sie zmienia. Czasami w pada w żółty, czasami w brzoskwiniowy albo w pomarańcz.
    KARO

  14. #214

    Domyślnie

    Och Karo! Kuchnia jest przepiękna i w takim odcieniu o jakim marzę. Z czego są drzwiczki .

  15. #215

    Domyślnie

    TE małe płytecxzki są ładne tylko jak będzie z utrzymaniem w czystości.Szczególnie przy kuchence. Czy masz jakieś szafki narożne w kuchni?

  16. #216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja tam niczego krytykować nie będę, bardzo mi się podoba .
    Barek też wygląda śliczniaście

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    no to proszę. Świezutkie zdjęcia
    A teraz czekam na opinie. Nie bójcie się krytykować. Ja uwielbiam szczerość
    Kuchnia piękna!!!
    Natka

  18. #218

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia! Podobają mi się takie meble-i kolor i fronty
    I fajnie dobrane kolorki!

  19. #219

    Domyślnie

    bardzo Wam dziękuje

    Fronty są z płyty MDF
    KARO

  20. #220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I jeszcze chciałam napisać, że zazdroszczę Ci ilości szafek.
    Ja się w mojej chyba nie pomieszczę - tyle rzeczy nagromadziłam przez lata, a trudno się rozstać - po prostu koszmar .

    A może ja tych szafek wcale nie mam mniej niż Ty , tylko rupieci za dużo ?

Strona 11 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony