dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Kiedy przepisać działkę??

    Witam. Mam pytanie odnośnie czasu przepisania działki. Działka 2000m2 za 40.000 zł. Jakie koszty bym poniósł teraz przepisując a jakie od marca. Jest to dla mnie ważne gdyż mam zamiar wiosną zacząć się budować a szukam od początku oszczędności i jeżeli będzie to duża różnica to poczekam. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nie wie?? jestem w kropce i nie wiem ile mogę zaoszczędzic czekając 3 miesiące?? Proszę o porady.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!
    pjotrzu

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    284

    Domyślnie

    witam
    Za kare, że jesteś taki niecierpliwy w świąteczny dzień odpowiem Ci dopiero za czas jakiś
    Pozdrawiam i życzę cierpliwości

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pjotrzu
    witam
    Za kare, że jesteś taki niecierpliwy w świąteczny dzień odpowiem Ci dopiero za czas jakiś
    Pozdrawiam i życzę cierpliwości
    A my byliśmy grzeczni i przed i w czasie Świąt .
    Możemy liczyć na taryfę ulgową, czy też mamy czekać np. do pierwszych roztopów ?
    pozdrowienia!

  5. #5

    Domyślnie

    W muratorze 1/2006 jest artykuł o działkach. Tam coś znajdziesz na ten temat.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał aalbercik
    W muratorze 1/2006 jest artykuł o działkach. Tam coś znajdziesz na ten temat.
    dzięki, idę szukać!

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za odpowiedź.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!
    pjotrzu

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    284

    Domyślnie

    witam
    Tyle czasu minęło, że pewnie juz ustaliłeś Ale obiecałem to mówię. Od marca zminiają sie opłaty sądowe ale pozostałe (taksa, podatek cywilnoprawny i inne) pozostaja bez zmian. Jesli chodzi o opłate sądową obecnie od kwoty 40.000,- zł zapłacisz 580,- zł natomiast po wejściu w życie nowych przepisów zapłacisz 200,- zł. W Twoim przypadku różnica to 380,- zł Jeśli akt notarialny bedzie zawierał wniosek o podział lub inny to oszczędność będzie mniejsza bo dotychczasowe opłaty wynoszące 30,- zł bęą wynosiły 60 ,- zł
    Najlepszego w Nowym Roku !
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    No wreszcie Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony