dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 14
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 271
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał NatkaB
    Cytat Napisał Sonika
    KARO,
    oglądałam właśnie we wnetrzach Twoje akwarium i jestem pod wrażeniem - ŚLICZNE, wygląda wspaniale.
    Ja też tak chcę .
    Napisz czy dużo z tym zachodu i czy to trudne zadanie dla takiego laika jak ja, który nigdy nie miał akwarium?
    ja też chcię obejrzeć to akwarium, ale w linku nie widzę
    powinnam była napisać - w dziale "wnętrza" , we wnętrzach KARO.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    Soniczko Ty mnie wszędzie znajdziesz

    bardzo dziękuję.
    Powiem Ci że to nasze pierwsze akwarium. Nie powiem pracy trochę jest i bywa z nim różnie raz lepiej raz gorzej. Generalnia trzeba być konsekwentym i wymieniać terminowo wode. tzn. my podmieniamy raz na 2 tygodnie 1/4 zbiornika. Dodatkowo mamy dla paletek specjalny filtr CO2 - odwróconej osmozy (tylko przy paletch- chyba tylko) no i trzeba być cierpliwym

    Podmieniać wodę raz na 2 tyg. jeszcze nie brzmi najgorzej.
    A czy trzeba je myć całe, tzn. wszystko wyjmować itd?

    Peletki to nazwa rybek? One muszą być same?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    powinnam była napisać - w dziale "wnętrza" , we wnętrzach KARO.
    widziałam piękne!

  4. #44

    Domyślnie

    Sonika w zasadzie nie. Wszystko zależy od tego jak będzie Ci się z tym wszystkim układało. U nas bywało ze wyjmowalismy wszystko bo glony atakowały a mój mąż ma bzika na punkcie czystości akwarium. Kiedyś zdarzyło się ze siedział całą noc ale jak się woda ustabilizuje i będzie woda podminiana systematycznie to się uda.
    Paletki to nazwa ryb. Z założenia powinny być same choć kiedyś były u mnie neonki i mam 2 bocje
    KARO

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Śliczne masz to akwarium.
    Chyba sobie założymy, a jak coś będzie nie tak, to będę się Ciebie radzić .
    -------------------------------------------------------------------------------------

    KARO,
    WSPANIAŁEGO, CUDOWNEGO NOWEGO 2006 ROKU!!!




    pozdrawiam serdecznie
    Sonika

  6. #46

    Domyślnie

    Ja również życzę Wam Kasiu i Robercie wszystkiego naj naj najlepszego
    w Nowym Roku

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    KARO,
    co słychać u Ciebie? Dawno tu nie zaglądałaś, a ja czekam na jakiś update.

    Proszę zaraz pisać co nowego przybyło, bo ciekawa jestem bardzo .

  8. #48

    Domyślnie

    Czesc Wam,

    wczoraj kupiłam panele do sypialni Classena Kempas brylant. Zdjęć jeszcze nie będzie ale juz niedługo
    Wybrałam tez parkiet do salonu bedzie Dussie
    KARO

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    Czesc Wam,

    wczoraj kupiłam panele do sypialni Classena Kempas brylant. Zdjęć jeszcze nie będzie ale juz niedługo
    Wybrałam tez parkiet do salonu bedzie Dussie

    KARO
    ,
    to gdzie są te obiecane zdjęcia?
    My tu czekamym a Ty nic .

    I jeszcze nam obiecałaś pokazać górę domku.

    Proszę mi się tutaj zaraz poprawić i nie dać nam dłużej czekać .

  10. #50

    Domyślnie

    Sonika niech się tylko ociepli i popbędze zrobic zdjęcia.

    A teraz mam do Was prośbę.
    W zasadzie już zamówiłam parkiet do salonu ale nadal nie jestem pewna czy to dobry wybór. Zamówiłam Doussie ze wzgędu na to że ta podłoga nie jest ani zbyt jasna ani zbyt ciemna. Chodzi mi po głowie Jatoba. Proszę doradzcie co byłoby lepsze do moich wnętrz

    Obejrzcie proszę i poradzcie



    http://www.galeriaparkietu.pl/podlogiegzotyczne.html
    KARO

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja polecić mogę tylko akację

  12. #52

    Domyślnie

    Soniczko ale ja Ci daję 2 do wyboru. Prosże zobaczy Doussie czy Jatoba. Pliiiiiiis
    KARO

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    KARO,
    bardzo chciałabym Ci pomóc, ale chyba nie da rady .

    Oba parkiety są bardzo ładne, ale niestety musiałabym je zobaczyć na żywo, a poza tym nie wiem jaki wystrój salonu planujesz.

    A do którego czujesz większą sympatię ?

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ten ciemny gres w holu to jest z Nowej Gali, taki jak mój?

    Myślę, że może Jatoba jest zbliżona bardziej do tego gresu i ładniej się będzie komponować.
    A który parkiet ma kolor bardziej zbliżony do stolarki drzwiowej czy do okien?

  15. #55

    Domyślnie

    Sonika od początku byłam pewna że wezmę Doussie bo nie lubię zbut ciemnych podłóg i zbyt jasnych a ta wydaje mi się pomiędzy czyli w sam raz.
    Jak poszłam do slepu wybrać to wzięłam płytki żeby przymierzyć i wydaje mi się ze Jatoba lepiej pasuje i do brązowych zapowiedników podłogi i do okine i parapetów drewnianych.
    Na próbce w sklepie Jotoba wygląda gorzej niż na tych zdjęciach bo tamte klepki były wszystkie raczej ciemne.
    Pomyślałam też że na ciemnej bardziej widac kurz.
    Teraz cholender nawet w nocy o tym myśle zamiast spać
    Cały czas myśle że mimo że wizualnie mi się lepiej podoba Doussie to powinnam wybrać Jotobę. Na tych zdjęciach calkiem fajnie wygląda ale skąd mogę wiedzieć czy jak mi położą to będę miała tak samo.

    Myślałam zęby w salonie dać brzoskwiniowe ściany, co o tym wszyskim myślisz?

    Wykończeniówka wykańcza
    KARO

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z tym ostatnim stwierdzeniem trudno się nie zgodzić, już ja coś na ten temat wiem .

    A parkiet będziesz lakierować czy może olejować?
    Fakty, że na ciemnym bardziej widać kurz, ale to nie powinno być pomimo wszystko kryterium wyboru.

    Czy Doussie jest bardziej żółty, bo jak tak to może nie za bardzo pasować do brzoskwiniowych ścian.
    Ale z drugiej strony podobno pierwsza myśl najlepsza, więc jak upatrzyłaś sobie Doussie, to może nie zmieniaj zdania.

    A może pożyczyliby obie deski do domu na parę godzin i wtedy byś sobie przymierzyła?
    My wzięliśmy taką wystawową "podłogę" i zrobiliśmy próbę generalną.

    Ale Ci pewnie namieszałam....

  17. #57

    Domyślnie

    Soniczko

    Tak skołowana jeszcze nie byłam nigdy. Weszłam na strnę DLH i tam Doussie (ten co zamówiłam) mi się lepiej podoba od Jatoby.

    http://www.dlh.pl/?v=products&idc=2

    Będę lakierowała bo z tym mniej problemów. Chyba zostanę przy Doussie. Jasny szlak. Jutro bedzie decyzja ostateczna.
    KARO

  18. #58

    Domyślnie

    Heja,

    Zosytałam przy Doussie. Nie wiem dobrze czy źle zobaczymy jak poloża. Zresztą mam to gdzieś. Zwariować można. Jak będzie tak będzie i już. Będą kładlli na początku kwietnia.
    KARO

  19. #59

    Domyślnie

    I bardzo dobrze zrobiłaś.
    Doussie jest super.

  20. #60

    Domyślnie

    KozAnka taaak? a może Ty masz taką podłogę? i możesz zdjęcia flekić
    KARO

Strona 3 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony