dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 258 z 290
Pokaż wyniki od 5.141 do 5.160 z 5785
  1. #5141
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Szukamy dobrej firmy od ogrodzeń (klinkier) i bramy wjazdowej - Warszawa Wawer.

  2. #5142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Czy poleci ktoś ekipę do podbitki ?

  3. #5143
    Banned
    cyber455

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-016
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuxe Zobacz post
    Szukamy dobrej firmy od ogrodzeń (klinkier) i bramy wjazdowej - Warszawa Wawer.
    Zapytaj jeszcze tutaj
    Oni generalnie specjalisują się w układaniu kostki brukowej. Nie jestem pewien, ale ogrodzeniami chyba też, musisz dopytać.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-09-2018 o 11:53

  4. #5144
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    egon64

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Piastów
    Kod pocztowy
    05-801
    Posty
    76

    Domyślnie

    Witam,

    Czy możecie polecić sprawdzonego hydraulika do położenia ogrzewania podłogowego ?

  5. #5145
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MajekD
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    21

    Domyślnie

    Polecany kilkukrotnie na forum - Ma-Box Michał Jurczak z Jaktorowa (tel. 600 247 016) - hydraulik

  6. #5146
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    egon64

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Piastów
    Kod pocztowy
    05-801
    Posty
    76

    Domyślnie

    @MajekD Dzięki bardzo. Niestety Ma-Box ma terminy dopiero od marca 2018r.

  7. #5147
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tommygol84

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Konstancin-Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-520
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Poszukuje sprawdzonej ekipy, która wykona taras drewniany. Ktoś może kogoś polecić?

  8. #5148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Czy poleci ktoś ekipę do podbitki ?
    Ponawiam prosbe , czesc z tych wspomnianych wczesniej nieaktualna , ktos zajety ..

  9. #5149

    Domyślnie

    Cytat Napisał egon64 Zobacz post
    Witam,

    Czy możecie polecić sprawdzonego hydraulika do położenia ogrzewania podłogowego ?
    witam,

    polecam 501123910 p. Stanisław

    pozdrawiam

  10. #5150

    Domyślnie

    Nieco z innej beczki.
    Czy moze ktos polecic dobra ekipe sprzatajaca? (dobra i tania!)


    Przy racjonalnych kosztach 26 kWh. Obecny etap: SSZ, wykonana elewacja, wylewki, tynki, elektryka, WM, CO (piec odpalony) - pracujemy nad stropem pietra wraz z ociepleniem i pozostałymi GK

    Dziennik budowy:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...85-zlece%C5%84

  11. #5151
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kindas

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-092
    Posty
    9

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze,
    poszukujemy dekarza, do dachu na domu według projektu Doskonały 3. Kogos z doświadczeniem w kładzeniu dachówki płaskiej, Brass Turmalin.

    Termin: Wrzesień 2017

    Dach będzie deskowany i papowany, zakres robót:
    - dachówka
    - runny
    - wykończenia blaszane w tym lukarna

    Uprzejmie poprosiłbym o kontakt mailowy, lub poprzez forum

    Pozdrawiam.

  12. #5152
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar delfinea25
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-035
    Posty
    9

    Domyślnie

    A ja potrzebuję takiej firmy remontowo-wykończeniowej "od projektu aż po klucz". Niestety nie mam kogoś, kto by mi pomógł i jak narazie sama muszę wszystko organizować. Pomyślałam więc, że założę login na forum.

  13. #5153
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    Myślę, że czas już dopisać moje rekomendacje:

    Płyta fundamentowa + Mury + więźba - Mirek Gencel 502 711 910 .
    Mirek zaczyna od płyty a kończy na więźbie. Współpraca WZOROWA, robota wykonana PERFEKCYJNIE, w super atmosferze, na budowie sterylnie, każdy kto nas odwiedzał w tym czasie był w szoku jaki jest porządek. Pan Mirek doradza gdzie może, zawsze znajdzie czas na odpowiadanie na czasem głupie pytania pomysły inwestora . Jest to człowiek który angażuje się na 100%, wychwytuje różne głupoty w projekcie i podpowiada co zmienić/poprawić, żeby było lepiej - jest ogromnym wsparciem. Cała logistyka związana z zamawianiem materiału, ilości, itp spoczywa na Panau Mirku.
    Po zakończonej przez nich pracy, pozostaje smutek, że już skończyli i refleksja, żeby kolejne ekipy były chociaż w 50% tak fachowe i odpowiedzialne . Każda kolejna ekipa, która pojawiała się na budowie zachwycała się stanem surowym
    Ten etap budowy to była dla nas sielanka
    Ocena maksymalna 10/10

    Okna – APREL Krzysztof Wycech 604 170 274.
    Pan Krzysztof ma olbrzymią wiedzę o oknach - po pierwszym spotkaniu wiedziałem, ze tak jak w przypadku murów własna analize tematu mogę sobie odpuścić . Dodatkowo jest to osba z niespotykaną cierpliwością - odpowiadał na każde nasze pytania i wątpliwości i wprowadzał X zmianę . Montaż prze-doskonały, czyściutko, ekipa sympatyczna. Cenowo atrakcyjnie biorąc pod uwagę całokształt.
    Drzwi wejsciowe i bramę garażową równiez powierzymy Panu Krzysztofowi
    Ocena maksymalna 10/10

    Dach - Artur Sawicki 502 163 274 (układanie dachówki, rynny, obróbki kominów).
    Fajna i zgrana ekipa, każdy wie co ma robić, prace postępowały bardzo sprawnie. Pan Artur przywiązuje wagę do szczegółu - bo to dzięki szczegółom efekt finalny jest taki a nie inny - a u nas efekt finalny POWALA NA KOLANA. Wszystko ułożone równiutko, obróbki estetyczne, każdy detal dograny.
    Dodam tylko, że nie poszliśmy ogólnym trendem, czyli płaska dachówka grafit tylko dużo bardziej wymagająca dachówka włoska z wysokim garbem. O ile samo układanie jest w miarę OK ( trzeba trzymać się kilku zasad, które nie są istotne przy zwykłej dachówce zakładkowej) to już wszystkie obróbki np przy kominach generują dużo więcej pracy i wymagają mega precyzji.
    Z ekipą Pana Artura spotkamy się jeszcze na jeden dzień na jesieni na dokończenie obróbek przy ścianach po zrobieniu elewacji ( mamy niższy dach dochodzący do 3 ścian budynku)
    Na ten moment ocena maksymalna 10/10

    Oceny kolejnych ekip będę wrzucał po kolejnych etapach, wiem, że jest to bardzo pomocne dla osób poszukujących - sami korzystaliśmy mocno z doświadczeń innych forumowiczów.
    Tylko jedna rada - z każdym potencjalnym wykonawcą ( nawet tym, który jest na FM polecany już przez 100 osobę ) trzeba koniecznie się spotkać, porozmawiać, dopytać o jak najwięcej, pojechać na jego aktualną budowę. Może to wydaje się dziwne/oczywiste ale wiem, że niektórzy załatwiają wszystko prze tel/mail. To nie to samo.
    My dzięki takim spotkaniom wykluczyliśmy kilku potencjalnych wykonawców z listy tu polecanych. Jak już na początku coś nie gra to później lepiej nie będzie...

  14. #5154

    Domyślnie

    Cytat Napisał suzanita Zobacz post
    Myślę, że czas już dopisać moje rekomendacje:

    Płyta fundamentowa + Mury + więźba - Mirek Gencel 502 711 910 .
    Mirek zaczyna od płyty a kończy na więźbie. Współpraca WZOROWA, robota wykonana PERFEKCYJNIE, w super atmosferze, na budowie sterylnie, każdy kto nas odwiedzał w tym czasie był w szoku jaki jest porządek. Pan Mirek doradza gdzie może, zawsze znajdzie czas na odpowiadanie na czasem głupie pytania pomysły inwestora . Jest to człowiek który angażuje się na 100%, wychwytuje różne głupoty w projekcie i podpowiada co zmienić/poprawić, żeby było lepiej - jest ogromnym wsparciem. Cała logistyka związana z zamawianiem materiału, ilości, itp spoczywa na Panau Mirku.
    Po zakończonej przez nich pracy, pozostaje smutek, że już skończyli i refleksja, żeby kolejne ekipy były chociaż w 50% tak fachowe i odpowiedzialne . Każda kolejna ekipa, która pojawiała się na budowie zachwycała się stanem surowym
    Ten etap budowy to była dla nas sielanka
    Ocena maksymalna 10/10

    Okna – APREL Krzysztof Wycech 604 170 274.
    Pan Krzysztof ma olbrzymią wiedzę o oknach - po pierwszym spotkaniu wiedziałem, ze tak jak w przypadku murów własna analize tematu mogę sobie odpuścić . Dodatkowo jest to osba z niespotykaną cierpliwością - odpowiadał na każde nasze pytania i wątpliwości i wprowadzał X zmianę . Montaż prze-doskonały, czyściutko, ekipa sympatyczna. Cenowo atrakcyjnie biorąc pod uwagę całokształt.
    Drzwi wejsciowe i bramę garażową równiez powierzymy Panu Krzysztofowi
    Ocena maksymalna 10/10

    Dach - Artur Sawicki 502 163 274 (układanie dachówki, rynny, obróbki kominów).
    Fajna i zgrana ekipa, każdy wie co ma robić, prace postępowały bardzo sprawnie. Pan Artur przywiązuje wagę do szczegółu - bo to dzięki szczegółom efekt finalny jest taki a nie inny - a u nas efekt finalny POWALA NA KOLANA. Wszystko ułożone równiutko, obróbki estetyczne, każdy detal dograny.
    Dodam tylko, że nie poszliśmy ogólnym trendem, czyli płaska dachówka grafit tylko dużo bardziej wymagająca dachówka włoska z wysokim garbem. O ile samo układanie jest w miarę OK ( trzeba trzymać się kilku zasad, które nie są istotne przy zwykłej dachówce zakładkowej) to już wszystkie obróbki np przy kominach generują dużo więcej pracy i wymagają mega precyzji.
    Z ekipą Pana Artura spotkamy się jeszcze na jeden dzień na jesieni na dokończenie obróbek przy ścianach po zrobieniu elewacji ( mamy niższy dach dochodzący do 3 ścian budynku)
    Na ten moment ocena maksymalna 10/10

    Oceny kolejnych ekip będę wrzucał po kolejnych etapach, wiem, że jest to bardzo pomocne dla osób poszukujących - sami korzystaliśmy mocno z doświadczeń innych forumowiczów.
    Tylko jedna rada - z każdym potencjalnym wykonawcą ( nawet tym, który jest na FM polecany już przez 100 osobę ) trzeba koniecznie się spotkać, porozmawiać, dopytać o jak najwięcej, pojechać na jego aktualną budowę. Może to wydaje się dziwne/oczywiste ale wiem, że niektórzy załatwiają wszystko prze tel/mail. To nie to samo.
    My dzięki takim spotkaniom wykluczyliśmy kilku potencjalnych wykonawców z listy tu polecanych. Jak już na początku coś nie gra to później lepiej nie będzie...
    Widzę że nadal utrzymują poziom. Tylko pogratulować Potwierdzam wszystkich wymienionych

  15. #5155
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    Dają radę

  16. #5156

    Domyślnie

    Czesc Czesc Wszystkim

    Potrzebuje ekipy do wykonania elewacji styro + tynk silikonowy (ewen. mineralny + farba silikonowa). Sporo terminow juz firmy maja pozajmowane ale jakby ktos mogl sie podzielic jakas sprawdzona...dom stoi ale najlepiej pewnie na wrzesien/pazdziernik - brak udziwnien, prosta mila robota. Wschodnia strona Warszawy.

    + firme od barierek zewnetrznych (kwasowka + szkło).

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez .:Paco:. ; 11-06-2017 o 18:18

  17. #5157

    Domyślnie

    Poszukuję fachowców, którzy potrafią zbudować piwniczkę.
    Wydawało się, że znajdziemy bez problemu. Jak już przyszło zmierzyć się z tematem, ludzi znających się na piwniczkach - brak.

  18. #5158
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Witajcie
    Przepraszam, że na tym wątku napiszę, ale jest on chyba najbardziej pożytecznym wątkiem dla budujących. Sama wielokrotnie skorzystałam z porad. Ale do rzeczy: mam na zbyciu po budowie 2 pary metalowych drzwi tymczasowych, które można zamontować, zanim wstawi się docelowe. Korzystałam z nich w czasie brudnych prac: tynkowania i wylewek. Jesli ktoś jest chętny, to zapraszam na priv. Szkoda mi ich wyrzucać, może się komuś przydadzą?
    Pozdrawiam

  19. #5159
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Seelenight

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Chorzele
    Kod pocztowy
    06-330
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Potrzebny Elektryk Proszę o wszelkie info Domek Wolnostojący

  20. #5160

    Domyślnie

    eh wiele ekip od elewacji powiedziało mi,że 30km im się nie chce jechać do pracy mimo wolnych terminów....chyba kraj mlekiem i miodem płynący także pewnie będę musiał zostawić na wiosnę bo okoliczne (<20km zajęte):/

    a macie jakiegoś hydraulika godnego polecenia - najlepiej pewnie po prawej stronie Wisly...Co, CWU, pompa ciepla, reku, odkurzacz

    pozdro!

Strona 258 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony