dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 71
  1. #1

    Domyślnie projekt M07 WDZIĘCZNY

    Chcialalabym zasiegnac blizszych informacji na temat projektu o nazwie wdzieczny.Wiem,że sprzedano juz kilka takich projektow,ale z racji tego,ze jest to nowy projekt raczej istnieja male szanse,ze dom juz stoi.Byc moze jednak ktos juz wyliczyl koszty postawienia tego domu w stanie surowym????

  2. #2

    Domyślnie

    Nie mam kosztorysu ani nie kupowałam tego projektu chociaż bardzo mnie się spodobał, niestety przeważyło jedno przeciw - słupy w każdej z sypialni na poddaszu z któymi nic się nie da zrobic . Zrezygnowałam, chociaż domek niezły. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie M07 Wdzięczny!

    Witam! Czy ktos wybrał z Was ten projekt http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject . Ja własnmie musze sie pochwalić zakupiłem z żoną ten porjekt domku wpadł nam w oko za pierwszym razem oglądalismy juz setki projektów i nic. W projekcie mamy drobne zmiany a mianowicie usunięcie bawolego oka i zmiany na poddaszu z lazienki i pokoju robimy jeden duzy salon kąpielowy. Jeśli ktoś wybrał ten projekt prosze o konakt jakie wprowadził zmiany a może juz ktos zaczyna go budować. Pozdrawiam

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    zdecydowalismy sie na ten projekt w lustrzanym odbiciu tak pasował do naszej działki. Zlikwidowaliśmy już tzw. " bawole oko " i powiekszona została lazienka na poddaszu


    prosze o kontakt osoby które zakupiły ten projekt domku, pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nastroje

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    8

    Domyślnie Hej czy ktos moze mi cos powiedziec o WDZIECZNYM M07???

    Mamy zamiar budowac dom maly za nie duze pieniadze i zastanawiamy sie o WDZIECZNYM M07. Chcemy najpierw skonczyc parter wprowadzic sie i poddasze dokonczyc pozniej. Co sadzocie o tym projekcie??? Prosze o jakies spostrzezenia, ktore napewno uwzglednimy.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie







    Ładny

    Zrobiłabym przejście z korytarza do kuchni bo ze śmieciami latać przez salon to mi się nie za bardzo widzi
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  8. #8

    Domyślnie Wdzięczny

    Projekt 'Wdzięczny" istnieje od niedawna. Ja do tej pory przymierzałem się do projektu "Huragan"( ma podobne rozwiązania), ale po znalezieniu "Wdzięcznego", myślę że jest to najbardziej optymalny projekt na dzien dzisiejszy dla normalnych( nie bogatych) ludzi.
    Chciałbym wprowadzić kilka zmian na parterze i przekazać go do adaptacji u projektanta.
    Pochodzę z Gdyni, a domek stawiałbym w Mostach/k Rewy.
    Marek Bazyli Pacholec

  9. #9

    Domyślnie

    my zdecydowaliśmy sie na ten projekt domku. Jest bardzo ładny, troszke zmian nastapiło w nim celem wyeliminowania drozszych nie potrzebnych nam rzeczy ( m.in bawole oko zlikwidowane oraz zmniejszona liczba okien połaciowych jest ich zbyt dużo) i teraz zaczynamy na wiosne jeśli ktoś z was takze buduje ten domek prosze o kontakt. pozdrawiam

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to wielkie "bawole oko" bedzie drogie i troche trudne w realizacji - byle "pan gienek" tego nie zrobi dobrze
    jednoczesnie jest dosyc male i da malo swiatla

  11. #11

    Domyślnie Czy ktoś budował domek Murator Wdzięczny?

    Czy ktoś budował domek Murator Wdzięczny? Zamierzam ruszyć z budową tego projektu! Może ktoś już zbudował albo buduje - to prosze o rady i jakieś zdjęcia! Budowa pod Łodzią w Grotnikach już niebawem...

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wkks1979

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6

    Domyślnie Murator M07 - Wdzięczny

    Czesc
    Przymierzam sie do budowy domu. I padło na projekt M07 Wdzieczny.Uważam, że jest to niezwykle ciekawy projekt ze wzgledu na swoją orginalność. Ma bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń. Choć nie ukrywam ze chcę wprowadzić kilka zmian:
    1. W miejscu gdzie jest gabinet zrobić sypialnie.
    2. Z garażu zrobić gabinet - robię garaż wolnostojący.
    3. Przedsionek zmniejszyć z 7 m2 do 4,5 m2 a pozostałą przestrzeń wykorzystać na toalete z wyjsciem z salonu (taka góra 1,5m2 dla gosci)
    4. Gabinet który wyjdzie z garażu troche zmniejszyć na rzecz pomieszczenia gospodarczego. A pomieszczenie gosp. w projekcie zmniejszyć tak aby powiekszyć łazienkę
    Dość sporo tych zmian - nie do końca wiem czy możliwych do zrealizowania.

    Dlatego też szukam osób które mogą coś na temat tego domku powiedzieć!
    A już rarytasem będzie jak znajdę osobę która buduje taki domek w wielkopolsce. Jeżeli znajde to przyjeżdzam z niewilkim szampanem.
    POZDRAWIAM
    LICZE NA UDZIAŁ W DYSKUSJI

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nastroje

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    8

    Domyślnie Co powiecie na temat WDZIĘCZNEGO M07

    Zastanawiamy sie nad projektem domku Wdziecznego ale chcieli bysmy zrobic moze dach dwuspadowy zeby bylo troche taniej. Jak myslicie czy dalo by sie cos takiego zrobic?? Czekam na jakie kolwiek uwagi. Pozdrawiam.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Po pierwsze milo by bylo gdybys z pytaniem wstawiła (wstawili?) link do projektu

    http://www.projekty.murator.pl/proje...38&IdKolekcji=

    dwa - o wdziecznym juz tu było( i to nie raz) np tu:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...ht=wdzi%EAczny

    TRZY - moim skromnym zdaniem - domow o takim ukladzie wew. jest sporo (w tym dwuspadowych)
    a akurat w tym projekcie najcharakterystyczniejszy jest wlasnie ten 4 spadowy dach z duzym "wolim okiem"
    nie uwazam za dobry pomysl kupowanie projektu o az tak charakterystycznej cesze i zmienianie własnie tego, co o charakterze tego konkretnego domu decyduje

    pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Bryła tego domu jest bardzo prosta, a bawole oko znacznie uatrakcyjnia go. Moim skromnym zdaniem ten element powinien zostać.
    Nie wiem jak ten dom miałby być zorientowany w stosunku do stron świata. Może zdarzć się tak, np. przy wejściu od północy, że ze słoneczka najwięcej będzie można skorzystać w kotłowni lub łazience, a nie w salonie, który jest umieszczony w środku domu. Jakimś rozwiązaniem mogłoby być lustrzane odbicie.
    Z uwagi na brak danych odnośnie waszych wymagań, potrzeb lub preferencji w tym zakresie, trudno jest coś więcej wyrazić na ten temat. Powodzenia w poszukiwaniach oraz, mam nadzieję, w budowaniu.

  16. #16

    Domyślnie

    witam, właśnie miesiąc temu rozpoczęliśmy budowę M 07 Wdzięczny zalewamy fundamenty, czytam że niektórzy likwidują wole oczko a moim zdaniem właśnie to okno nadaje temu domu swą oryginalność i urok a nie jest małe bo ma u podstawy 4,5m i wys 1,4m. Na dole powiększamy łazienkę , likwidując wejście do kotłowni, ( będzie tylko z wiatrołapu i z ogrodu przez garaż) likwiduję też spiżarkę nad czym ubolewam ale nie chcę wchodzić do kuchni przez pokój, zastanawiamy się jeszcze nad belkami w górnym pokoju, szukamy rozwiązania problemu albo należy znaleźć dobre ich strony i odpowiednio zaprojektować pokój. Wejście domu mam od wschodu , salon od południa, sypialnia (gabinet) od zachodu a garaż od północy.

  17. #17

    Domyślnie M07 Wdzięczny- projekt muratora

    Czy ktoś buduje ten dom????
    Proszę i informacje na temat projektu.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chris1965

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    6

    Domyślnie MO7

    witam,
    przymierzam się do tego projektu. ogólnie jest łatdny i funkcjonalny, można się pokusić o kilka zmian, ale to już zależy tylko od indywidualnych upodobań.
    pozdrawiam
    Krzysztof

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chris1965

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    6

    Domyślnie MO7

    Moim skromym zdaniem bawole oko to cały urok tego domu bynajmniej od strony frontowej - a koszty - jeżeli ktoś wydaje 250tys. to koszt tego przesięwzięcia szacowany jest na ok. 8-10tys. jest naprawdę znikomym ułamkiem całej inwestycji.

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarzenaHJ

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    8

    Domyślnie M07 Wdzięczny

    Witam po raz pierwszy. Właśnie nabyłam projekt mojego domku- M07 "Wdzięczny ". Czy jest ktoś kto może podzielić się ze mną doświadczeniami? Może ktoś już mieszka w M07?

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony