dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jakie pustaki

Domyślnie Jakie pustaki

Proszę pomóżcie wybrać dobre pustaki ceramiczne 25cm na ściane dwuwarstwową .Jaką firme polecacie

Domyślnie

czesc dlaczego pustaki ceramiczne rozwaz czy nie beton komorkowy ceramika jest drozsza i tak trzeba ja docieplac a najwazniejsze ze wsrod obserwowanych przeze mnie domow zaden nie bylo wymurowany na klej -wszystkie zwykla zaprawa betonowa co za tym idzie mostki termiczne i bezsens stosowania ww pustakow musisz znalezc firme ktora rzetelnie wykona robote a z ty m ciezko

3. Dom aktywny. Budynek energooszczędny, który sam pozyskuje energię Jak zaoszczędzić na zaprawach budowlanych? Kocioł gazowy czy pompa ciepła? Zobacz przykładową wycenę Wiosenny remont domu. Jak naprawić usterki po sezonie zimowym?

Domyślnie

Generalnie ludzie bardzo sobie chwalą Plecewice.

Domyślnie Re: Jakie pustaki

Cytat Napisał lontrel
    Proszę pomóżcie wybrać dobre pustaki ceramiczne 25cm na ściane dwuwarstwową .Jaką firme polecacie
    Polecam MAXa z Harasiuk lub Markowicz, to z naszych rejonów dobry materiał i można na wiosnę kupić w dobrej cenie.

Pozdrawiam

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

Domyślnie

Ja mam Kozłowice , też 25 cm + ocieplenie, jestem z nich zadowolony, jak kupowałem ( Maj 2005 ) to wyszły mi w cenie BK.... wybrałem ceramikę i nie żałuję, porządny tradycyjny , trwały ,materiał.

Domyślnie

Staraj się wybierac firmę niezbyt odległą od miejsca twojej budowy, koszty transportu i tak poniesie klient detaliczny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia