dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nordea czy Mbank????

    Pomóżcie się zdecydować. Papiery złożyłam do obu. Nordea juz gotowa, Mbank podobno wkrótce.
    Warunki podobne. Głównie interesuje mnie wypłata transzy.
    W mbanku mam juz kredyt na działkę, więc odpada mi trochę papierków z przepisaniem hipoteki na na nordea.
    Jeśli natomiast wezmę kredyt w Nordea to spłacę zabójczo oprocentowany (4,30% we frankach) kredyt na działkę z mbanku.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie RACJA

    Wiesz mika ja mam ten sam problem tylko kredyt na zakup działki w multibanku, teraz refinansuje w nordei i zaciągam tam na budowę domu. Babka w banku mnie zapewniała że dostanę dostanę marzę we frankach 0,9 i to się dla mnieliczy dodatkowo spread w ofertach k/s walut jest dość porządny. Marwi mnie tylko jedna rzecz, usiałem zroibić wycenę działki uwzględniając wartość rynkową odtorzeniową po wybudowaniu domu oraz wartość rynkową przyszłą. Chcę wnioskować o 100 % inwestycji i boję się że rzeczoznawca tak mi zrobi wycenę że wartość domu bedzie mniejsza od wielkości inwestycji co spowoduje ze bank nie da mi tyle ile chcę a jeszce gorzej bedzie jak da mniej i bedzie chciałżenym udokumentował posiadane środki tj. różnicę w tym ile mi obetną.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony