dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 127
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie Najgorszy, najmniej trafiony prezent jaki dostaliscie ;)

    Oczywiscie dobre wychowanie kaze z kazdego podarunku sie cieszyc ale czasem bywaja takie, ktore swiadcza ze odobie ktora go dala kompletnie nie chcialo sie wykazac odrobina pomyslunku zrozumienia lub wrecz dobrego gustu I na widok ktorych autentycznie szczeka opada ...
    Oczywiscie nie mowie o przypadkach jak np. babcia starowinka nie majaca zdrowia i pieniedzy na buszowanie po sklepach kupuje szosty raz pod rzad rajstopki dla wszystkich czlonkow rodziny, bo to nawet juz u nas tradycja i glupio by chyba bylo gdyby wyskoczyla z czyms innym

    No ale inne przypadki?
    U mnie to zwykle sa wszelkiego rodzaju "smieciuchy" do kurzenia na polce - duperelki szklane kolorowe i masakrycznie kiczowate , kompletnie nie pasujace do upodoban i wystroju wnetrza. Oczywiscie grzecznie dziekuje....po czym trafiaja do szuflady a po jakims czasie laduja jako fanty w grach i zabawach w klasie mojej mamy- nauczycielki w podstawowce (dzieciakom sie podoba)

    Hitem byla podarowana mi bodajze 2 lata temu - bluzka - wsciekle malinowo-amarantowa z wielka falbana i o jakies 3 numery za duza. Nie chce sie czepiac bo glowy nie dam ale wygladala na lekko uzywana

    Drugi prezent ktory wywolal u mnie "wielkie oczy " i uwazam ze byl dosc hmmm..... malo gustowny to plastikowy bidonek na wode w ksztalcie ... monstrualnych zormiarow penisa ( wyrzezbione byly w nim dokladnie wszystkie żyłki i mial rownież b naturalistyczny kolor) rurke do picia wkladalo sie w ...ok sami sobie dopowiedzcie

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Krem do golenia od bliskiej osoby która nie skojarzyła, że... od 10 lat mam brodę. Naprawdę to nie była aluzja, a "ja nie poniał".
    A może tę odpowiedź powinienem napisać w innym wątku?
    Tym o brodaczach

  3. #3

    Domyślnie

    Helikopterek z drutu. Od teścia. Naprawdę zrzedła mi mina...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    butelka wody mineralnej
    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    durnostojki
    Hehe, ale cudne określenie

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ja dostałam wodę po goleniu od trochę starszej cioci.
    ale to bylo w dobrej wierze - ciocia myslala ze to "perfuma" jest

  8. #8

    Domyślnie

    Kosmetyki.

    Prawie zawsze nietrafione (wyjatek - od przyjaciółki, która wie czego mogę używać - na większość mam uczulenie; czasem prawdziwe, a czasem uczulenie natury "estetycznej" jak przy niektórych perfumach ).

  9. #9

    Domyślnie

    sciereczka kuchenna z sw. Mikolajem
    Henryk

  10. #10

    Domyślnie

    Duży do powieszenia but z filcu na drobnostki (koszmar). Wyglądający na stary kolt, mikołajek z czekolady (nie jestem już dzieckiem), dzwoneczek, odpustowe malutkie świeczki wypełnione jakąś galaretką, zwykłe mydło. Mój hit - miś przebrany za mikołaja śpiewający Wesołych Świąt po angielsku. Wszystkie te prezenty dostaję od 1 osoby. Zawsze są przypadkowe i tragiczne - nie lubię ich dostawać. Osoba ta nawet nie stara się zapytać co bym chciała - a ja uwielbiam słodycze.
    Sama znam gusta osób (nieliczne grono), którym sprawiam prezenty i wiem co będzie dobre a co nie.
    monig

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Monig - jak slodycze no to ten mikolajek z czekolady jak znalazl

    Zastanowil mnie helikopterek z drutu....

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    ja dostałam wodę po goleniu od trochę starszej cioci.
    ale to bylo w dobrej wierze - ciocia myslala ze to "perfuma" jest
    he he
    nie ma się czym przejmować
    naprawdę !
    ludzie mają większe problemy ...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... nie znoszę dostawać w prezencie żadnych kosmetyków
    ... dostałem kiedyś na "Walentynki" koszmarnego, śpiewającego goryla ("sugar pie honey ...") tak go jednak polubiłem (tak brzydki, że aż ładny), iż do dziś stoi na mojej podręcznej biurowej półce (niektóre "koszmarki" można czasami polubić )


    pozdrawiam serdecznie
    unde venis et quo tendis

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agamuza
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Od teściowej dostałam bluzke z india shopu o jakieś 5 rozmiarów za małą - nie była przewidziana powierznia na piersi

    A przy okazji napisze o tym najpiekniejszym prezencie: od mojego narzeczonego krzyształowy domek - świecznik na podgrzewacze, symbol naszego przyszlego domu... nawet zgadza się z wybranym projektem

  15. #15

    Domyślnie

    bialy fajansowy słonik w rózowe kwiaty z pozlacanymi elementami

  16. #16

    Domyślnie

    Wenecka gondola z pozłacanego plastiku i kilkoma świecącymi lampkami. Ale przydała się , używaliśmy jej przy karmieniu dziecka "niejadka", robiliśmy takie sobie małe przedstawienie ze świecącą gondolką w roli głównej.
    Wymagajcie od siebie, choćby inni nie wymagali od Was... do młodzieży JPII

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Hmmm... tak myślę... i właściwie nic mi do głowy nie przychodzi.
    W ogóle nie przywiązuję dużej wagi do samych prezentów,
    uważam, że prezent ma znaczenie bardziej symboliczne niż materialne,
    są po prostu osoby, które zwyczajnie nie potrafią wybrać prezentu,
    jest to dla nich zadanie ponad ich możliwości, bardzo stresujące,
    i często niemożliwe do zrealizowania.
    Nie mam o to pretensji, dla mnie liczy się sama pamięć i chociażby fakt,
    że został zapakowany specjalnie dla mnie i podpisany moim imieniem.

    A w środku może być choćby płytka DVD ze starej "Vivy".

  18. #18

    Domyślnie

    Podzielam zdanie matki - nie jest ważne co się dostaje, ważna jest intencja.
    Nie przeszkadzają mi kiczowate durnostojki, tandetne pachnidła, ktore nadają się najwyżej do wc, czy kompletnie nie trafione w gust czy rozmiar ubrania. To nie jest istotne - ważne, że ktoś pamiętał, czy chociaż odrobinę się wysilił, żeby to kupić.
    Dostałem, owszem natomiast prezent który mnie zirytował.
    Mamy w rodzinie zwyczaj robienia wspólnej wigilii (kilkanaście osób) i dajemy sobie jakieś drobne prezenty pod choinkę. Te prezenty są róźne: mniej lub bardziej trafione, tańsze i droższe, ale nie to jest istotne.
    Jednak moje zdziwienie a po chwili zirytowanie sięgnęło zenitu, gdy pod choinką znalazłem: wódkę
    To nie jest istotne, że ja wódki nie piję, bo tak samo nie lubię np. beretów z antenką, ale z beretu bym się cieszył, a ten prezent pod choinkę był po prostu nie na miejscu. A najciekawsze jest to, że dostałem go od człowieka na poziomie, który (zdaje się) ma gust, takt i pieniądze. Wolałbym 100 razy bardziej dostać mikolaja z czekolady który kosztuje z 5-10 razy mniej niż butelka wódki, a też można go kupić w sklepie za rogiem.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    durnostojki
    podpisuje się obiema rękami ... nie cierpię ich ... jak już ktoś nie wie co kupić to kupuje właśnie taką "durnostojkę" ... pattya - opatentuj tą nazwę
    /Roland

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka
    Hmmm... tak myślę... i właściwie nic mi do głowy nie przychodzi.
    W ogóle nie przywiązuję dużej wagi do samych prezentów,
    uważam, że prezent ma znaczenie bardziej symboliczne niż materialne,
    są po prostu osoby, które zwyczajnie nie potrafią wybrać prezentu,
    jest to dla nich zadanie ponad ich możliwości, bardzo stresujące,
    i często niemożliwe do zrealizowania.
    Nie mam o to pretensji, dla mnie liczy się sama pamięć i chociażby fakt,
    że został zapakowany specjalnie dla mnie i podpisany moim imieniem.

    A w środku może być choćby płytka DVD ze starej "Vivy".
    matko- racja. bardzo.Howgh.
    ja to bym nawt chciala plytke ze starego To i owo -czy jakos tak. tam dodawali taki angielski serial - "co ludzie powiedza" - o Hiacyncie, Rozy i Badziewiaku.
    To bym sie ucieszyla

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony