Cytat Napisał lech206
Cytat Napisał czester 1
Cytat Napisał Jarek_75
Bo jeśli chodzi o odliczenie od podatku podobno nie ma najmniejszego problemu należy się jak psu buda
witam
to kostke brukowa mozna odliczyć od podadtku
niech odlicza, jak bedzie mial czynnosci sprawdzajace z US to bedzie oddawal, no chyba ze wylozyl sobie nia salon albo piwnice, ale nie jestem przekonany czy w takim przypadku US nie wybierze sie na wizje lokalna
Kostki brukowej nie można odliczać jeżeli była układana na podjazdy i place przed domem, odliczenia dotyczą tylko kostki grubości 4 cm. Tarasy i odwodnienia są integralną częścią domu więc się należy bynajmniej taką odpowiedź dostałem w US ale dotyczyło to odliczenia od podatku nie wiem jak jest ze zwrotem VAT bo tu już inne zasady panują (zresztą oni sami nie wiedzą co można a czego nie można odliczać co US to inny przepisy sobie ustalają a powinno być jasno powiedziane i powinno to isę tyczyć wszystkich skarbówek w Polsce.

Lechu206 może to Ty masz wyłożoną kostkę w salonie bo ja nie. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nic nie mów z palca sobie tego nie wyssałem, zresztą znajomy podlega pod inny US i powiedzieli mu to samo problem tylko w tym że dotyczyło to odliczenia od podatku a nie zwrotu VAT i w tym jest cały problem bo niewiadomo do czego to podciągnąć. Każdy srednio inteligenty człek potrafi wyliczyć ile poszło materiału na odwodnienia najwyżej każą Ci przyjść z projeketem. Przecież nikt tu nikogo do niczego nie zmusza boisz się to nie odliczaj, proste. Pewnie znajdą się tacy którzy o tym nie wiedzieli i może skorzystają z tego, szczerze mówiąc ja też byłem sceptycznie do tego nastawiony dopóki nie potwierdził tego US.

Pozdrawiam