dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie Moje miejsce - projekt muratora

    Witam, szukam osob ktore buduja wg tego projektu. Jest kilka wariantow, ktory Waszym zdaniem jest najlepszy? Mnie bardzo sie podoba Wariant I etap I

    http://www.projekty.murator.pl/proje...20&IdKolekcji=

  2. #22

    Domyślnie

    i jeszcze ten projekt mnie interesuje http://www.domek.net.pl/mur_prosty_z...osty_front.htm ktos buduje wg tego projektu?

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ArturC

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    4

    Domyślnie M03

    M03-czy ktoś to zbudował, buduje??macie już jakieś wstępne koszty, na stronie określają koszty na 132 tyś(surowy zamknięty). możliwe to?? a może da się taniej??proszę o info.

  4. #24

    Domyślnie ja bez piwnicy bo taniej

    Witam. Ja jeszcze nie mam nawet działki, ale co do projektu, to prawdopodobnie będzie właśnie Moje miejsce. Ze względów na maksymalne cięcie kosztów nie decyduję się na piwnicę, ani balkoniki, a ilość kominów muszę zmniejszyć do jednego, a nie trzech jak w tym projekcie. Pozdrawiam i powodzenia.
    GG 9455505

  5. #25

    Domyślnie

    Witam, i jak tam budowa? Mi też bardzo się podoba ten domek "Moje miejsce" (M03) Muratora. Czy rozpracowaliście koszty budowy i jakie zmiany polececie. Zależy mi na tanim domku o obliczu polskiej wsi. Dzięki
    FranioMarysiaJarek

  6. #26

    Domyślnie Jeszcze jedno Moje Miejsce

    Witam wszystkich budujacych Moje Miejsce i tych marzacych o wlasnym domu.

    Forum odkrylam dopiero kilka dni temu i jaka szkoda, ze tak pozno! Budowa mojego MM etap II (z garazem, tarasem i poddaszem mieszkalnym) ruszyla juz dwa miesiace temu.

    Bardzo ucieszyly mnie zdjecia gniazdka 4 ptaszkow. Dom jest uroczy ii mam nadzieje, ze dobrze Wam sie w nim mieszka.

    Moje wlasne MM II buduje troche na odleglosc i budowa zarzadza moja energiczna mama, ktora nie ma dostepu do internetu. W jej imieniu postaram sie wtracic moje male co-nieco w miare postepu budowy.
    Poki co budowa posuwa sie do przodu mimo deszczu i codziennego babrania w glinie. Nie obywa sie bez niespodzianek. Najwieksza zmora sa wciaz rosnace koszty.
    Ostatnie wyliczenia:
    Fundamenty ok 21 tys (w tym 3 tys za sama robocizne)
    Bryla domu i stropy ok 70 (robocizna 17 tys)

    Mam juz wycene robocizny dachu (ok 11 tys). Wiezba dachowa to nastepne 11 tys. Wybralismy dachowke IBF ze wzgledu na atrakcyjna cene w porownaniu z ceramiczna, ale rowniez dlatego, ze po prostu bardzo podobala nam sie na innych okolicznych budynkach.

    Dziekuje wszystkim forumowiczom za dzieleniem sie doswiadczeniami z budowy. Podzielam wiele opinii, ze projekt zawiera bledy w oszacowaniu ilosci materialow. O jakze przydalaby sie na stronach Muratora lista sprostowan i korekty projektow!!!

    Chcialabym podzielic sie zdjeciami, ale mam tylko kilka i to z poczatkow budowy. Nie wiem jeszcze czy wyjdzie mi wklejenie fotek, ale sprobuje nastepnym razem.

    To na tyle na pierwszy wystep na forum.

    Pozdrowienia

    ChatkaP

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaco69

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1

    Domyślnie M 03 moje miejsce

    czy ktoś budował M 03 (moje miejsce) w województwie lubuskim? interesują mnie koszty i ewentualnie zmiany
    budowniczy

  8. #28

    Domyślnie nowa inwestorka :-))

    Witam,
    Właśnie zaczęliśmy z męzem załatwiać wszystkie papiery na budowę. Projekt oczywiście już wybrany "moje miejsce" ) fajowy domek. Czy już nikt nie buduje ??? czekam na posty i dyskusję )

  9. #29

    Domyślnie

    chodzi mi oczywiście o tych którzy budują dom " moje miiejsce". Nie bardzo jeszcze kumam jak sie tu poruszać więc wybaczcie mi moi mili za drobne potknięcia, ael się uczę.

  10. #30

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    negundo66

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2

    Domyślnie M03 moje miejsce

    Na wiosnę prawdopodbnie rozpocznę budowę tego domu i chętnie skorzystałbym z doświadczeń tych z Was , którzy już go zbudowali (lub budują). Diękuję

  12. #32

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    negundo66

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuję, lecz wpisując hasło do wyszukiwarki nic nie znalazłem.

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RafałA

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    5

    Domyślnie Czy ktoś buduje Moje miejsce w okolicach Zielonej Góry bądź

    Witam!
    Czy ktoś buduje Moje miejsce w okolicach Zielonej Góry bądź w województwach: lubuskim lub dolnośląskim????

    Bardzo podoba mi się ten projekt i chcielibyśmy obejrzeć ten domek (jeśli to oczywiście możliwe) lub wymienić się spostrzeżeniami na temat Mojego miejsca!

    Pozdrawiam!!! [/b]
    RafałA

  15. #35

    Domyślnie moje miejsce

    witam czy ktos buduje EM03a Moje Miejsce[b] .Przymierzam sie do tego projektu i cenna dla mnie bedzie kazda wskazowka i informacja.

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar aniutek1983
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    warmińsko-mazurskie
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    My budujemy Jesteśmy na etapie fundamentów. Robimy wersję lustrzaną, z wiatą i garażem przylepionym do bryły budynku.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony