dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jakie pustaki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Jakie pustaki

    Proszę pomóżcie wybrać dobre pustaki ceramiczne 25cm na ściane dwuwarstwową .Jaką firme polecacie

  2. #2

    Domyślnie

    czesc dlaczego pustaki ceramiczne rozwaz czy nie beton komorkowy ceramika jest drozsza i tak trzeba ja docieplac a najwazniejsze ze wsrod obserwowanych przeze mnie domow zaden nie bylo wymurowany na klej -wszystkie zwykla zaprawa betonowa co za tym idzie mostki termiczne i bezsens stosowania ww pustakow musisz znalezc firme ktora rzetelnie wykona robote a z ty m ciezko

  3. #3

    Domyślnie

    Generalnie ludzie bardzo sobie chwalą Plecewice.

  4. #4

    Domyślnie Re: Jakie pustaki

    Cytat Napisał lontrel
    Proszę pomóżcie wybrać dobre pustaki ceramiczne 25cm na ściane dwuwarstwową .Jaką firme polecacie
    Polecam MAXa z Harasiuk lub Markowicz, to z naszych rejonów dobry materiał i można na wiosnę kupić w dobrej cenie.

    Pozdrawiam

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    2.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Ja mam Kozłowice , też 25 cm + ocieplenie, jestem z nich zadowolony, jak kupowałem ( Maj 2005 ) to wyszły mi w cenie BK.... wybrałem ceramikę i nie żałuję, porządny tradycyjny , trwały ,materiał.

  6. #6

    Domyślnie

    Staraj się wybierac firmę niezbyt odległą od miejsca twojej budowy, koszty transportu i tak poniesie klient detaliczny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony